Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betka']Mój stary ON-ek tak stawiał uszy, gdy chciał się przypodobać psim panienkom :)[/QUOTE]
Być może coś w tym jest. Szarik na początku nie dawał spokoju Komi'emu. Z resztą tak szybko do niego podchodził, że Komi zaczął na niego burczeć nie znając jego zamiarów, a po jakimś czasie Szarik zaczął odpowiadał tym samym.
Swoją drogą Szarik był wtedy dużo szybszy niż normalnie:-)

Link to comment
Share on other sites

Nooo...to Szarik jest usprawiedliwiony :).

Z Szarikiem jestem od samego początku. Dziękuję Wam za opiekę nad nim... i mam nadzieję, że zostanie już u Was. Opieka nad starym schorowanym dużym owczarkiem wymaga wiele serca i fizycznego wysiłku. Dajecie mu to wszystko. Trudno będzie znaleźć dom w który znalazłby miłość, całodzienną opiekę, pomoc gdy łapy odmówią posłuszeństwa, szybką diagnostykę i opiekę weterynaryjną. niech sobie Szarik jeszcze u Was długo pożyje, w miarę bez bólu. Dziękuję za częste fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Z Szarikiem jestem od samego początku. Dziękuję Wam za opiekę nad nim... i mam nadzieję, że zostanie już u Was. Opieka nad starym schorowanym dużym owczarkiem wymaga wiele serca i fizycznego wysiłku. Dajecie mu to wszystko. Trudno będzie znaleźć dom w który znalazłby miłość, całodzienną opiekę, pomoc gdy łapy odmówią posłuszeństwa, szybką diagnostykę i opiekę weterynaryjną. niech sobie Szarik jeszcze u Was długo pożyje, w miarę bez bólu. Dziękuję za częste fotki[/QUOTE]

Oczywiście Szarik może u nas być jak długo tylko chce, ale trzeba mieć nadzieję na dom, który spełni powyższe warunki. Może gdzieś w Polsce jest rodzina/osoba, która zaprosi Szariczka do swojego domu i zaopiekuje się nim. Bo jemu do szczęścia dużo nie potrzeba: ciepły kąt, jedzonko, miska z wodą i dużo miłości :)


A tak Szarik odpoczywa po spacerze:

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Szarik/014.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo się cieszę, że Szarik przebywa w przyjaznym środowisku i ma właściwie wszystko oprócz swojego, tylko swojego CZŁOWIEKA. Na foteczkach wypada smutno, chociaż zdarzają się też ujęcia wesołego pyska. Bardzo dziękuję za fotki. Przesyłam moc pieszczotek dla Szarika i jego dziewczyn ;).
Pozdrawiam
Kika i Czaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika_krk']Przesyłam moc pieszczotek dla Szarika i jego dziewczyn ;).[/QUOTE]
Szarik jest porządny - ma tylko jedną dziewczynę - Kasetkę:)

Czy na fotce wypadł smutno? Być może. W końcu mógł być zmęczony po spacerze:) Myślę, że gdybyśmy wklejali same uśmiechnięte fotki to trochę byśmy oszukiwali. To jego naturalna mina. Wcale nie musi oznaczać smutku - np ostatnio też jakiś taki niby smutny chodził, a jak tylko zacząłem go drapać po grzbiecie to zaraz się położył, łapy w górę i chciał być drapany po brzuchu:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Ciotki, sorry za off'a, ale dzisiaj znalazłam taki przerażający wątek na miau (bez odzewu) i poleciłam dziewczynie, żeby napisała tutaj, wejdźcie proszę:[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229997-Szukam-domu-dla-psa-bo-ma-zosta%C4%87-zabity"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a%C4%87-zabity[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajnie że ma miejsce w którym może zostać jak długo będzie trzeba, że jeśli nie znajdzie się dom to nie musi się martwić co dalej :) bardzo Wam za to dziękuję. A może pojawi się któregoś dnia ten jeden jedyny wymarzony domek Szariczka :-) różnie może być, życie lubi robić niespodzianki :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...