Jump to content
Dogomania

Sędziowskie opinie


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MichalMi']"(...)wolałabym nieco ciemniejsze oko(...)", gdzie u brązowych dalmatyńczyków oczy są bursztynowe.
ale to nie kwiatek, tylko niewielkie braki :evil_lol:[/quote]
Co się gustu biednej staruszki czepiasz :roll:
Niech se woli i z rogami byle dawała im poniżej bdb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Co do długości opisów, to mnie chyba nikt nie przebije:evil_lol:
Moja suka na jednej z wystaw dostała opis (cytuje w całości): [I]"Doskonała suka"[/I] Dostała wtedy I lokatę i CAC.
Suka naszych znajomych, która dostała wówczas II lokatę miała opis (też cytuje w całości): [I]"Standartowa suka"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ubiegloroczna Kielecka wystawa ring przygotowawczy dla Junior BIS gr IX stoje z Figą podchodzi do mnie komentatorka i slysze pytanie co to jest?? (odpowiadam: spaniel tybetański) niedlugo potem staje na ringu przygotowawczym do grupy (Figa zdobyla wtedy Zw Mł i rasy) i ta sama pani podchodzi do mnie i pyta o to samo :) usmiecham sie bo cóz innego mi pozostaje :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A propo opisow to bylam z kolezanka na wystawie w Wilnie.Wystawialysmy rhodesianki. Sunka mojej kolezanki jest naprawde niemalze wzorcowa, proporcjonalna z pieknym przedpiersiem (cecha b.rzadko spotykana).
W czasie jej prezentacji sedzina bardzo dlugo cos tlumaczyla asystenowi ktory jednoczesnie mial za zadanie pisac opis.
Po odbiorze karty ocen okazalo sie ze suka w komentarzu miala napisane "trzyletnia suka",:lol: - i tyle
Maz mojej kolezanki podsumowal to z usmiechem,"taki opis to mogli nam dac telefonicznie"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...