Jump to content
Dogomania

Zawody w Dziergowicach


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga, nie martw się z Tajrą wszystko będzie dobrze. Rodzice na pewno Cię wesprą finansowo, w końcu Twoja sunia nie jest już najmłodsza i może niestety zachorować. Poza tym być może udział w takich zawodach przy jej obecnym stanie byłby niewskazany? Pytałaś o to? A propos zawodów- one miały się odbyć w ten weekend 20-21. Myślę, ze zakończyłyby się fiaskiem. Upał u nas w Bytomiu jest tak wielki jak latem. Pies tylko się odsika na placu i wraca na płytki do przedpokoju i leży i dyszy ledwo żywy. Myślałem, że lato się skończyło :o , a tu taka kiszka. Aga jeszcze raz - głowa do góry, wszyscy szpicomaniacy są z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Ja trzymam kciuki za Tajre i wierze, że wszystko bedzie w porządku.

Co do zawodów, to tez się cieszę, że nie sa w ten weekend, bo nie wiem jakby psiaki biegały w taki upał. Mam nadzieje, że za tydzien bedzie chłodno. Podobno od wtorku pogoda ma sie pogorszyc, mają byc burze, padac deszcz i ma wiać silny wiatr.

Link to comment
Share on other sites

ee, to fajnie bedzie. Aga trzymaj sie, bedzie dobrze ;) A ja sie balam ze Wy wszyscy sobie wystartujecie a ja sama zostane :P

A Wogole nie wiem czy brac Adasia, zobaczymy jeszcze. Jak ktos chce to moge psa porzyczyc :PPP abo do startu, albo tak to potrzymania :PP otworze wyporzyczalnie huskow :PP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...