Jump to content
Dogomania

Poczciwa,Onkowata staruszka Dżina..biega szczęśliwie za Tęczowym Mostem


Asia_Klero

Recommended Posts

Zajdla suchą karmę z mięsem, może inaczej mięso z suchą karmą, w tępię ekspresowym to wciągnęła, potem leżała na.....tapczanie, za skarby świata nie chciała wyjść na siku, ale w końcu wyszła, dostała ciacho i poszła spać, nie będę pisała jakie były komentarze moich rodziców, gdy ją zobaczyli. Jeden z nich brzmiał, że biorą ją do siebie bo ją trzeba okapać, w ogóle podtuczyć, jaka ona biedna.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie spokojnie z tym przytyciem, ja jestem ekspertem, wiem, ze rodzicom mogę dać tylko psa, który ma 10 kilo niedowagi, odchudzam Megę mamy już 7 miesięcy, przy chorobie stawów, ważna jest waga, mój Nero gdy schudł chodzi o niebo lepiej, także ta waga to była w formie żartu, oczywiście sprawdzę ile jest naprawdę Dziny a ile tego futra na niej bo sierść fatalna nawet jakby dredy miała, najpierw wet później zabiegi kosmetyczne. Ja umowie się z wetem na jutro o ile się uda najpóźniej na czwartek. Co do tapczaniku,tak sama weszła dałam jej luz robiła co chciała nie chciałam stresować ją swoją osobą, ona się bała wyjść z pokoiku, ze już tam nie będzie mogla wrócić, jest szalenie grzeczna ja jestem w szoku spodziewałam się wycia do księżyca i tego że zechce być na otwartej przestrzeni, cieszę się, że nie,na zimę boksy będą ogrzewane, marzę tylko o jednym aby przekonała Arona żeby zamieszkał z nią Aron ma problemy ze stawami, nie może pozostać w zimie na wybiegu.

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła nam bardzo dobrze, z jednym wyjątkiem bo o 23 Pan przywiózł do nas psa, z powodu wyjazdu za granice, oddał psa do adopcji, w każdym razie ta nocna wizyta pobudziła wszystkie psiaki i było głośno. Teraz sprawy formalne, dziś o 15 u Dziny będzie doktor, w związku z tym proszę o przelanie na moje konto min 200 zł, jeśli wyjdzie mniej odeśle, ja już nie mam z czego wykładać ze swoich, bo niestety, ostatnio poza Aronem nikt nie płaci nam w terminie, co zaczyna mnie już irytować, bo kasę na prąd, opłaty wydaje na karmę, na psy, kiedyś się obudzę a tu będzie czarny ląd bez mediów, to taki mój apelik, bo mnie w końcu tz, za drzwi wystawi i gdzie ja biedna się podzieję z całą armią przecudownych psiaków. Gdy opisałam wetowi co dolega Dzinie powiedział tylko ...o Boże..., a powiedziałam tylko Dzina ma stan jak Aron tylko kilkakrotnie gorszy, proszę trzymajcie za nas kciuki, musi nam się udać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']marzę tylko o jednym aby przekonała Arona żeby zamieszkał z nią Aron ma problemy ze stawami, nie może pozostać w zimie na wybiegu.[/quote]

Super,że Dżina już u Ciebie :multi:

Sorry,że się wtrącam ale myślę,że najlepiej żeby Dżina z Aronem zamieszkali jak najszybciej razem.Później jak ona poczuje się u siebie mogą być problemy.
Moja Sara jak zabrałyśmy ją z jej kojca od właścicieli też była cichutka,kochana,grzeczna.Teraz mieszka w hoteliku u Mosii i rządzi.Niestety może z nią w jej apartamentach mieszkać tylko psiak,z którym mieszka od pierwszego dnia pobytu.

Link to comment
Share on other sites

Kochane ,przed momentem zadzwoniła Pani,która kupiła cegiełki dla Dżiny i wpłaciła je na konto nie z allegro,[B]lecz bezpośrednio na podane w pierwszym poście.[/B]
Pani ma nick [B]naniutek12.[/B]..możecie mi sprawdzić czy ta Wpłata dotarła do Was i w jakiej wysokości?
Dziś jeszcze zamknę ostatecznie listę allegro i wysyłam pieniążki !

[B]Jak się cieszę,że Dżinuś już na cieplutkim i mięciutkim![/B]:loveu:
Czekam z niecierpliwością na informacje z wizyty weta! ...niech znajdzie skuteczne i szybko działające leki!!!Mocno zaciskam palce!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']to w takim razie musi być ta wpłata od "Nanivtek 12" :) przyszło j.w. 10 zł :)[/quote]

Dokładnie o to chodziło...gdybym zerknęła na Twój post już bym wiedziała!:lol:
Dziękuję!
Kochane,przeklejcie to całkowite zestawienie do postu pierwszego!

[B][I]Zestawienie ALLEGRO[/I][/B](całkowite):
_maajkaa2222...1szt...5zł
_Aischa7...2szt...10zł
_bjuta...4szt...20zł
_AntykiWrocław...1szt...5zł
_akraskak...3szt..15zł
edex70...[B]1szt[/B]
Aimez_Moi...4szt...25zł
jowawitek...8szt...45zł
MONSOCH...[B]2szt[/B]
mimbala76...4szt...20zł
naniutek12...2szt...10zł(wpłynęły bezpośrednio na konto Dżiny za hotelik!)

--------------------
razem...32szt...[B]na dzień 30.09.09 wpłynęło 145zł.[/B]..przelane na konto Dżiny(z 1 postu)


Na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze wpływu za 3 dyplomy...doslę natychmiast jak dojdą!

[B]Bardzo serdecznie dziękujemy allegrowiczom za pomoc...
[/B]Dżina jest już w domku tymczasowym...i dziś może dowiemy się jak wygląda jej sytuacja zdrowotna...trzymajcie kciuki!!!

Ja też trzymam za Ciebie sunieczko...mocno trzymam!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...