Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='gassira']błahahahhhha!!!!
No tak,ja się biore za odchudzanie od kilku miesięcy:roll:ale nic mi z tego nie wychodzi:diabloti::evil_lol:a kilogramy przybywają:angryy:[/quote]

to tak jak ja - tylko kompletnie nie wiem skąd te kilogramy się biorą :niewiem: :angryy: chyba poproszę o zmianę nicka na malabaryleczka :roflt: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to tak jak ja - tylko kompletnie nie wiem skąd te kilogramy się biorą :niewiem: :angryy: chyba poproszę o zmianę nicka na malabaryleczka :roflt: :evil_lol:[/quote]

małabaryłeczka to jeszcze luz;) byle byś za pare miesięcy, co gorsza tygodni nie zmieniała na wielkabaryłeczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-bo ten zarezerwowany dla mnie jak tak dalej pójdzie:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']małabaryłeczka to jeszcze luz;) byle byś za pare miesięcy, co gorsza tygodni nie zmieniała na wielkabaryłeczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-bo ten zarezerwowany dla mnie jak tak dalej pójdzie:roflt:[/quote]

:evil_lol: najwyżej zostanie mu wypasionawaszka

[quote name='Vectra']Wasiu , może to od słońca te kilogramy :hmmmm:
dziś w TV słyszałam , że stachursky żywi się energią słoneczną - nie znam szczegółów , bo tz mieszkał kanałami :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

TAK!!! to na pewno ta energia od słońca :angryy::mad: no ale że już TZta do mieszkania w kanale wywaliłaś... biedny Rafałek :-(

Link to comment
Share on other sites

no no, dwie nimfy toples...:cool3: jak nic Sarnów się zbiegnie...:evil_lol:

Mo! Czy Ty możesz mi rzec dlaczego jak chcę obejrzeć u Ciebie foty, to zdążę zrobić jednego pasjansa (udało mi się wygrać), muszę 2 razy odświeżyć, spalić dwie fajki i dopiero wtedy mogę je obejrzeć w CAŁOŚCI....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']

Mo! Czy Ty możesz mi rzec dlaczego jak chcę obejrzeć u Ciebie foty, to zdążę zrobić jednego pasjansa (udało mi się wygrać), muszę 2 razy odświeżyć, spalić dwie fajki i dopiero wtedy mogę je obejrzeć w CAŁOŚCI....:placz:[/quote]


O to to to ! Ja mam tak samo !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Wasiu , może to od słońca te kilogramy :hmmmm:
dziś w TV słyszałam , że stachursky żywi się energią słoneczną - nie znam szczegółów , bo tz mieszkał kanałami :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

taaaa.. a tą energię czerpie z piramid :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']wypasionysznup:loveu::lol:[/quote]

:loveu:

[quote name='Pysia']Ale Ci wyszły piękniaste fotki :loveu:

[COLOR=SeaGreen][B]jak zwykle[/B][/COLOR] :grins:

Co do wizyty to jakbyś chciała to te 2 godzinki byś znalazła :cool3: Przydałoby Ci się odstresowanie, a u mnie wkoło nikogo nie ma ;) Można nawet toples się kąpać :diabloti:[/quote]

no - masz rację - nie chcę Cię odwiedzić :shake: i guzik prawda, że nikogo wkoło nie ma :shake: z każdej strony sąsiady

[quote name='AlKil']no no, dwie nimfy toples...:cool3: jak nic Sarnów się zbiegnie...:evil_lol:
[COLOR=SeaGreen][B]
w tym jedna wypasiona[/B][/COLOR] :cool3:

Mo! Czy Ty możesz mi rzec dlaczego jak chcę obejrzeć u Ciebie foty, to zdążę zrobić jednego pasjansa (udało mi się wygrać), muszę 2 razy odświeżyć, spalić dwie fajki i dopiero wtedy mogę je obejrzeć w CAŁOŚCI....:placz:[/quote]

[quote name='HankaRupczewska']O to to to ! Ja mam tak samo ![/quote]

qrdwa jak to??!! to dlatego nikt nie podziwia moich fotek - Wy ich po prostu nie widzicie - ufff a już myślałam, że się nie podobają :evil_lol: a u innych co wrzucają na imageshack też nie widzicie czy tylko u mnie/ :placz:

[quote name='Justa']taaaa.. a tą energię czerpie z piramid :cool1:[/quote]

uhmmm :lol:

Link to comment
Share on other sites

ale sliczne słoneczko ciepłe na tych fotach...
a ja mam problem z tym:roll: coś musiałam przekombinować w aparacie i wychodzą takie dziwne zimne kolory zamiast cieplutkich :roll:nie wiem czy to nie zalezy od iso , bo miałam 800 :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']ale sliczne słoneczko ciepłe na tych fotach...
a ja mam problem z tym:roll: coś musiałam przekombinować w aparacie i wychodzą takie dziwne zimne kolory zamiast cieplutkich :roll:nie wiem czy to nie zalezy od iso , bo miałam 800 :roll:[/QUOTE]

raczej od balansu bieli (WB)
tam są różne tryby (słoneczny dzień - oziębia nieco barwy, pochmurny dzień - ociepla itp)

Link to comment
Share on other sites

lodołamacz
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5508/dsc0078sc6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7748/dsc0079ud5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2117/dsc0080mu0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8093/dsc0081rc3.jpg[/IMG]

i wyderka :loveu:
[IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9881/dsc0082gv3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']ale sliczne słoneczko ciepłe na tych fotach...
a ja mam problem z tym:roll: coś musiałam przekombinować w aparacie i wychodzą takie dziwne zimne kolory zamiast cieplutkich :roll:nie wiem czy to nie zalezy od iso , bo miałam 800 :roll:[/quote]

[quote name='Justa']raczej od balansu bieli (WB)
tam są różne tryby (słoneczny dzień - oziębia nieco barwy, pochmurny dzień - ociepla itp)[/quote]

ciepłe kolory bo: zachodzące słońce daje właśnie takie barwy+WB - ja akurat mam ustawione na cień

uwielbiam fotki w zachodzącym słonku - kiedyś muszę spróbować wstać i załapać się na wschodzące :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie WB mam na auto i wczesniej wychodziły o 6 rano ciepłe kolorystycznie fotki a teraz takie chłodne...teraz jestem w pracy ale popołudniu wkleję u siebie dzisiejsze poranne fotki i dla porównania starsze o tej samej godzinie robione...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']O to to to ! Ja mam tak samo ![/quote]

:multi: O jak fajnie, że nie tylko u mnie!!!:evil_lol:

[quote name='malawaszka']:loveu:

qrdwa jak to??!! to dlatego nikt nie podziwia moich fotek - Wy ich po prostu nie widzicie - ufff a już myślałam, że się nie podobają :evil_lol: a u innych co wrzucają na imageshack też nie widzicie czy tylko u mnie/ :placz:
uhmmm :lol:[/quote]

ja tak jeszcze mam u cioteczki Vectruni, ale ona korzysta chyba z czego innego, o ile mnie pamięć nie myli...:p

A ja je podziwiam, nawet w kawałkach...są interesujące!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy to dzisiaj będzie srebrny bicykl? Kurde mnie też nosi od jakiegoś czasu na rower i chyba mnie jeszcze Ty podkręciłaś... ale... kasy na ten cel brak, a też mam taki upatrzony ładniutki. No nic, nie można mieć wszystkiego (niestety).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...