Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzka']Cioteczki Kodinka już wie kto w tym domu jest przywódcą i że musi sobie odpuścić terroryzowanie innych psiaków.W piątek rzepłaciłam to lekcje niegroźnym chapnięciem w nogę i przez upadek kontuzją prawej ręki (dlatego mało pisze ) ale mam nadzieje że było warto i teraz już jesteśmy na prostej drodze.[/quote]


zuzka, szacuneczek dla Ciebie:Rose:
Dla własnego dobra, Kodinka musi wiedzieć, że w domu zasady wyznaczają dobrzy ludzie, którzy tam mieszkają;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Cioteczki Kodinka już wie kto w tym domu jest przywódcą i że musi sobie odpuścić terroryzowanie innych psiaków.W piątek rzepłaciłam to lekcje niegroźnym chapnięciem w nogę i przez upadek kontuzją prawej ręki (dlatego mało pisze ) ale mam nadzieje że było warto i teraz już jesteśmy na prostej drodze.[/quote]
ojejejej, Zuzia zmartwiłam się, poważnie. Takie stracie z dużą sunią :shake: Dzielna jesteś, nie ma co :crazyeye:

I widzę, że ogłoszenia się pojawiły...hmmm...nie krzyczcie ale ja tam uważam, że jeszcze za wcześnie na dom.
Dopiero poznajemy Kodinkę. Zobaczcie, jaką niespodziankę sprawiła swoją dominacją. :cool3: I to jej zdrówko jeszcze takie sobie :razz:

Nie mam czasu zajrzeć do ogłoszeń Brysia :loveu: ale tam chyba powinno znależć się słówko na temat, że dom powinien być doświadczony a Kodi potrzebuje kochającej, ale stanowczej ręki.

Inaczej - wróci :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kodinki zachowanie bardzo zmieniło się oczywiście na leprze ja w tym stadzie jestem górą :eviltong:. Kodinki takie zachowanie było najprawdopodobniej spowodowane strachem przed atakiem na siebie pozostałych psiaków które są u mnie.Nieporozumienia między nimi prawie ustały zaóważyłam że nasza panienka nie lubi jak jakiś pies warknie na nią albo szczeknie myśle że to tak jak pisałam jest spowodowane tym że była pogryziona.Ona musi czuć się bezpieczna wtedy jest łagodna jak duuuuży baranek :lol:.A co do mnie nadal jestem obolała ale było warto stanąć twardo i stanowczo przed panienką .Mówie wam sunia słucza mnie i okazuje wobec mnie swoją uległość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Kodinki zachowanie bardzo zmieniło się oczywiście na leprze ja w tym stadzie jestem górą :eviltong:. Kodinki takie zachowanie było najprawdopodobniej spowodowane strachem przed atakiem na siebie pozostałych psiaków które są u mnie.Nieporozumienia między nimi prawie ustały zaóważyłam że nasza panienka nie lubi jak jakiś pies warknie na nią albo szczeknie myśle że to tak jak pisałam jest spowodowane tym że była pogryziona.Ona musi czuć się bezpieczna wtedy jest łagodna jak duuuuży baranek :lol:.A co do mnie nadal jestem obolała ale było warto stanąć twardo i stanowczo przed panienką .Mówie wam sunia słucza mnie i okazuje wobec mnie swoją uległość.[/quote]
To zmienia postać rzecz :p:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A oto kilka nowych fotek Kodinki[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/153/692161a36f15fb52med.jpg[/IMG][[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/154/1324ad0e8210703cmed.jpg[/IMG][/URL]/URL]:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']nie bylo zadnych telefonów ani maili z gazety?[/quote]

no właśnie, nadal cisza, nikt nie pytał o Kodinkę?:roll:
Brysio, dzięki za akcję ogłoszeniową:Rose: dzięki Tobie Kodinka znalazła się w Metro:multi:

Link to comment
Share on other sites

O! Jakie piękne dziewczyny!:lol:
Kurczaki, teraz wakacje... to chyba nie jest dobry okres na poszukiwanie domu:shake: ale ma to też i dobre strony - Kodinka podtuczy się nieco, wydobrzeje i nauczy żyć w normalnym domu
[B]zuzka[/B] wybije jej z głowy jakieś tam fanaberie;)

Link to comment
Share on other sites

Zuzka zdjęcia śliczne

w tej chwili jestem na wakacjach ale cały czas czuwam nad szukaniem domu dla Kodinki.W ogłoszeniu w Metro jest podane złe imie i kiedy wczoraj odebrałam telefon nie bardzo mogłam załapać o jakiego psa chodzi.Po dłuższej rozmowie załapałam że chodzi o Kodinkę ale dom nie zasługiwał na nią :diabloti:.Więc szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

o matko !!! to ja jestem analfabetką!! Ja przeczytałam, ze ona ma na imie KORDIANKA i tak wszedzie pisałam, w kazdym ogloszeniu:oops::oops::oops:

Przepraszam!!

Wiec jak bedzie ktos dzwonił w sprawie KORdianki to prosze pamietaj, ze chodzi własnie o KOdinke:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...