Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

hej danka, melduje sie na zaproszenie. a event na fb robil ktos? poki nie ma tego tam az tyle co watkow na dogo, moze warto???
widze ze ten watek dlugi, nie wiem ilu uczestnikow, jakby bylo tylu ile stron i kazdy co porozsyla, moze bylyby jakas zwiekszona szansa...?

widze ze sa na galerii na fb, ale to za malo, gina w tlumie, byl juz event???

czy sa na NK? wlasnie wzielam sobie ich zdjecia i wstawiam na NK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']To prosze , zrób ten event.....ja nie potrafię i nie ma teraz za wiele czasu, by zgłębiać tajniki FB....Jest nas duzo, ale wpadamy w róznych porach dnia i nocy i trudno nam sie porozumieć.
Dzieki, ze jestes i proszę, zajmij sie tym Fb...a moze mnie nauczysz?[/QUOTE]
Moge zrobic jedno i drugie, napisze ci na pw, sama w zeszlym tygodniu robilam pierwszy event. Kochane, event ma na celu znalezienie im domku (nie wstawianie ich zdjec przeciez) :)
Podam tu link, wszyscy co maja konto na fb musza kliknac I'accept (nie wiem czy jest facebook po polsku, ja mam po angielsku, nie mieszkam w polsce) i zaprosic znajomych, ilu sie da.
Kazdy musi zaakceptowac i podac dalej, w tym lancuszku gdzies jest domek P&M. Pytania?
Aha potrzebuje link do stronki w schronisku, gdzie sa na zdjeciu, poszukam na 1. stronie watku, jesli tam nie ma wstawcie tu.
Nic nie gwarantuje, ale im wiecej osob bedzie na evencie tym wieksza szansa. KPW?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']a mi się wydaje, że dziewczyny miały już tego facebooka robionego..
fajnie by było wszystkie takie rzeczy wpisywać w pierwszym poście, bo tyle tego jest, że się potem zapomina :)[/QUOTE]


No właśnie- dwupak ma wydarzenie na FB i to od dawna:[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=177488575602597[/url] o czym pisałam na tym wątku zaraz po jego zrobieniu - nie wiem po co dublować takie rzeczy, ale może ma to sens....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']No właśnie- dwupak ma wydarzenie na FB i to od dawna:[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=177488575602597[/url] o czym pisałam na tym wątku zaraz po jego zrobieniu - nie wiem po co dublować takie rzeczy, ale może ma to sens....[/QUOTE]

Powinno byc w pierwszym poscie bo tak to trudno znalezc w tak dlugim watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']no wlasnie znalazlam dopiero, przegapilam jakos sorry, moze nic sie nie stanie zlego, co?
to co , skasowac swoj???????????
jak pytalam to nikt nie powiedzial ze juz jest
no jak chcecie...[/QUOTE]

Ja myślę, że zostawić, zawsze więcej osób nasze psiepsiuły zobaczy (nie odpowiedziałam wcześniej bo jestem w innej strefie czasowej :evil_lol:) - i tak jak napisałam poprzednio może ma to sens, może dodatkowe wydarzenie coś ruszy na chwilkę chociaż...:eviltong:

[quote name='Szarotka']Powinno byc w pierwszym poscie bo tak to trudno znalezc w tak dlugim watku.[/QUOTE]

No powinno Szarotko, ale ja tu nawet nie sprzątam, jak Danusia ;-), więc nie mam na to żadnego wpływu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Nie wiem, czy M&P nadają się do domowych warunków, ale nie dowiemy się tego, jak nie sprawdzimy- moze dziewczyny mające na codzień kontakt z psiakami wiedzą więcej- wiem, ze najwazniejszy jest dla nich bliski kontakt z człowiekiem, który pomógłby im przystosować się do bardziej domowych warunków.
Nie mnie mądrzyć się tutaj, bo nie znam psiaków inaczej niż wirtualnie, ale tak wyobrazam sobie przygotowanie schroniskowych biedaków do ewntualnej przyszłej adopcji.[/QUOTE]

Ja znam suczki dosyć i wydaje mi się, że może nie od razu, ale w krótkim czasie przyzwyczaiły by się do domowych wrunków.
U nas w schronisku jest tzw. "kuchnia"( Ciepłe pomieszczenie dla pracowników i wolontariuszy) i kiedy Angel wchodzi tam razem z P&M to one bardzo się cieszą i nie chcą stamtąd wyjść. Wiem, że prawdziwy dom to nie to samo co posiedzenie 2 godzi. w pomieszczeniu, ale myśle i mam nadzieje że suczki by sie do tego przyzwyczaiły. Z drugiej strony gdyby P&M mogły by też być na dworze, bo przeciez w schronisku już od bardzo dawna niestety siedzą na zewnątrz :(
A o wyborze hoteliku to chyba będzie najlepiej jak zadecyduje Angel, bo ona najlepiej je zna i najlepiej wybierze dla nich warunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']no wlasnie znalazlam dopiero, przegapilam jakos sorry, moze nic sie nie stanie zlego, co?
to co , skasowac swoj???????????
jak pytalam to nikt nie powiedzial ze juz jest
no jak chcecie...[/QUOTE]
Pewnie, ze niech zostanie. Pieknie dziękujemy, że pomyslałaś tak szybko o pomocy. Myślę, ze od tzw przybytku głowa nie boli. Niech idzie psinom na zdrowie.

[quote name='Mersi1']Ja znam suczki dosyć i wydaje mi się, że może nie od razu, ale w krótkim czasie przyzwyczaiły by się do domowych wrunków.
U nas w schronisku jest tzw. "kuchnia"( Ciepłe pomieszczenie dla pracowników i wolontariuszy) i kiedy Angel wchodzi tam razem z P&M to one bardzo się cieszą i nie chcą stamtąd wyjść. Wiem, że prawdziwy dom to nie to samo co posiedzenie 2 godzi. w pomieszczeniu, ale myśle i mam nadzieje że suczki by sie do tego przyzwyczaiły. Z drugiej strony gdyby P&M mogły by też być na dworze, bo przeciez w schronisku już od bardzo dawna niestety siedzą na zewnątrz :(
A o wyborze hoteliku to chyba będzie najlepiej jak zadecyduje Angel, bo ona najlepiej je zna i najlepiej wybierze dla nich warunki.[/QUOTE]
Masz rację Mersi, na dworze psiny mogą być, ale chodzi nam - myślę, ze nie tylko mnie- o częstszy kontakt z człowiekiem niż tylko przy karmieniu, obserwację na bieżąco ich zachowań w niektórych domowych sytuacjach czyli o przygotowanie do przyszłej adopcji, bo o niej chyba jednak myslimy.

[B]Jeszcze jedna sprawa. Angel, to do Ciebie- mistrzyni bazarków[/B]:multi::multi:
Dostałam na pw taką wiadomość od [B]megi_winters[/B]. Myslę, ze interesujaca i korzystna dla M&P.
Odpowiedz jej tutaj na wątku; prosiłam, by jutro weszła do nas.
Oto ta wiadomość:
[INDENT][COLOR=red][B]Mam 10 płyt (moja firma takie gifty dawała) - mogę mieć trochę więcej - DVD z ćwiczeniami mięśni dna miednicy, kręgsłupa i brzucha z Kari Bo: tutaj link:[/B][/COLOR]
[URL="http://allegro.pl/pelvicore-technique-z-kari-bo-corewellness-dvd-i1403362282.html"][COLOR=red][B]http://allegro.pl/pelvicore-techniqu...403362282.html[/B][/COLOR][/URL]
[COLOR=red][B]- to moze zainteresowałoby młode mamy, po porodzie, bo ćwiczenia takie pod nie, oraz jedna fajną nie odpakowaną płytkę z muzyka do cwiczenia pilatesu z instrukcją - może bazarek dla Megi & Pegi?????????? sorry ze tak zrzucam na Ciebie taki pomysł ale tak na szybko i to przyszło do głowy. Ja jestem dosyć świeża tutaj więc nie bardzo umiem zakładać bazarek ale służę fantami. Jeśli cos jeszcze wymyślę to też dam znać. Postaram sie z jakieś przynajmniej 15 zł podesłać na "dziewczyny":smile:))) [/B][/COLOR]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

A ja Ci mowię dobranoc, bo mam dosyć..
Wypisałam plon dzisiejszego dnia powyzej; mam nadzieję, że Angel zauważy nowe wpłaty- tez w tresci dzisiejszego dnia- i propozycję fantów na bazarek. Warto skorzystać.
No i że nasze dywagacje dotyczące DT nie ujdą niezauważone. Nic wiecej nie moge zrobic. Zajrzyj jeszcze Szarotko- Madziu tutaj- bo u Ciebie jeszcze nie noc- moze ktos zgłosi sie na wątek, bo powysyłałam jeszcze troche zaproszeń.
Jak mąż? Wysłany w podróż?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...