Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

Prosze nie miec pretesji do wszytskich opolskich dogomaniaków;] my na katlog wpływu nie mamy..ja takze.Własnie po to był dany katalog na strone zeby dzwonic w razie czego z interwencjami w sprawie zgłsozonych psów-pomyłki itd.
Co do katalogu z klubówek...to nie wiem czy beda..ale narazie nie slyszałam nic ze ma ich nie byc..wiec mozemy sie spodziewac.Tak samo plan sedziowania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']Deutcher?? 8) czy kto?[/quote]

Peter Berchtold ;)

Asiu wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że CACIB w psach i CACIB w sukach jest już ustawiony ;) Ale pies który weźmie CACIB'a jest Interem wiec jak Spike dostanie Res.CACIB to on staje sie automatycznie CACIB'em ;) Ale my nawet się ne Res.CACIB'a nie załapiemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Prosze nie miec pretesji do wszytskich opolskich dogomaniaków;] my na katlog wpływu nie mamy..ja takze.Własnie po to był dany katalog na strone zeby dzwonic w razie czego z interwencjami w sprawie zgłsozonych psów-pomyłki itd.
Co do katalogu z klubówek...to nie wiem czy beda..ale narazie nie slyszałam nic ze ma ich nie byc..wiec mozemy sie spodziewac.Tak samo plan sedziowania.[/quote]

My jestesmy zadowoleni, to ze wogóle jest katalog bravo :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Fuka a ty chcesz od razu wszystkie miejsca na tym Bisie ;-)??[/quote]
jedno malusie mi wystarczy, pomijajac szczegół drobniutki, że z rasy nie wyjde :lol: 8)

[quote name='flashka-g']
hehe loos...dobra juz nie róbcie ze mnie takiej korupcyjnej baby...bo potem tylko slucham ze wygrywam po znajomości normalnie ja znam wszystkich...jestem cool;] [/quote]
:o przeciez sama zaczełaś :P

Link to comment
Share on other sites

flashka w sobote się wozi;] to znaczy pracuje i sie obijam;] i nic nie wystawiam;]
a w niedziele wystawiam 3 husky (chyba) i grzywaczke (na banka).Zalezy jak czas pozwoli.
Marcin trdno zebym nie była na wytawie..jak ja mam 15 minut piechotką do okrąglaka;]No w szpilkach z 20;] ale lepiej biegam w nich niz chodze;] hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']flashka w sobote się wozi;] to znaczy pracuje i sie obijam;] i nic nie wystawiam;]
a w niedziele wystawiam 3 husky (chyba) i grzywaczke (na banka).Zalezy jak czas pozwoli.
Marcin trdno zebym nie była na wytawie..jak ja mam 15 minut piechotką do okrąglaka;]No w szpilkach z 20;] ale lepiej biegam w nich niz chodze;] hehehe[/quote]

jak nic nie wystawiasz w sobote 8)

Link to comment
Share on other sites

Setery an banka na dworze...zawsze tak było.
Marcino ja nie dam rady nic wystawic bo prowadze konkurs od 10-15..;/i musze cały czas nad tym panowac.Mówiłes ze nie zgłaszasz do Opola...a jak był juz katalog na stronie to :-? juz za pozno było zebym sie wycofała.Pzoatm tak nie wiem kto bedzie na niedziele mnie zastepowac..bo w niedziele wystawiam..i innej opcji nie ma;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...