Jump to content
Dogomania

Zawody w Dziergowicach


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ELO!!!!

kto z Was jedzie na zawody pod namiot , bo nie wiem czy brac namiot czy tez moze ktos bedzie wypozyczal domek wtedy moze wzielibysmy na spole :) chociaz nie ukrywam ze wole pod namiot :P

jak pojade na zawody to biore namiot wiec rav nie bedziesz sam :) no chyba ze bedzie ponizej 0 stopni to do domku ;) a jak nie to Agnieszka przygarniesz do domku jak cos ?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jak pojade na zawody to biore namiot wiec rav nie bedziesz sam no chyba ze bedzie ponizej 0 stopni to do domku a jak nie to Agnieszka przygarniesz do domku jak cos ??

PaY ależ oczywiście, że Cię przygarne :D Zawsze jakieś jedno miejsce sie znajdzie :wink:

Ja juz też wysłałam 2 zgłoszenia. Kto jeszcze będzie na pewno startował ?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na strone www.czemi.z.pl gdzie jest wszystko (albo prawie wszystko) na temat zawodow w Dziergowicach.

Dodam jeszcze, ze namioty mozna rozstawic bezplatnie, a w razie mrozu i sniegu ;) mozna nocowac w pawilonie na terenie zawodow.

Do Dziergowic dojezdzaja pociagi, a stacja PKP jest bardzo bardzo blisko i domkow i terenu zawodow.

Wlasnie sie okazalo ze mamy problem z lekarzem (takim od ludzi;) ) na czas zawodow. I dlatego szukamywsrod zaprzegowcow medycznego ochotnika , ktory wsparlby nas, w razie potrzeby wiedza medyczna i doswiadczeniem, a przy okazji uczesniczyl w zawodach? Ewentualne zgloszenia u Tomka Radlowskiego - kontakt na stronie.

Ola &Luna AM

Link to comment
Share on other sites

Psiaki - OBOWIAZKOWO musza miec aktualna ksiazeczke zdowia (dokument potwierdzajacy aktualne szczepienia). I to wszystko co musza miec ze soba zeby startowac. Wiecej nas nie intersuje. Oprocz oczywiscie osiagniec itd, ktore beda przedstawiane w czasie zawodow, ale to juz inna 'bajka'.

I jeszcze co do obowiazkow to podkreslam, ze niepelnoletni musza miec pisemna zgode rodzicow, a startujacy na rowerze - kask.

Poza tym wsyzscy musza miec dobry humor i chec do fajnej zabawy:)

Uchyle rabka tajemnicy i zdradze, ze jedna z nagrod sa recznie malowane koszulki z satyrycznymi obrazkami na temat zaprzegowcow......

Pozdrawiam

Ola & Luna AM

www.czemi.z.pl

Link to comment
Share on other sites

Olu, w rewanżu za Łódź (bo wiem że się wybieracie ;-)))) jakąś grupa znowu do Was przyjedziemy. Na pewno bedziemy w czwórkę, co do większośc innych watahowców - jeszcze się wahają.

My spimy raczej pod namiotem. Bedziemy udawać twardzieli :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...