Jump to content
Dogomania

Poczciwa,Onkowata staruszka Dżina..biega szczęśliwie za Tęczowym Mostem


Asia_Klero

Recommended Posts

Dziś przeszła samą siebie, powoli przestaje mi już wyć, wyje tylko wtedy kiedy się nudzi, lub kiedy musi iść na siku, dziś apetyt miała fantastyczny sprawność też już super bo nie umiałam jej utrzymać do zastrzyku, zaczyna coraz fajniej chodzić i interesować się otoczeniem. Najgorszy ten przedni staw, on sprawia, jej najwięcej kłopotów a ona coraz dalej chce chodzić na spacery, tą sunie ktoś kiedyś uczył, że na własnym podwórku nie można się załatwiać i te reguły wprowadziła sobie tu.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki drogie, to jak ? Decydujemy się na to lekarstwo na stawy, tak ? Jak stoimy z finansami ? Pierwszy post chyba nie jest uaktualniony. Wg moich przybliżonych obliczeń powinno nam zostać 237 zł z wpłat dodatkowych. Lek kosztuje ok 250 zł. Kasa nam topnieje w niezłym tempie :-(
Może w weekend uda mi się zrobić dla Dżiny jakiś bazarek. Troszkę gotówki przydałoby się suni

A dziś wyślę swoją deklarację na październik

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]WPŁATY ZA PAŹDZIERNIK:
[COLOR=Black]agata51- 20zł
ana666- 15zł
anonimowy- 10zł
baldek2- 30zł
bico- 10zł
bjuta- 20zł
caragh- 5zł
parunia-puma- 20zł
eski- 20zł
ewa monte- 40zł
fiorsteinbock- 20zł
mamamuminka- 35zł
mari23- 15zł
marysia55- 20zł
obraczus87- 10zł

RAZEM:[B]300zł[/B]

[COLOR=Red]BRAK WPŁAT ZA PAZDZIERNIK:
[COLOR=Black]Asia_klero- 10zł
pani Anita Ś z owczarków- 30zl
wellington- 20zł

Saruś ja dam ci kasę jak się spotkamy w schronisku w niedziele(?).Do reszty moze napisz i zmobilizuj bo trzeba wyslac lenie kase za hotelowanie.

[COLOR=Red]WPŁATY DODATKOWE:
[COLOR=Black]Pani Anita- 50zl
agata21- 40zł
justynavege- 25zł
julie- 20zł
bico- 50zł
betka- 40zł
jolanta08- 30zł
bjuta- 20zł
sabina08- 50zł
Pani Anita F- 60zł
fiorteinbock- 40zł
terra-39zł
reja- 20zł
Goskagoska- 70zł
allegro- 145zł
terra- 20zł
nanivitek12- 10zl
darunia-puma- 25
obraczus87- 10zł
monika s- 10zł[COLOR=Red](Czy ta osoba ma nick na dogo?!)
[COLOR=Black]jolanta08- 30zł

[COLOR=Red]WYDATKI:
[COLOR=Black]transport- 80zł
leczenie- 200zł
leki+weterynarz- 140zł

[COLOR=Red]RAZEM PIENIEDZY DODATKOWYCH(UWZGLEDNIAJAC WYDATKI):
[B][COLOR=Black]524zł[/COLOR][/B]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eski']Widzę, że Asia zrobiła rozliczenie. I nie jest tak źle jak myślałam :) To super !
Ale nie za bardzo rozumiem... czy ja juz zapłaciłam za październik ? :crazyeye:[/QUOTE]
skoro Asia napisała , że zapłaciłaś to na pewno zapłaciłaś. Wpłaty, kt.ore były dokonywane w m-cu wrzesniu sa zaliczane na pierwszy miesiąc hotelowania czyli październik. Możesz cioteczko spać spokojnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kamila i Heksa odpisała, że deklaracja nie jest od niej, tylko od użytkowniczki z forum owczarek.pl (Anita Ś.) i kwota to od października 50zł, a od stycznia 30 zł.
Caragh natomiast napisała, że jej deklaracja jest już dawno przelana, że wysłała nawet 10 zł (był to 23.09) i że pisała na forum, że Monika K. to ona :)

Link to comment
Share on other sites

ciotki zajrzyjcie prosze...psiak ma dom, ale zlamal lape paskudnie jutro powinien miec operacje, ale mkoszty ogromne przekraczajace mozliwosci wlasciciela - 400zl:shake::shake:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/rufi-ma-dom-potrzebujemy-pomocy-na-sfinansowanie-operacji-lapy-400zl-kto-pomoze-140757/index31.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...