Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

awanturnica
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1175/dsc0085b0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1300/dsc0090v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img808.imageshack.us/img808/6718/dsc0091v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3609/dsc0093rl.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/318/dsc0098c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']żartujesz????

to teraz w ramach nadrobienia przeczytaj go od początku [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/IMG][/QUOTE]

Spoko ;) - średnio 40 stron dziennie i w rok nadrobię :eviltong:
Nie 40 tylko więcej bo stron przez cały czas przybywa... może być kiepsko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wiem :loveu: mam sobie go i oczy nacieszam jakiego mam ślicznego synunia :loveu: w zasadzie teraz mógłby iść do adopcji nawet do miasta bo już potrafi i już się tak nie boi, ale mój ci on :loveu:

teraz Bibi :( eh eh eh serce mi pęknie :([/QUOTE]

no wiesz?! dla siebie będziesz trzymać? nie podzielisz sie??? :eviltong:

taa, teraz Bibi... :cool3: :evil_lol:



[quote name='AniaGucio']Spoko ;) - średnio 40 stron dziennie i w rok nadrobię :eviltong:
Nie 40 tylko więcej bo stron przez cały czas przybywa... może być kiepsko :evil_lol:[/QUOTE]

spoko Ania, jak Dogo zrobi jeszcze jedną redukcje stron to Ci wyjdzie jakies 5 dziennie :roll:
toć u Wasi dopiero co było ponad 3500, a teraz niecała połowa tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Ty ale wiesz co? ja to Ci musze coś powiedzieć, jak Ci ten DrOps wyładniał!!! jak sobie przypomne jaka to sierota była.... a teraz - cud mniód malyna chłopak![/QUOTE]


ojj wyładniał wyładniał, wyprzystojniał i jest cudny :loveu:
opłacało się trzymanie kciuków za niego ;)
zresztą one wszystkie u Waszki mają jak w raju :p

Link to comment
Share on other sites

a tenże cudny piesek.... synuś mój malutki, śliczniutki .... jest... narkomanem :errrr:
niedawno przemógł się niestety i zaczął wchodzić na górę po schodach - nie wchodził tam bo się bał tych schodów, a ja go nie uczyłam bo pasowało mi, że tam nie sznupie i nie szkudzi szkodnik jeden! no ale nauczył się... i teraz jak tylko mnie nie na to leci na górę i demontuje foliową "zatyczkę" odpływu z wanny, której tam jeszcze nie ma i na całej górze, czasem i na dole, rozchodzi się piękny szambiany smrodek :mdleje: i robi to z uporem maniaka codziennie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a tenże cudny piesek.... synuś mój malutki, śliczniutki .... jest... narkomanem :errrr:
niedawno przemógł się niestety i zaczął wchodzić na górę po schodach - nie wchodził tam bo się bał tych schodów, a ja go nie uczyłam bo pasowało mi, że tam nie sznupie i nie szkudzi szkodnik jeden! no ale nauczył się... i teraz jak tylko mnie nie na to leci na górę i demontuje foliową "zatyczkę" odpływu z wanny, której tam jeszcze nie ma i na całej górze, czasem i na dole, rozchodzi się piękny szambiany smrodek :mdleje: i robi to z uporem maniaka codziennie![/QUOTE]

pies na dopalaczach ;)

Link to comment
Share on other sites

a widzisz kazdy ma jakies cos na swoje frustracje,
i pisalas gdziesik ze chcialabys takie ladne histroyjki moc pisac o swoim psie no i prosze jak sie chce zawsze sie znajdzie dobra opowiastka.

a synus rzeczywista pieknie sie rozwinal, zdjecia calj futrzasto miniaturowej zgraji w tym sniegu przepiekne.
u mnie dzis nasypalo jak dzikie i wieje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pies na dopalaczach ;)[/QUOTE]

hahha noo a ja się dziewiłam czemu on taki nakręcony :lol: sztachnął się i śmiga :lol:

[quote name='jambi']prosze, jaki mądry piesek :p demontuje foliową "zatyczkę" odpływu z wanny no no ...[/QUOTE]

czyt. szarpie zębami i ściaga worek obwiązany gumką recepturką i drugim workiem :lol:

[quote name='Tekla64']a widzisz kazdy ma jakies cos na swoje frustracje,
i pisalas gdziesik ze chcialabys takie ladne histroyjki moc pisac o swoim psie no i prosze jak sie chce zawsze sie znajdzie dobra opowiastka.

a synus rzeczywista pieknie sie rozwinal, zdjecia calj futrzasto miniaturowej zgraji w tym sniegu przepiekne.
u mnie dzis nasypalo jak dzikie i wieje[/QUOTE]

hahahah ale opowiastka - odnosiłam się do Waszych elaboratów na 3 strony, a nie moje takie tam marniutkie 4 linijki o smrodach :evil_lol:

u mnie jest okropnie na dworze - mokry śnieg zmroziło i jest ostry i śliski, wieje jak wsciekłe i pada :shake: ble

Link to comment
Share on other sites

noo ja wracałam z Katowic z Bibi i prawie leżałam na kierownicy, nos na szybie i pyr pyr pyr pyr :lol: extrema... i stres jak pieprzone debile tirowcy siadają na ogonie mojego małego orzeszka :angryy::angryy::angryy: no jakie ja mam qrwa szanse w razie W? ŻADNYCH!!! miazga! idioci bezmózgowcy! aż się we mnie gotuje bo wczoraj w tym karambolu koło Skoczowa właśnie tak zmiażdżyli człowieka! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']noo ja wracałam z Katowic z Bibi i prawie leżałam na kierownicy, nos na szybie i pyr pyr pyr pyr :lol: extrema... i stres jak pieprzone debile tirowcy siadają na ogonie mojego małego orzeszka :angryy::angryy::angryy: no jakie ja mam qrwa szanse w razie W? ŻADNYCH!!! miazga! idioci bezmózgowcy! aż się we mnie gotuje bo wczoraj w tym karambolu koło Skoczowa właśnie tak zmiażdżyli człowieka! :angryy:[/QUOTE]

no dokładnie ...nie liczą się z nikim
Pamiętasz sprawe wypadku Magdy ?? Ewidentnie była wina tirowców ...aleco ..policja wolała olać sprawe , bo po 1sze Tirowcy a po 2gie Łotysze czy Litwini to byli ...po co sie mieli szarać ... a gdyby Magda stała nawet za autem to mogła zginąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czyt. szarpie zębami i ściaga worek obwiązany gumką recepturką i drugim workiem :lol: [/QUOTE]

a co Ty się czepiasz techniki kiedy efekt i tak zostaje osiągnięty? chłopak kombinuje znaczy myśli, przejawia zmysł praktyczny i ukryte zdolności :p

[quote name='malawaszka']
hahahah ale opowiastka - odnosiłam się do Waszych elaboratów na 3 strony, a nie moje takie tam marniutkie 4 linijki o smrodach :evil_lol: [/QUOTE]

nie wazna jest ilość ale jakość :cool3: Ty w 4 linijkach zdołałaś przedstawić sedno, czytelnikowi pozostawiając możliwość dołożenia barwnych opisów skorzystawszy z własnej wyobraźni :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no dokładnie ...nie liczą się z nikim
Pamiętasz sprawe wypadku Magdy ?? Ewidentnie była wina tirowców ...aleco ..policja wolała olać sprawe , bo po 1sze Tirowcy a po 2gie Łotysze czy Litwini to byli ...po co sie mieli szarać ... a gdyby Magda stała nawet za autem to mogła zginąć[/QUOTE]

koszmar...

[quote name='jambi']a co Ty się czepiasz techniki kiedy efekt i tak zostaje osiągnięty? chłopak kombinuje znaczy myśli, przejawia zmysł praktyczny i ukryte zdolności :p



nie wazna jest ilość ale jakość :cool3: Ty w 4 linijkach zdołałaś przedstawić sedno, czytelnikowi pozostawiając możliwość dołożenia barwnych opisów skorzystawszy z własnej wyobraźni :cool1:[/QUOTE]

strach pomysleć co tamże ta bogata wyobraźnia dodaje od siebie :lol:

Link to comment
Share on other sites

haha fotka debeściak :evil_lol: [url]http://img405.imageshack.us/img405/3738/dsc0071p.jpg[/url] te trzy głowy wyglądające z tyłu:roflt:

[quote name='malawaszka']noo ja wracałam z Katowic z Bibi i prawie leżałam na kierownicy, nos na szybie i pyr pyr pyr pyr :lol: extrema... i stres jak pieprzone debile tirowcy siadają na ogonie mojego małego orzeszka :angryy::angryy::angryy: no jakie ja mam qrwa szanse w razie W? ŻADNYCH!!! miazga! idioci bezmózgowcy! aż się we mnie gotuje bo wczoraj w tym karambolu koło Skoczowa właśnie tak zmiażdżyli człowieka! :angryy:[/QUOTE]
Najgorsi są Litwini i Czesi !!!:angryy: Wiedzą, że w PL praktycznie żadnej kary nie dostaną...
BTW [url]www.tirynatory.pl[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w stanie przeczytać teraz wszystkich zaległych postów od mojej ostatniej wizyty na dogo i za cholerę nie wiem, skąd masz takie stado sznupków. :oops: Nie narzekasz, one na fotach zadowolone, więc wszystko musi być w porządku. :evil_lol: Przeczytałam, że też wczoraj zaliczyłaś ekstremalną jazdę z Katowic w towarzystwie tirów, ja wracałam wczoraj z pracy w kulminacyjnym natężeniu mgły, która zniknęła po 20 min od mojego powrotu do domu :diabloti:. Postaram się przez weekend poczytać, jakie macie sznupkowe tymczasy i w miarę możliwości coś tam się się dołożę. Odwiedź nas kiedyś, masz po drodze do Dąbrowy ;) Nr telefonu mam ten sam, gg też ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']Nie jestem w stanie przeczytać teraz wszystkich zaległych postów od mojej ostatniej wizyty na dogo i za cholerę nie wiem, skąd masz takie stado sznupków. :oops: Nie narzekasz, one na fotach zadowolone, więc wszystko musi być w porządku. :evil_lol: Przeczytałam, że też wczoraj zaliczyłaś ekstremalną jazdę z Katowic w towarzystwie tirów, ja wracałam wczoraj z pracy w kulminacyjnym natężeniu mgły, która zniknęła po 20 min od mojego powrotu do domu :diabloti:. Postaram się przez weekend poczytać, jakie macie sznupkowe tymczasy i w miarę możliwości coś tam się się dołożę. Odwiedź nas kiedyś, masz po drodze do Dąbrowy ;) Nr telefonu mam ten sam, gg też ;)[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Beria ty żyjesz :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']Nie jestem w stanie przeczytać teraz wszystkich zaległych postów od mojej ostatniej wizyty na dogo i za cholerę nie wiem, skąd masz takie stado sznupków. :oops: Nie narzekasz, one na fotach zadowolone, więc wszystko musi być w porządku. :evil_lol: Przeczytałam, że też wczoraj zaliczyłaś ekstremalną jazdę z Katowic w towarzystwie tirów, ja wracałam wczoraj z pracy w kulminacyjnym natężeniu mgły, która zniknęła po 20 min od mojego powrotu do domu :diabloti:. Postaram się przez weekend poczytać, jakie macie sznupkowe tymczasy i w miarę możliwości coś tam się się dołożę. Odwiedź nas kiedyś, masz po drodze do Dąbrowy ;) Nr telefonu mam ten sam, gg też ;)[/QUOTE]

jak to po drodze do Dąbrowy to przeprowadziliście się???? :crazyeye: ja też nie wiem skąd mam takie stado sznupków, a sznupkowe tymczasy to mamy teraz oj mamy i to więcej niż kiedykolwiek było :shake:

Link to comment
Share on other sites

pewnie znasz ale może nie..............
[url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/dla-kochajacych-olbrzymy-ID3RW3.html[/url]

[COLOR=white]szkoda tylko, że znalazłam tez boksera którego pan zmuszony jest do oddania psa z powodów zdrowotnych za 280 zł (3 tyg temu) a niedawno ten sam pies od oddania z tych samych powodów za 50zł!
o matko[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...