Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

Pomidorcia i Homiś to naprawdę jak rodzeństwo wyglądają, mają podobne umaszczenie pyszczka tylko w innych kolorach :)

Pomidorcia jest co prawda dwa razy mniejsza ale pyszczuś rzeczywiście mają podobny. Najważniejsze jest jednak to, że cała czwórka jest równie łagodna :) Jak odsprzątamy mieszkanie, bo właśnie zaczynamy wielkie porządki, to zrobię wszystkim naszym pieskom zdjęcia.:) 

Link to comment
Share on other sites

Pomidorcia jest co prawda dwa razy mniejsza ale pyszczuś rzeczywiście mają podobny. Najważniejsze jest jednak to, że cała czwórka jest równie łagodna :) Jak odsprzątamy mieszkanie, bo właśnie zaczynamy wielkie porządki, to zrobię wszystkim naszym pieskom zdjęcia. :)

I córci też :)

Link to comment
Share on other sites

No i gdzie te objecane zdjąka? :)

no jeszcze troszkę troszkę czasu minie, ale nie dużo:) sądzę, że w niedzielę zrobię. :) Teraz huk roboty przy psiakach i w domku. Ale obiecuję, że niedługo będziecie miały kogo oglądać, :)

Link to comment
Share on other sites

no jeszcze troszkę troszkę czasu minie, ale nie dużo:) sądzę, że w niedzielę zrobię. :) Teraz huk roboty przy psiakach i w domku. Ale obiecuję, że niedługo będziecie miały kogo oglądać, :)

 

No, ja myślę! Bo qurka nas tu -> :tree1:  zastanie w oczekiwaniu. ( ;) żarty)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na szczęście doktorzy nic więcej Majuni nie znaleźli niepokojacego poza tym, co już ma zdiagnozowane: czyli poza alergią pokarmową i niedoczynnością tarczycy. Doktor po analizie wyników badania krwi oraz po zrobieniu szczegółowego usg pozwolił nawet odstawić calcort i zostać tylko przy euthyroxie. A doktorka doradziła, bym zaczęła dawać Majuni odrobinę ryby gotowanej do karmy, by sprawdzić, czy będzie takie jedzonko tolerować, No bo opowiadałam, że bardzo mi Majuni żal, gdyż pozostałe moje psy jedzą mięsko, ser biały itd, a ona wciąż tę suchą karmą dla alergików z odrobiną mokrego jedzenia dla alergików. :(

Zaczęłam robić zdjęcia dziś, więc nieługo się pojawią na watku. :) Majunia bardzo się podobał doktorowi, Powiedział, że świetnie wygląda. :) ależ dumna byłam z mojego białego cudeńka w łatki , kochana sunia ta Majunia :)

Link to comment
Share on other sites

No i taka stała się moja Majunia. Z nerwowej demolantki domu, która po adopcji wyła z tęsknoty przez dwa miesiące chyba, jeśli gdziekolwiek wychodziliśmy, stała się pewnym siebie łóżkowcem. Nie wyobraża sobie spania w nocy gdziekolwiek indziej niż nasze łóżko. Ale trzeba jej przyznać, że chociaż na poduszki nie wchodzi, jak Pomidocia ma w zwyczaju. Gdy już się ułoży zwinięta w kłębuszek, lula aż do porannego spaceru. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...