Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pietrucha204']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:dostałam kilkanaście koszulek na bazarek od szefowej:cool3: hmmm jak dzisiaj nie zdążę to jutro od rana zabieram się za tworzenie bazaru;)[/quote]
O, a jakie to koszulki? I jakie rozmiary będą?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Makrela, ja przez ten Twój link poszłam spać wczoraj o bardzo nieprzyzwoitej porze :cool3: Temat ciekawy i na pewno pokażę to moim wetom.

Zadeklarowane sumy są wypisane w pierwszym poście, ale zaraz zrobię rozliczenie w poście trzecim i będzie porządek ;)

Czy zgadzacie się aby ewentualna nadwyżka pieniążków została przekazana na sterylki i kastracje w przytulisku??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']

Czy zgadzacie się aby ewentualna nadwyżka pieniążków została przekazana na sterylki i kastracje w przytulisku??[/quote]
jassssne. właśnie się zastanawiam czy od razu na przytulisko nie zrobić bazarku:lol: a dowiedziałaś się co z karmą? tzn jaki koszt?

Link to comment
Share on other sites

Pamętam tego psiaka,witał nas kiedy odwoziliśmy Dexterka (o nim to już wszyscy zapomnieli:( )
Szedł taki ze spuszczoną głową,smutny,bez życia. Troszkę machnął ogonem,przytulił sie do B. i poszedł sobie... Na Dexterka się zjerzył,wiadomo-nowy.
Nie wiem jak teraz wygląda,czy leczenie juz przynosi jakies skutki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']
Nie wiem jak teraz wygląda,czy leczenie juz przynosi jakies skutki?[/quote]
nati za chwilę jedziemy do przytuliska to wszystkiego się dowiemy. dzisiaj mija tydzień od rozpoczęcia leczenia, zobaczymy czy jest już jakaś poprawa a przynajmniej czy pies mniej się drapie:-(

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie grosik dorzucic,ale dopiero w przyszlym tygodniu.
Nie wiem ,nie zabardzo chce sie wtracac,ale niedawno mielismy problem z sunia ,ktora byla dlugo leczona na swierzb,a ona miala duzy problem z tarczyca.Wet nie chcial zrobic wyniku,gdyz uwazal,ze to za drogi koszt ok.100 zl i na wszelki wypadek zalecil 1 tabletke dziennie na tarczyce.Jednak suni stan sie tak pogarszal,na skorze zrobila sie skorupa,skora byla straszna,wiec Pani zawiozla ja do lecznicy,zrobili test i co?Oczywiscie problemem byla tarczyca,sunia po krotkim porosla sierscia,a jejs kora zmienila sie nie do poznania.Ja nie chce nic sugerowac,ale nieraz trzeba poprostu zrobic wynik by za wczesnie tej diagnozy nie stawiac,A nozyca to cos strasznego,potrzeba psa nie tylko faszerowac lekami ,ale kompac choc 2 razy w tygodniu w specjalistycznym szamponie.Biedna psiak,on musialby miec domek,by ta osoba zajmowala sie nim,i poprostu zwracala by Szarik sie nie drapal.Trzymam kciuki za chlopaka

Link to comment
Share on other sites

byłyśmy dzisiaj u szarika...już się nie drapie tyle ale uszy "mu spokoju nie dają" :-(:-( macha ciągle głową i drapie uszy :( co do sierści - po tygodniu nie ma co się spodziewać poprawy :(( ale przy nas ani razu się nie drapał więc mam nadzieję, że wszystko na dobrej drodze. no i dzisiaj widziałam, że on ma całe łapki łyse:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wilczyca[/B], było by super gdybyś sprezentowała Szarikowi karmę. Nie bardzo wiem jaki podać Ci adres... Gdyby kurier miał dojechać do tego przytuliska, to by się chyba zapłakał. Tam się jedzie dobry kawal polną drogą. Poza tym nie znam dokładnego adresu.
Może podam Ci mój? Pietrucha dość często tam jeździ i szybko zorganizujemy transport ode mnie.

Anna Grzeżułkowska
Reymonta 7/2
47-225 Kędzierzyn-Koźle

[B]Kari[/B], powyższe dane możesz wpisać śmiało w przelewie. Nie zapomnij tylko w tytule wpisać Szarika : ))) :buzi:
[B]
Wioletat[/B], masz rację trzeba sprawdzić wszystko. Ale jak na razie, mam 100% zaufania do naszych wetów i myślę, ze będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...