Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja wracam to spraw, które zniknęły nam razem z postami.
Tych, które poruszała Topi, a więc zmiany nazwy wątku na dogo i informacji na facebooku.
Pamięta ktoś jeszcze o tym? Czy dogomania "załatwiła" też Waszą pamięć ?

Link to comment
Share on other sites

No to ja w imieniu nie zalogowanego darczyńcy cytuję:

[I]"Na wydarzeniu FB Szarika, pojawiła się informacja, że tytuł wątku można zmienić po napisaniu pw do moderatora.[/I][I]A co z tą kasą która została zebrana na koncie prywatnym i miała być przelana na konto fundacyjne? Zgodnie z informacją na wątku, miał być wyznaczony jeden dzień to rozliczenia i ich przekazania. Nie rozumiem, dlaczego darczyńcy wpłacający pieniądze za miesiąc marzec mają przyblokowaną zapłatę za ten miesiąc, a cała kwota poszła z konta fundacji. Przecież intencją tych ludzi były darowizny na Szarika i opłacenie mu hotelu. FB miał pomóc, a nie opłacać pobyt psa w całości, na dodatek jeszcze z leczeniem. Kiedy ta kwota 660,00 zostanie przekazana i skąd ta zwłoka? Uważam też, że na wątku powinna być informacja o całości zebranych kwot zarówno na dogomanii, jak też FB, bo jako darczyńca chciałabym mieć jasną sytuację finansową tego psa. W tej chwili, żeby mieć jasność, że Szarik ma dużą nadwyżkę muszę wchodzić i tutaj, i na FB.[/I]
[I]Dlaczego nie ujawniacie na dogo całości wpłat i rozliczeń? Do dzisiaj nie widzę w pierwszym poście zapłaconych przez fundację faktur.[/I]
[I]Kiedy to zostanie poprawione?”

[/I]I podpisuję się pod tym.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Bernardynów miała trafić kwota za marcowe wszystkie wpłaty + 100 zł wpłacone w lutym z FB czyli 420 zł. Resztę zostawiamy na koncie prywatnym, bo czasami pewne kwoty musimy pokrywać bez faktury, a wiadomo, że fundacja wtedy nie może z konta zapłacić. Na prywatnym koncie jest 640 zł (to 660 zł to błąd).
Wpłaty z FB dziś wieczorem pospisuję i podeślę skarbniczce, żeby umieściła wszystko w poście rozliczeniowym na 1 str.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Na konto Bernardynów miała trafić kwota za marcowe wszystkie wpłaty + 100 zł wpłacone w lutym z FB czyli 420 zł. Resztę zostawiamy na koncie prywatnym, bo czasami pewne kwoty musimy pokrywać bez faktury, a wiadomo, że fundacja wtedy nie może z konta zapłacić. Na prywatnym koncie jest 640 zł (to 660 zł to błąd).
Wpłaty z FB dziś wieczorem pospisuję i podeślę skarbniczce, żeby umieściła wszystko w poście rozliczeniowym na 1 str.[/QUOTE]

Dziękuję
ale co z kwietniem ?
Ogarnijcie to jakoś bo robi się nieczytelnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelterier5']Szarik dobrze reaguje na trocoxil. Drugą dawkę dostał po 2 tygodniach. Przeżył wiele, widać to niestety. Wszystkie psiaki w hotelu, te niealergiczne dostają jogurt i olej słon. jako dodatek do karmy. Trzymajcie kciuki,[B] niech Szarik troszkę pożyje bez takiego strasznego bólu[/B].[/QUOTE]

I to jest cel który mamy osiagnąć.
*********************************
Dziekuję za zdjęcia Szarika

Link to comment
Share on other sites

Bazylowa ma problemy z działaniem forum, więc w jej imieniu piszę, że na konto Fundacji poszła już ta kwota 420 zł z marca.

Wrzucę też wpłaty z FB, potem pojawią się w postach rozliczeniowych:
Mariusz M ( W-wa) 50,00
Daria B (Lublin) 20,00
Aniela R. 100,00
Wioletta O.( W-wa) 50,00
Anna S. 100,00 ( PayPal)
Aniela R. 20.00
DarisNina (deklaracje: luty, marzec) 40,00
Ewa D. ( Topi) 20,00
Malizna 78 10,00
Iwonka W 100,00 ( PayPal)
Sylwia J 10 zł
Urszula P. 100 zł.
Krzysztof W.50,00
Pani Anna S. 40,00
Pani Urszula W. 100,00
Pani Ewelina B. 300,00
Pani Ewa M. 100,00
RAZEM:1210 zł

+ 640 zł z poprzednich miesięcy

RAZEM WSZYSTKICH WPŁAT: 1850 zł

Wydatki za marzec (opłacone z konta Fundacji):
pobyt w hotelu 01-31.03.2012 -510,00
lecznica - badania - 285,00
razem: 795 zł

Jest do opłacenia jeszcze RTG i pierwszy zastrzyk (30 + 40 zł), to Bazylowa wyśle albo już wysłała.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś by pytał czy Szarik lubi dzieci to niech spojrzy na te zdjęcia :)

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Szarik/002.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Szarik/003.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Szarik/004.jpg[/IMG]


A tutaj Szarik miał czyszczone uszka:

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Szarik/005.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Taka kochana poczciwina z naszego Szarika.

Może z Kędzierzyna ktoś pomóc w wizycie przedadopcyjnej? Na wątku ON-ka Axela szukają:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214749-Roczny-ONek-Axel-z-padaczką-zwrot-z-adopcji-w-DT-dług-ponad-1000zł!-za-weta-i-karmę/page6"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214749-Roczny-ONek-Axel-z-padaczką-zwrot-z-adopcji-w-DT-dług-ponad-1000zł!-za-weta-i-karmę/page6[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Uff.. jestem. Ja nie wiem co się dzieje z tym forum, bo albo znika, albo muli tak, że wejść się w wątek nie da.

Przelew do fundacji już poszedł na kwotę 420zł, do tego 70zł przekazem idzie w poniedziałek. Kwiecień uzupełnię pod koniec miesiąca, bo niektóre wpłaty tak właśnie spływają.
Nie umiem zmienić tego nieszczęsnego tytułu, nie wiem dlaczego, bo już kiedyś zmieniałam bez problemu.
Co do tego jak jest pisane rozliczenie, to jak sobie wyobrażacie bardziej czytelne? Są wypisane wplaty, są wydatki i jest stan konta.

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj widziałam Szarika :)

Chłopak sobie spał na swoim posłaniu, nie budziliśmy go i nie wyciągaliśmy z boksu by z nami podreptał, bo widać było, że ma słabszy dzień.
Ożywił się jak imperator i jego TZ smaczki dawali.
Później znów poszedł spać.

Rozmawiałam wczoraj z Joasią, że miniona zima na prawdę dała Szarikowi dosłownie w kość, w stawy. I że może warto byłoby udać się z Szarikiem do Poznania na konsultacje do ortopedy. Ja wiem, że on już jest wiekowy i nie będzie biegał jak jakiś młodziak, ale nie wiem, czy on nie potrzebuje jeszcze jakiś leków, silniej działających.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']mal chciała żebym przekazała jeśli do wieczora nie uda jej się wejść na dogo, że Szarik pojedzie na badania do Poznania przy pierwszej możliwej okazji.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę, tak martwię się o tego dostojnego, łagodnego seniora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...