Jump to content
Dogomania

Bordi i Ruda w swoich własnych domkach!


bico

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bico']Lara, dzięki, kochana jesteś, na Ciebie też jak zwykle można liczyć:loveu::loveu::loveu:
Brysio umieściła na pierwszej stronie allegro dla suczek, ale może zrobić i drugie - nie wiem jak lepiej doradźcie mi kochani:roll:[/quote]

Oj, to jak jest już allegro to narazie nie robię, bo nam je skasują :eviltong: oni tak robią, nie można mieć 2 aukcji tego samego "towaru". Ale polecam się na przyszłość ;)

Oj, takie ślicznoty to muszą szybko znaleźć domek!!! chociaż ostatnio po Cyklusiu... to już mam pewne doświadczenie, że jednak nadal królują "yorki" :angryy: te magiczne słowo "york" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :loveu:
Dziękuję za zaproszenie na wątek.
Dziewczyny super, na pewno znajdą domki raz dwa. ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-dwie-mlode-wysterylizowane-male-suczki-szukaja-domu-138507-post12346685/#post12346685"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/66295603.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Hej Bico:loveu:
Suńki rzeczywiście są śliczne i przytulaśne. Oby szybko znalazły domki:p[/quote]
Energy wie jakie suńki są przytulaśne, bo już je widziała - spotkaliśmy się wszyscy niespodzianie w drzwiach lecznicy, po zabiegu:cool3::cool3::cool3:

Energy, Ruda, to mi trochę naszego Scooterka przypomina:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]
Bico...[/B]porób też trochę fotek z poziomu psa[B]!:evil_lol:...będziesz się musiała poschylać,bo to takie niziuchy śliczniaste!
[/B][/quote]

takie z nich maluchy:loveu:, że po kąpieli ich w wannie, mnie i moja kumpelę krzyż rozbolał:p jestem przyzwyczajona do rozmiarów od labka w zwyż, nie licząc mojego jamniora, który jest też wielki...ale duchem:evil_lol:

Fotki lepsze też się suńkom porobi, z poziomu psa, tylko muszą zostać wydobyte z kaftano-kubraków, chroniących szwy przed wylizywaniem i wygryzaniem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Oj, to jak jest już allegro to narazie nie robię, bo nam je skasują :eviltong: oni tak robią, nie można mieć 2 aukcji tego samego "towaru". Ale polecam się na przyszłość ;)

Oj, takie ślicznoty to muszą szybko znaleźć domek!!! chociaż ostatnio po Cyklusiu... to już mam pewne doświadczenie, że jednak nadal królują "yorki" :angryy: te magiczne słowo "york" :angryy:[/quote]

to na przyszłość, jakby co, zaklepuję allegro u Lary:loveu:, żeby dać Brysio:loveu: choć trochę wypocząć od moich pomysłów:evil_lol:

a co do magicznego słowa "york", to niestety Lara masz rację:-( Muszę i do Cyklpoka zajrzeć, co tam u niego się dzieje i jak z tymi potencjalnymi domkami, które się pojawiły:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Heja :) Znam obie dziewczyny, są naprawdę fajne! Także potencjalny przygarniaczu - nie masz się nad czym zastanawiać, tylko przygarniaj, bo na pewno dziewczyny odwdzięczą się masą wdzięczności i radości :)[/quote]

Muzzy też zna osobiście nasze dziewuszki, bo mi je pomagał zabrać do weta i przywieźć z powrotem z zabiegu. Muzzy - dziękujemy!:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Dzień dobry :loveu:
Dziękuję za zaproszenie na wątek.
Dziewczyny super, na pewno znajdą domki raz dwa. ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-dwie-mlode-wysterylizowane-male-suczki-szukaja-domu-138507-post12346685/#post12346685"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/66295603.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Paulinka:loveu:, bardzo Ci dziękuję za piękny baner dla suczek:Rose:
[B]Zapraszam pozostałych dogomaniaków do pobrania banerka:cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Ależ ta Ruda ma niesamowite oczyska! Czy mi się zdaje, czy niebieskie są?
Bordi też niczego sobie. Trzymam kciuki. Jak zrobicie im alegratki, chętnie wyróżnię.[/quote]

Ruda, to moje maleństwo - kochana, płochliwa, tylko ją kochać i rozpieszczać:loveu: Oczka ma koloru orzecha laskowego, takie trochę rudawe, jak i cała ona zresztą:loveu: Bordi też jest słodka, przymilna:loveu:
Ja alegratke wyróżnić mogę, tylko nie wiem jak ją robić:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano zadzwoniła do mnie Pani z Lublina, która przeczytała któreś z ogłoszeń o suczkach. Jest wstępnie zainteresowana adopcją Bordi:cool3: Pani poszukuje niewielkiego pieska, bo ma małe mieszkanie, dwa pokoje. Pani ma dwójkę nastoletnich, podrośniętych dzieci i męża, a co najważniejsze, mieszka na tej samej ulicy co ja i moje koleżanka od DT:cool3: Nie zraziła się wizytą przed i po adopcyją ani koniecznościa podpisania umowy:multi:
Zaprosiłam Panią, aby dziś lub jutro obejrzała sobie suczki w domu lub na dworze, ma jeszcze zadzownić ok. 19, bo wcześniej jest w pracy, więc czekam w pełnej gotowości, co będzie się działo. Pani była miła, spokojna i zrobiła na mnie dobre wrażenie:lol: Prosiłam, że jakby jednak zrezygnowała, to żeby mi dała znać, abym nie czekała z nadzieją, powidziała, że jakby się zdecydowala lub jednak nie, to i tak zadzwoni z wieściami, więc jestem pełna nadzieji, ale nie napalam się, bo wiem, jak to z adopcjami różnie bywa:roll: Po prostu jest gotowa i czekam na telefon:lol:
Trzymajcie kciuki:happy1::happy1::happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Dziś rano zadzwoniła do mnie Pani z Lublina, która przeczytała któreś z ogłoszeń o suczkach. Jest wstępnie zainteresowana adopcją Bordi:cool3: Pani poszukuje niewielkiego pieska, bo ma małe mieszkanie, dwa pokoje. Pani ma dwójkę nastoletnich, podrośniętych dzieci i męża, a co najważniejsze, mieszka na tej samej ulicy co ja i moje koleżanka od DT:cool3: Nie zraziła się wizytą przed i po adopcyją ani koniecznościa podpisania umowy:multi:
Zaprosiłam Panią, aby dziś lub jutro obejrzała sobie suczki w domu lub na dworze, ma jeszcze zadzownić ok. 19, bo wcześniej jest w pracy, więc czekam w pełnej gotowości, co będzie się działo. Pani była miła, spokojna i zrobiła na mnie dobre wrażenie:lol: Prosiłam, że jakby jednak zrezygnowała, to żeby mi dała znać, abym nie czekała z nadzieją, powidziała, że jakby się zdecydowala lub jednak nie, to i tak zadzwoni z wieściami, więc jestem pełna nadzieji, ale nie napalam się, bo wiem, jak to z adopcjami różnie bywa:roll: Po prostu jest gotowa i czekam na telefon:lol:
Trzymajcie kciuki:happy1::happy1::happy1:[/quote]

bico :loveu: no proszę, już pierwszy potencjalny domek :loveu: mocno zaciśnięte kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...