Jump to content
Dogomania

Owczarek Belgijski groenendael


Multimen

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej hej. Witamy Wszystkich. Tutaj też się zapisałem gdyż widzę że ruch się odbywa na obu forach :) Pozdrawiam serdecznie Azirka i właścicielkę. Mieliśmy już przyjemność powymieniać kilka maili :-) Pan Piotr nie może się Ciebie nachwalić, Azirka oczywiście też :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja od Kaśki nie jestem :) Natomiast Diego jak najbardziej. Chętnie się zapoznam jak również pieski :-) Zapraszam do szkoły ABC w sobotę o 18 lub w tę niedzielę o 9. Jeżeli będziesz miała czas oczywiście :-)

Ale coś cicho o Tobie ? Wyczytałem że jakieś dancy ćwiczysz z pieskiem i to z sukcesami. Ale na wystawach to chyba się nie spotkaliśmy ? ;-)

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Rany Julek, Jaki Diego? :D Mów szybko! Ja chyba jakieś kropelki będę musiała łykać, bo z pamięcią u mnie coś krucho. Myśmy się kiedyś spotkali? Jakiego masz piesa?

Wystaw z moim nie uskuteczniam, ćwiczymy sobie obedience.

Spotkać się na razie nie mogę, bo roboty dużo ostatnio i te terminy mi nie pasują :( . Ale kiedyś na pewno :wink: .

Link to comment
Share on other sites

:-) Diego to inaczej Ducati z Wiedźmińskiej Stajni :-) Syn Camorry i Tarsa. Tervueren. Spotkać się nie spotkaliśmy ale sama osobiście poleciłaś mi szkołę a dokładniej przedszkole Pana Piotra. No cóż skleroza nie boli, ale nie przejmuj się to było dawno ;-)

A spotkamy się jak będziesz miała trochę czasu w takim razie ....

Nas czeka raczej zima u Pana Piotra, przygotowujemy się pod jego czujnym okiem do egzaminu PT I oraz testów psychicznych. A na dodatek Pan Piotr zachęca nas do IPO. Co do wystaw to na razie zawiesiliśmy na kołku i startujemy dopiero w przyszłym sezonie. Plan zrealizowaliśmy i mamy Mł Ch Pl. Jak mi się podoba ten skrót ;-)

Pozdrawiamy

Michał i Diego

Link to comment
Share on other sites

To od Kaśki jesteś i to Ty kropelki łykać powinieneś :D . Kaśka do mnie napisała, że jej szczeniak jedzie do Poznania i potrzebuje dobrej szkoły. Potem Ty skontaktowałeś się ze mną i i poleciłam Ci p. Lisieckiego. To nie jest ze mną tak źle :wink: .

Gratuluję sukcesów wystawowych i powodzenia na egzaminie. Nie dziękuj, aby nie zapeszyć :wink: . Pozdrów ode mnie koniecznie pana Piotra. My się bardzo lubimy, lecz z braku czasu na odległość. :wink:

Link to comment
Share on other sites

O tak :D ! Polacy zdecydowanie mnie zaskoczyli :angel:

To co z tymi kropelkami Savatage?

Tynka, to na razie. Chyba posiałam u Was mój ulubiony otwieracz. Czy jest możliwość go odzyskać, czy też powinnam pogodzić się z jego utratą? :roll: :cry:

Matran: ja już po chwili wiedziałam, że jestem w domu, jak wdusiłam Twoje www :D . Dotarły do Ciebie moje maile?

Link to comment
Share on other sites

Cześc wszystim, mam nadzieje ze mnie stąd za kolor nie wyrzucicie :) W końcu belg to belg bez względu na ubranie :)

Multimen

Jeśli chodzi o wyprawkę, to różnie z tym bywa, na pewno powinieneś dostać chociaż trochę jedzienia od hodowcy, karmy która hodowca dawał szczeniakom. Metryczka to wiadomo- bez nie nie ma rodowodu, ksiażeczka zdrowia też norma. Reszta gadżetów zalezy od hodowcy.

Z doświadczenia radze kupić jakąś zabawke i dac wcześniej (kilka dni) do kojca w którym przebywaja szczeniaki u hodowcy- ja kupiłam gumowe ringo, do tej pory służy mi swietnie i jest to ulubiona zabawka mojego Dodiego.

To że masz duży ogród to jak już inni pisali nie wystarczy- z belgiem trzeba troche poprzebywac.

Tynka:

W jakim wieku jest Fabia? Bo mój Dodi tez zaczął ostatnio ostro pilnować zwłaszcza jak się ściemni:) a miał wtedy jakieś 15miesiecy, teraz ma 17 i coraz więcej i uważniej pilnuje:)

Pozdrowienia dla wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...