Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

nie widzę co piszecie bo mi oczy wyszli :p



W poniedziałek będę miała mój piękny rowerek :loveu: :multi::multi::multi: ale mam radochę :lol:
[CENTER][URL="javascript:popImage('img_upl/rowery/2008_d_CROSSWAY-20-V-[dark-silver].jpg','Img')"][IMG]http://www.rowerymerida.com.pl/img_upl/rowery/2008_s_CROSSWAY-20-V-%5Bdark-silver%5D.jpg[/IMG][/URL]


PYSIU KOCHANA - jest SREBNY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie widzę co piszecie bo mi oczy wyszli :p



W poniedziałek będę miała mój piękny rowerek :loveu: :multi::multi::multi: ale mam radochę :lol:
[CENTER][URL="http://javascript<b></b>:popImage('img_upl/rowery/2008_d_CROSSWAY-20-V-[dark-silver].jpg','Img')"][IMG]http://www.rowerymerida.com.pl/img_upl/rowery/2008_s_CROSSWAY-20-V-%5Bdark-silver%5D.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]


[CENTER]PYSIU KOCHANA - jest SREBNY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/CENTER]
[/quote]
Buahahahahahahahahah poplułam się ze smiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Co z tymi oczami? :cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Buahahahahahahahahah poplułam się ze smiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Co z tymi oczami? :cool3::diabloti:[/quote]

:grins: to specjalnie dla Ciebie taki srebny :loveu:
a oczy - cóż wyjszly mi :evil_lol:

[quote name='madziamn']Wasiu a ja jutro zabieram Andusię(tą z ogłoszenia). Proszę trzymajcie kciuki aby wszystko się udało.[/quote]

zaciskam z całej siły!!! Będzie dobrze!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Merida robi niezniszczalne rowery :eviltong: moja ma już 6 lat a spotkań z drzewami, rowami, chodnikami, krawężnikami, ciężarówkami miała sporo :eviltong:[/quote]

no ja nie zamierzam takich spotkań organizować :lol: chociaż Ty przecież też nie zamierzałaś :roll:

[quote name='AnkaG']Wasiu piekny rowerek. Rozumiem, że piesy będą biegać za rowerkiem. :cool3:[/quote]

tak - obie - Luna która dostaje *******ca jak wsiadam na rower i usiłuje wskoczyć mi na kolana bo to przecież jest na pewno teleport i zaraz natychmiast zniknę (podobne reakcje zresztą są na huśtawce, drabinie, etc) i Pepa która ledwo chodzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no ja nie zamierzam takich spotkań organizować :lol: chociaż Ty przecież też nie zamierzałaś :roll:[/QUOTE]

Hmm mnie już to minęło - kiedyś byłam zdecydowanie nadpobudliwa i na rowerze robiłam dziwne rzeczy :eviltong:
Ty chyba nie masz tego problemu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']w takim razie jestes bezpieczna :evil_lol:
pod warunkiem, że nie spotkasz kogoś z niedoborem adrenaliny na swej drodze :eviltong:[/quote]

no mam nadzieję, że nie spotkam :mad::lol:

[quote name='AnkaG']Luna jest odjazdowa. :evil_lol:

W takim razie będą panienki w koszyczku rozumiem jeździć na rowerku. :eviltong:[/quote]

widziałam wczoraj w sklepie taką przyczepkę na dzieci :cool3: fantastyczna :lol: bo na koszyczek to Pepa za gruba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że wstawiłaś zdjęcie rowerku bo bym sobie nie mogła wyobrazić jak on wygląda :diabloti:

A jeśli chodzi o linka to chodziło mi o Arke a nie jakiś hotel?? Ale to też ciekawe więc pójde poszukać :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

noo fajna meridka;)
[quote name='malawaszka']tak - obie - Luna która dostaje *******ca jak wsiadam na rower i usiłuje wskoczyć mi na kolana bo to przecież jest na pewno teleport i zaraz natychmiast zniknę (podobne reakcje zresztą są na huśtawce, drabinie, etc) i Pepa która ledwo chodzi :lol:[/QUOTE]


hehe Samba identycznie robi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Dobrze że wstawiłaś zdjęcie rowerku bo bym sobie nie mogła wyobrazić jak on wygląda :diabloti:

:eviltong:

A jeśli chodzi o linka to chodziło mi o Arke a nie jakiś hotel?? Ale to też ciekawe więc pójde poszukać :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

z Arką ja się nie kłóciłam :shake: a ten wątek to wątek szczeniaków jastrzębskich :-(

[quote name='LeCoyotte']
hehe Samba identycznie robi:evil_lol:[/quote]

też taki czubek? :lol: Luna mnie już nie raz uszczypnęła w dupsko, albo dziurke w spodniach zrobiła przy tym cudowaniu :mad:

[quote name='Vectra']Wasiu :diabloti:

[URL="http://www.allegro.pl/item404892366_przyczepka_rowerowa_do_przewozu_psa.html"]PRZYCZEPKA ROWEROWA DO PRZEWOZU PSA[/URL][/quote]

O! i połowe tańsza niż ta co ja widziałam!!! jakby mi ktoś to kupił to bym woziła dzieci :grins:

[quote name='HankaRupczewska']O bułahahahahah :lol:
Ja chcę taka dla Gezesława :roflt:[/quote]

kup Haniu dla Gezia - a jak nie będzie pasowała to ja ją przygarnę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Wasiu :diabloti:

[URL="http://www.allegro.pl/item404892366_przyczepka_rowerowa_do_przewozu_psa.html"]PRZYCZEPKA ROWEROWA DO PRZEWOZU PSA[/URL][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]

:roflt:i siem zlałam o malo co ....już widze jadacą Waszkę ...a potem nad jeziorkiem ....z pojazdu wyskakują 2 cyklistki :p




Waszko dziś mopek w kojcu nawet nie był zainteresowany żarciem .....on tak lgnie do ludziów ....tylko teraz nie wiem czy nie zmienią zdania z jego adopcją po tym wszystkim :cool1:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...