Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

witam kochany dwupak i cioteczki :loveu:

dopiero powysyłałam pw z danymi do przelewu na bazarek książkowy z którego o ile się nie myle jest 84 zł :) jak tylko wszystko dostanę to zobie przelew na konto Oleny. W tym tygodniu już chyba nie dam rady ogarnąć nowego bazarku :( Zapiernicz w szkole, prawko, treningi.. czasem naprawdę wysiadam.


Ale nadrobię! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Angel za bazarek dla Dwupaku. Doceniamy, ze mimo tylu zajęć znajdujesz jeszcze czas na pomoc dla naszych zwierzaczków. Ogarnij szkolne sprawy, bo tutaj nie ma [I]zmiłuj się :shake: [/I]ale za to wakacje będą luzniejsze, jak opanujesz tam sytuację i rodzinka tez bardziej zadowolona z Ciebie, chociaż ja i tak jestem dla Ciebie pełna podziwu.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/"]

[/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1382/10a97f1e0ad45b31.jpg[/IMG][/URL]

[B] [FONT=century gothic][I][COLOR=#0000cd]Tutaj jesteśmy i czekamy na Wasze odwiedziny. Piszę tez w imieniu Meggi,bo ona juz chrapie smacznie, a mnie tęsknota za Wami nie pozwoli spać..:shake:.wiem, że pamiętacie o nas..

[/COLOR][/I][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

tak tak masz rację nie ma zmiłuj w szkole, teraz te ostatnie tygodnie pełne sprawdzianów, prac pisemnych.. wiadomo każdy chce mieć oceny. Niedługo egzamin na prawko.. tyle tego.. stres mnie nie opuszcza. Wrrrr.. A we wakacje praca, przynajmniej w lipcu, co dalej nie wiem.

A co do dwupaku, to dla nich zawsze znajde czas :)

A co u cb danusiu?

Link to comment
Share on other sites

U mnie Angel tak jak u Ciebie...też chcę miec w dzienniku same dobre oceny;), więc zmagamy sie razem z klasą.Jeszcze matury ustne, ale Ciebie ta przyjemność dopiero czeka.:crazyeye:
Martwi mnie ta cisza adopcyjna u Dwupaku. Czy wiesz cos Angel ma temat allegra? Był podobno okres, że nie zamieszczano psich ogłoszeń.
Szczęscie, ze Dwupak jest zadbany i możemy spać spokojnie, bo wtedy fdy Meggi była w tym DS i puszczano ją luzem,miałam koszmarne mysli...i omal, omal..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']jakoś ostatnio ten własciwy pies nie potrafi się odnaleźć z właściwym człowiekiem :( dużo powrotów ostatnio z adopcji[/QUOTE]

to chyba zależy gdzie zajrzysz, na wyżłach psy idą i nie wracają, zakorzeniają się - ostatnio,
ale nie wiem o co kaman z Meggi i Peggi, żeby przez tyyyyyyyyyyyyle czasu grzały dupki na tymczasie.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak, na szczęście wielu się udaje, ale są i takie, co nie mają farta :-(.
Najistotniejsza jest akcja ogłoszeniowa.
Tak sobie myślę, może Osoba, która ma dostęp do ogłoszeń mogłaby zmieniać ich tytuły od czasu do czasu? Albo po prostu za każdym razem przy odnawianiu ogłoszeń po prostu dawać nowe? Dobrze, by były chwytliwe i zachęcały do zajrzenia. Im więcej osób je przeczyta, tym większa szansa, że będzie wśród nich ta właściwa ;-).

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='ULKA12']Dzsiaj mija rok odkąd Szafranek jest u mnie, to naprawdę za długo. Dlaczego nikt go nie chce?[/QUOTE]
I Dwupak zasiedział się u Ciebie.....
Pieski wiedzą, gdzie najlepiej, ale domek albo dwa przydałyby się szybciutko dla chociaż połowy dwupaku.[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Tak sobie myślę, może Osoba, która ma dostęp do ogłoszeń mogłaby zmieniać ich tytuły od czasu do czasu? Albo po prostu za każdym razem przy odnawianiu ogłoszeń po prostu dawać nowe? [/QUOTE]

Dobrze - przy okazji zmienię. Zmieniam też fotki, które są miniaturkami w ogłoszeniach.
Pamiętam, że ktoś mówił, że zbyt poetyckie są teksty i miały powstać nowe. I co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Dobrze - przy okazji zmienię. Zmieniam też fotki, które są miniaturkami w ogłoszeniach.
Pamiętam, że ktoś mówił, że zbyt poetyckie są teksty i miały powstać nowe. I co?[/QUOTE]
Nie powstały.
I ja w tym nie potrafię pomóc.

[quote name='ULKA12']A jak jest z tym allegro? Można tam ogłaszać czy nie?[/QUOTE]
Słyszałam, że komuś zdjęli; jak sobie przypomnę kto wstawiał, to spytam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...