Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amstaffy na dworze jak zwykle, nie wiem czy nie są one na betonie( tak wiec bez błotka w razie czego)..Okraglak jest malutki w porównaniu ze Spodkiem w Katowicach..w srodku mieszcza sie 4 lub 5 sredniich ringów + ring zwycięzców.
Obecnie pogoda w OPolu ładna słonecznie z chmurkami gdzie niegdzie..ale o deszczu prze najblizszy tydzien nie ma mowy;]Ja takze mam nadzieje ze nie bedzie padac...bo wtedy husky jak szczurki beda wygladac. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wczoraj potwierdzenie na 4 zgłoszone baski. Co prawda dostałam tylko 2 numery startowe, ale myslę, że moje baski jakoś się pogodzą i podziela między siebie te dwa numerki startowe. :D
Ale na poważnie, to w dzień wystawy muszę zgłosić się do Sekretariatu i po prostu pobrać 2 niedosłane numerki.

Co do wystaw w Opolu, to - wg mnie - są bardzo dobrze zorganizowane. Choć prawdę poweidziawszy, teren moglibyście mieć większy, bo niedługo Opole będzie czekać to, że wystawa Cacib-owa będzie trwała 3 dni. Generalnie podobają mi się wystawy w O. Chętnie tam jeżdżę. Nie ma powtórek z sędziów. Organizacja OK.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To fakt teren móglby byc wiekszy...ale narazie w planach jest rozbudowanie Okraglaka..ma byc coś takiego jakby Okraglak a wokół niego 2 miejsze namiotowe.Okraglak jest w okropnym stanie obecnie.Dach przecieka, i niepokoi opolską straż pożarną która chce zamknąc ten ośrodek, ze względów bezpieczenstwa.Niestety w Opolu nie ma innego miejsca na zoorganizowanie wystawy tak naprawde.Szkoda ze stadiom Odra Opole co w prawdzie jest blisko ale po przeciwniej stronie ulicy nie moze byc wykorzystany.Łączyło by sie to zamknieciem jednej z główych ulic w Opolu.Opole to tak naprawde małe miasto, ale tętniące życiem.

Link to comment
Share on other sites

No tak. Problemy są wszędzie. No, może Kielce nie mają obecnie tego zmartwienia, bo ich teren jest naprawde wspaniały. Jesienią postaram sie być w Kielcach, a i o międzynarodówce w 2006 r. napewno nie zapomnę. Może ufunduję jakieś pucharki, aby ta I Międzynarodówka w Kielcach była bardzo reprezentacyjna? Zobaczymy.
Trzymam kciuki za Opole, aby jakoś uporało się z tym problemem. Bo czy wyobrażasz sobie spis wystaw w 2006 r. bez CACIB-OPOLA?! Ja NIE!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Co ty;] Opole to dla mnie najlepsza wystawa w Polsce;] Właśnie przydały by nam sie tereny jakis targów albo coś takiego;/[/quote]

no ja w Poznaniu mam takie hale, to wiesz może za jakąś sumke pozyczymy Opolu???? :wink:
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

ja też dostałam dziś potwierdzenie zgłoszenia, ale...żądają urzędowego zaświadczenia lekarsko-weterynaryjnego :-?

[b]flashka-q[/b] czy to znaczy że MUSZE mieć zaświadczenie od powiatowego, czy wystarczy od "naszego" weta czy może wogóle nie potrzebuję żadnego zaświadczenia i wystarczy mi książeczka szczepień ??

MOżesz obczaić tą sprawę...wszak 30-50 zł. piechotą nie chodzi :x

Link to comment
Share on other sites

ja nie amm zamiaru wydawac kolejnych 80 zł na świadectwa zdrowia i znowu nawet nikt na nie nei spojrzy :evilbat: :evilbat: :evilbat:
już nie raz tak było i teraz będe walczyć przy wejściu- moje psy mają książeczki, wszystkie aktualne szczepienia a po to jest wet przy wejsciu żeby sam określił czy mój pies jest chodząca bombą z chorobami- bo to chyba na oko u psa widac prawda?
poza tym kto zabiera schorowanego psa na wystawę? psa który nic soba wtedy nie zaprezentuje?


kasa ,kasa i kasa z każdej strony
:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...