Jump to content
Dogomania

Owczarek Belgijski groenendael


Multimen

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zatem co do belgów w Nowej Rudzie to dużo tego nie było

Gronki: młodzież- Figaro Leopardus zdaje się że sędzia mu dał zw. mł bo był na porównaniu

kl. posrednia Csaholczay Qwando- dostał BOB

Maliniaki:

nie dojechali byli w katalogu ale ich nie było :)

terviki:

kl. posrednia Deckret z Wiedźmińskiej Stajni- BOB, CWC- To ja z Dodkiem

I to by było na tyle jeśli chodzi o belgi na tej wystawie

Sedziował pan Śliwka

Link to comment
Share on other sites

Najświeższe wieści z frontu : wzrost 50 cm., waga 13,5 kg.

Bilans strat : drewniana podstawka pod staroświeckie lustro, 10 zapalniczek, 2 paczki papierosów, róg dywanu, jedna poręcz od fotela, kabel od magnetofonu, kilka długopisów, 4 reklamówki, bliżej nieokreślone ilości pożywienia zostawionego "na momencik" na stole bądź kredensie, również nieokreślone, acz liczne gazety codzienne oraz jeden slownik angielsko-polski. Rajstop już nie liczę, ehhh...

Link to comment
Share on other sites

Tynka:

powiem , ze pies nie wywarł na mnie piorunującego wrażenia. Jesli chodzi o wygląd, to trochę drobny jak na psa. A charakter.... Bardzo kiepsko się wystawiał, jak wyszedł na porównanie to głównie wisiał na ringówce, nawet sędzia coś chyba marudził że z wychowaniem to jeszcze muszą "trochę" popracować

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Tynka za link, nawet nie wiedziałam że są takie zdjęcia. musze przyznać że wyszliśmy fatalnie. Ale Dodka rozpierała energia po 3godzinach lezenia, a decyzję o zwycięzcach sędzina podjeła w ringu pomocniczym, więc nie było co się wysilac. Szkoda tylko że o tym nie wiedziałam przed wejściem na ring :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...