Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Vectra'][URL="http://www.tvnwarszawa.pl/"]TVN Warszawa[/URL][/quote]

potwierdzam, Warszawa zasypana:mad:śnieg sie nie topi bo jest -1, bałwany wielkości dorosłego człowieka juz gdzie niegdzie polepione...ZDECYDOWANIE ZA WCZEŚNIE:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'][URL="http://www.tvnwarszawa.pl/"]TVN Warszawa[/URL][/quote]

łoooo u nas na szczęscie jeszcze prad jest, ale jakby nie było to masakraaaaa agregat musielibyśmy odpalać :lol:

[quote name='Tekla64']Waszka
przypinaj dechy i juz zaczynasz sezon!!!!!!
jejku a ja ?! no dobra poczekam na grudzien i tyz bede miala snieg pod dechami[/quote]

nooo dechy to muszę najpierw wystrugać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak zgaśnie prąd , to będę bez ogrzewania :diabloti:

zostaje agregat , ale ja dostaje szału , jak to warczy[/quote]

witaj w klubie :lol:

[quote name='dbsst']czesc zasypana Wasiu u nas piękna pogoda świeci słońce jest ciepło super :diabloti:[/quote]

kochanaaa u mnie już też świeci słonko, jest 25 stopni i kwitną wiosenne kwiaty :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
kochanaaa u mnie już też świeci słonko, jest 25 stopni i kwitną wiosenne kwiaty :loveu:[/quote]
uuuuuuu widzę że Wasia to ma już halucynacje od tego zimna! a wiesz że ludziom się wydaje że jest ciepło tak na moment przed śmiercią przez zamarznięcie ??


:D

Link to comment
Share on other sites

[B]Melduję, ze w Pierdach też zima :p[/B]
[B]Była zamieć :p[/B]
[B]ale ja lubię, bo wtedy tak przyjemnie siedzi się w domku :loveu:[/B]
[B]Nie lubię jak wyłączają prąd, a tego brakowało kilkakrotnie :cool1:[/B]
[B]i wtedy nie działa u mnie NIC, prócz kominka[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]u nas też był śnieg ale szybko stopniał ...teraz mokro i nadal pada śnieg z deszczem :angryy:


prąd jeszcze mam ....ale wlasnie sobie przypomniałam ze nie zapłaciłam rachunku :angryy:za chwile moge nie mieć :diabloti::evil_lol:...jutro mus powpłacać wsio :placz:



w piatek jade do Karpacza ...i po jaką cholere ...w taką pogode :placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a u nie pada wiosenny deszczyk a koło mnie lezy urodzony szczęsliwy cały w bakteriach syn :cool1:[/quote]

no to cieszę się żeś szczęsliwa :loveu:

[quote name='zerduszko']Cos Ty się kobieto w nocy na biegun wyniosła Biedna Pepa :lol:[/quote]

i z czego się smiejesz he?! :mad: Pepa jest bardzo nieszczęsliwa - BARDZO!

[quote name='eria']uuuuuuu widzę że Wasia to ma już halucynacje od tego zimna! a wiesz że ludziom się wydaje że jest ciepło tak na moment przed śmiercią przez zamarznięcie ??


[/quote]

ożesz kurde może masz rację :crazyeye:


[quote name='Doginka']U Was chociaż biało, a w Wawce plucha, zimno i mokro.............brrrrrrrrr[/quote]

dalej biało u nas

[quote name='Maga100'][B]Melduję, ze w Pierdach też zima :p[/B]
[B]Była zamieć [/B]
[B]ale ja lubię, bo wtedy tak przyjemnie siedzi się w domku [/B]
[B]Nie lubię jak wyłączają prąd, a tego brakowało kilkakrotnie [/B]
[B]i wtedy nie działa u mnie NIC, prócz kominka[/B][/quote]

przyjemnie też się wychodzi z psami na dwór bo przecież prędzej się Pepa poszcza i pos.a w domu niż sama pójdzie :roll:


[quote name='asher']Na Kabatach też śnieg na ziemi :loveu: I deszcz pada I prąd jest :loveu:[/quote]

:stupid:

[quote name='dbsst']a i na Bielanach mamy prąd :loveu:[/quote]

a i na WSI mamy prąd :loveu:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]u nas też był śnieg ale szybko stopniał ...teraz mokro i nadal pada śnieg z deszczem :angryy:


prąd jeszcze mam ....ale wlasnie sobie przypomniałam ze nie zapłaciłam rachunku :angryy:za chwile moge nie mieć ...jutro mus powpłacać wsio :placz:



w piatek jade do Karpacza ...i po jaką cholere ...w taką pogode :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

u mnie dalej sypie :-o
a moja mama też jedzie w góry w piątek - toście se wybrały termin :lol:



mam problem z Pepą... z Luną zresztą też - uznała, że z nami mieszkać nie będzie i wyniosła się do mamy :lol: bo tam się wiecznie coś pichci i jest czego pilnować i zawsze coś spadnie ze stołu i żadne koty się nie panoszą więc tam przesiaduje a do nas wraca spać i na główne posiłki :lol: ale Pepa...
Pepa się wykańcza :shock: ponieważ na górze w pokoju gdzie są koty jest zimno (zimniej niż na dole - jakies 18 stopni) to pozwalam im śmigać po całej górze, schody zastawiłam kartonami, żeby psy tam nie mogły wejść polować, ale wiadomo, ze dla kotów to przeszkoda żadna... no więc Pepa za punkt honoru wzięła sobie pilnować żeby zaden obcy kot nie mógł zejść na dół! Ona całymi dniami lezy na wprost schodów z nastawionymi radarami, wystrzeszczonymi oczami i CZEKA :shake: już jej tam legowisko położyłam bo kuleć zaczęła bo co chwilę wędruje po schodach sprawdzać czy nie idą... a one owszem próbują :mad: jak ćmy do światła... no ale Pepa aż ma czerwone oczy :crazyeye: zwłaszcza jedno - nei wiem czy to zbieg okoliczności, ze akurat teraz tak jej się zrobiło, ale białko ma żywo czerwone - masakra bo ja pewnie teraz nie wyjadę w tej mojej wsi żeby do weta jechać :placz: jakiś miesiąc temu zmieniłam opony na letnie :p bo zimowe się rozpadły dziady... :roll:

No i nie wiem co mam zrobić? zabraniać jej tam siedzieć i gapić się na koty? to jest jak hipnoza :-o ina lezy nieruchomo i się GAPI :no-no-no:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...