Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie dane odnosnie katalogu sa przekazane osobie które sie związkowa stronka zajmuje ....... i ma to wrzucic w piatek, to mi dzisiaj przekazali w związku jak byłam.

Katalog wystawy juz jest w druku, karty ocen gotowe ..... jeszcze troszeczke i sie wszyscy spotkamy :)

Mi będzie miło was poznac :D , będe na ringu honorowym paradowac :lol: w czerwonej marynarce i na plakietce mam Marta - podchodzic smiało do mnie :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bede w obydwa dni, w sobote towarzysko, a w niedziele z moim sznaucerami olbrzymy psem w klasie chamapinow, suka tez w championach oraz sznaucerka miniaturowa czarno-srebrna w klasie mlodziezy. Mam tylko nadzieje ze suka olbrzymka bedzie tak laskawa ze nie zacznie za chwile cieczki zeby tylko wytrzymala do wystawy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Marta ja moze tesh bede pradowac po ringu honorowym w sobote;] MOŻE bede prowadzic konkurs Młodego Prezentera to bede w bordowej marynarce..( czerwona sie zbiegła w praniu;p) .A w niedziele jak już mówiłam mozna mnie bedzie spotkac na husky i grzywaczach.

Link to comment
Share on other sites

A ja zapraszam wszystkich chetnych, niezaleznie od rasy i poziomu wyszkolenia na ring Obedience. Zajecia sa i w soborte i w poniedzialek, o 11 dla poczatkujacych i o 14 dla zaawansowanych, ale gdyby kolidowalo z wystawianiem to dolozymy jeszcze jedna grupe
Pozdrawiam
M+L

Link to comment
Share on other sites

I od razu melduje,ze sa bledy bo jesli Mati Rysia to whippet,to ja jestem Yeti :evilbat:

[quote name='katalog opolski']WHIPPET P FOLLOW THE WHITE RABBIT Ypsylon POŚREDNIA Wacławik Ryszard[/quote]

Dodam,ze Malenstwa takze tam nie widze i nie wiem czy to po prostu blad w rasie,czy nas nie przyjeli... ?
Nie mam mozliwosci zadzwonienia,wiec jak rozumiem okaze sie kilka dni przed wystawa czy nas przyjeli ? :-?

Tak wiec macie w tym katalogu wiekszy balgan,niz ja w szafie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...