Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Olena84']A ja mam pytanie, czy powysylac do kazdego pytanie, czy wraca do starej deklaracji? Nie wiem co tu robic, bo np ktos mial deklaracje 10zl, wiec jak juz Peggi byla sama, rozlozylam ja na 2 miesiace po 5 zl, i co teraz?[/QUOTE]

Olena - myślę że w pierwszym poście warto dużymi bukwami dać prośbę o powrót do podwojonych deklaracji, a ja dziś porozsyłam też prośby na pw do każdego, no i potrzeba nam nowych deklarowiczów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka'][URL=http://tablica.pl/oferta/pegi---spojrz-w-te-cudne-oczy-IDRTZ1.html][B]PEGI[/B][/URL]
i
[URL=http://tablica.pl/oferta/meggi---sama-milosc-IDRU01.html][B]MEGGI[/B][/URL]

już są na [U]Tablicy[/U]
Za chwilkę pobiegną na inne strony :) Zostaną ogłoszone na:
[U]cwirek.pl, olx.pl, swistek.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, oglaszamy24.pl, aukcjezwierzat.pl, owi.pl, 24polska.pl, 24on.pl, tusprzedaj.pl, drobny.com.pl, ojej.pl, freecf.pl, hiperogloszenia.pl, przygarnijzwierzaka.pl, pineska.pl, morusek.pl, e-zwierzak.pl, cafeanimal.pl, petsy.pl, adin.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl[/U][/QUOTE]

Bardzo wielkie dzięki Bejotka!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka'][URL="http://tablica.pl/oferta/pegi---spojrz-w-te-cudne-oczy-IDRTZ1.html"][B]PEGI[/B][/URL]
i
[URL="http://tablica.pl/oferta/meggi---sama-milosc-IDRU01.html"][B]MEGGI[/B][/URL]

już są na [U]Tablicy[/U]
oraz na: [U]cwirek.pl, olx.pl, swistek.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, oglaszamy24.pl, .pl, cafeanimal.pl, petsy.pl, adin.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl........[/U][/QUOTE]
Bejotko, wielkie dzięki za ogłoszenia. Bardzo nam pomogłaś i tak szybko.
[quote name='margaret']Olena - myślę że w pierwszym poście warto dużymi bukwami dać prośbę o powrót do podwojonych deklaracji, a ja dziś porozsyłam też prośby na pw do każdego, no i potrzeba nam nowych deklarowiczów[/QUOTE]
Margaret jak zwykle niezawodna i solidna. Obiecało i powysyła.
Ja staram się wysyłać zaproszenia na wątek, ale tez mam nadzieję, ze " stare cioteczki" powrócą do Dwupaku.

[quote name='Agnieszka103'] Jedyne co mnie cieszy w tym wszystkim to miejsce, w którym przebywają dziewczyny[B]. ULK[/B]A12 - [B]dziękuję[/B][/QUOTE]
Mnie tez to podnosi na duchu, bo gdyby nie to....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Szarotko, niestety tak.:shake:[I]Nie sprostała wymaganiom stawianym przez domek[/I],:angryy:moze lepiej niż miałoby stać się coś złego....tylko na wątku pustki,ciotki zaabsorbowane psami w potrzebie, a tu nasz Dwupak też potrzebuje wsparcia.:shake:
Nie wybrałabyś się ze mną na odwieczną akcję żebraczą w poszukiwaniu sponsorów dla Dwupaku? Jesteś bardzo skuteczna skuteczna...pomóż:loveu:. Ja wędruję znowu po Dogo.[/QUOTE]
Mam dwa inne psy, ktorym tez obiecalam. Ile trzeba uzbierac ?? czy sa jakies stale deklaracje ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']...to straszne, jacy są obecnie ludzie...mi by przez myśl nawet nie przyszło, żeby oddać psa, którego mam pod opieką- to normalne, że są różne problemy, bo przecież zwierzęta nie zawsze są idealnie grzeczne, tak jak dzieci, których jakoś nikt nie oddaje...trzeba się nauczyć razem żyć([/QUOTE]

JOHANNALIND tutaj był zarzut, że Megan jest za grzeczna, za spokojna i najgorsza wada Megan jak się ją spuści ze smyczy to nie chce wrócić. Ja gdyby mi wywinęła taki numer raz, po prostu bym jej ze smyczy nie spuszczała ale przecież lepiej psa oddać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Mam dwa inne psy, ktorym tez obiecalam. Ile trzeba uzbierac ?? czy sa jakies stale deklaracje ??[/QUOTE]
Kochana Szarotko, deklaracje zostały zmniejszone do połowy.....Meggi znalazła dom i nalezało zapłacic za pobyt Peggi 300zł. Nie wiem dokładnie, ile nam brakuje do utrzymania obu suń, ale pewnie sporo, tym bardziej że nie wszyscy sponsorzy dotarli jeszcze na wątek i nie wypowiedzieli się w tej kwesti .....dobrze nie jest. Ratuj.
Ja znów wuruszam w drogę [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIan-ln30CsC6rz7dR4RwbMGC6ImDTfVOvG8aYOzIfIJWWwnpw[/IMG]

Edited by danka4u1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']
Ja znów wuruszam w drogę [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIan-ln30CsC6rz7dR4RwbMGC6ImDTfVOvG8aYOzIfIJWWwnpw[/IMG][/QUOTE]

Wrzuce do kubeczka kilka groszy,ale to juz jutro ok?:) (dzieki za zaproszenie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']JOHANNALIND tutaj był zarzut, że Megan jest za grzeczna, za spokojna i najgorsza wada Megan jak się ją spuści ze smyczy to nie chce wrócić. Ja gdyby mi wywinęła taki numer raz, po prostu bym jej ze smyczy nie spuszczała ale przecież lepiej psa oddać.[/QUOTE]

To znaczy, że faktycznie porąbani ludzie...za grzeczna? A co to za zarzut? Na początku w nowym miejscu psy często uciekają po spuszczeniu- ja też tak miałam- kilka miesięcy chodziłam z moim Guciem na smyczy i teraz jest ok, ale cóż, jak napisała Szarotka- zawsze się coś znajdzie, jak ktoś nie chce psa...zupełnie nie przemyśleli sprawy na początku :(
Chętnie bym coś dorzuciła- miałam nawet deklarację na początku ich pobytu u Ciebie, ale musiałam zrezygnować, a i teraz nie mam niestety dobrej sytuacji, ale będę o nich pamiętać, anuż coś się zmieni...

Link to comment
Share on other sites

A i zapomniałabym...mam nadzieję, że nikt na mnie nie naskoczy, jak zaproszę na bazarek dla MOPSIK- to porozumienie 4 organizacji w sprawie kastracji i sterylizacji zwierząt- zbieramy właśnie na te zabiegi- link w mojej sygnaturce...zapraszam i przepraszam za reklamowanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj FLY - nocny marku :)
każdy grosz na wage złota - dziękujemy!

a ja wysłałam prośby do deklarowiczów o powrót do dawnej deklaracji sprzed adopcji Megan

prośby na pw wysłałam do:

[B]Funky
SkarpetKa
Roland_De
winter7 (prosząc o zapytanie też TZ)
piove
jogolcia@pdx
markofix1
Diora
moni12[/B]
[B]Madzik34[/B] (tu proszę nanieść poprawkę wdarła się literówka w 1szy post lista deklarowiczów - zamiast Madzik24 ma być Madzik34 zdaje się)
[B]Madzia_K [/B](tu też proszę nanieść poprawkę wdarła się literówka w 1szy post lista deklarowiczów - zamiast Madzia K ma być Madzia_K zdaje się, te drobne poprawki ułatwią życie w podobnych sytuacjach)


... i z rozpędu zapytałam też Ciebie [B]Olena84 :)[/B]

nie pytałam Ciebie [B]Agnieszka103[/B] bo już zadeklarowałaś swoją hojność :loveu:

pozostaje sprawa zawiadomienia :
[B]Hania(spoza dogo)
mama Oleny84 [/B]- Olena ty wiesz najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

i nie moge sie oprzeć: śliczny ten Twój psiak z awatara [B]FLY[/B] :) cudoooo!


[B]JOHANNALIND[/B] : mi słów brakuje już na podsumowanie tego wydarzenia z domem, jak mi złość przychodzi to mam ochotę powiedzieć państwu by sobie kupili nakręcaną zabawkę - ona jest przewidywalna - od razu widać jak będzie działać, jak długo, nic nie zaskakuje, nic nie czuje, nie sprawia kłopotu, robi dokładnie to co ma robić, a zwierzaka niech sobie podarują, niestety obawiam się że mogą sobie sprawić rozbawionego szczeniaczka kupując gdzie bądź :( nei mammy na to wpływu...

i nikt nie naskoczy za promocję bazarka, coś Ty :) zycze szybkiego powrotu do formy finansowej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Hania to moja znajoma z Rybnika. Płaci z pewnością regularnie, jakos tak po 20 kazdego miesiąca i nic sie nie zmieniło w deklaracjach.
Jogolcia prawdopodobnie rzadko bywa na Dogo..Jak płaciła ostatnio? Moze muszę napisac do niej na pocztę[/QUOTE]

za luty i marzecz nie widze wpłaty Jogolci, ale to pewnie trzeba się upewnić Oleny, w każdym razie ja wysłałam prośbę-pytanie, wnosząc też o odpowiedź na pw lub na wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret'][B]za luty i marzecz nie widze wpłaty Jogolci, ale to pewnie trzeba się upewnić Oleny,[/B] w każdym razie ja wysłałam prośbę-pytanie, wnosząc też o odpowiedź na pw lub na wątku[/QUOTE]
Poczekamy na Olę- skarbnika skrupulatnego, a teraz już dobranoc- kolorowych snów, bo jutro/dziś też niestety jest dzień od świtu:shake::-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

ja też wracam do stałej deklaracji na dziewczyny. Tylko (i bardzo Was za to przepraszam) - trzeba mi o tym przypominać :D . Przed chwilą pieniążek wysłany.

[QUOTE]Przelew z rachunku 78105016051000002243520927 na rachunek 351140200xxxxxxxxxx, na kwotę 20.00 PLN został zaksięgowany![/QUOTE]

Edited by Madzia_K
Link to comment
Share on other sites

Z moją mamą jest taka sprawa ze 25zl przelewa na innego psa, ktory ma polowe deklaracji, nie wiem co z tym zrobic. Na razie weszlam na moment, musze wychodzic z dogo, jeszcze sie zaloguje i wszystko pouzupelniam. Pieniazki za marzec wczoraj przelane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...