Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ka-Vanga']Hmmmmmm tylko, ze on raczej nie ma rozszerzenia na olbrzymy, no chyba ze sie myle, ale nie sadze :roll: .[/quote]
jak zwykle sie czepiasz:)))i co z tego ?nawet jak nie ma:))))da sobie rade;)))))przeczyta wieczorem wzorzec i bedzie git:)))

Link to comment
Share on other sites

[size=2][b]Malwa&Landi napisała:[/b][/size]
[quote]My będziemy z huskim (sunią) w młodzieży[/quote]

Hej! W takim razie spotkamy się na ringu, bo moja sunie też jeszcze w młodzieży będzie :) Ależ się zapowiada konkurencja :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia'][size=2][b]Malwa&Landi napisała:[/b][/size]
[quote]My będziemy z huskim (sunią) w młodzieży[/quote]

Hej! W takim razie spotkamy się na ringu, bo moja sunie też jeszcze w młodzieży będzie :) Ależ się zapowiada konkurencja :fadein:[/quote]

Ja z malutką tez będę z Wami w ringu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']sh_maniak, no to będzie z kim walczyć :wink:[/quote]

No własnie widzę :D
Ale ja nie mam szans z wami :( , moja Asiolutka miała będzie na tej wystawie 9 m-cy i kilka dni i jeszcze jest taka nieproporcjonalna i szczenięca, daleko jej jeszcze do dojrzałości Kati...

Link to comment
Share on other sites

No to w suczkach sh w klasie młodzieży będzie "straszny" tłum, bo ja również planuję pokazać moją Zandalee :) Dla mnie oczywiście ona jest boska, ale czy tego samego zdania będzie sędzia :roll:

A co do obecności "kogoś" z O/Opole na wystawie w Katowicach to na 100% taki ktoś będzie, bo jest to zwyczaj praktykowany conajmniej od 9 lat :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...