Jump to content
Dogomania

Zawody w Dziergowicach


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz mysłałam że organizatorzy nie mają sumienia i karzą tyle biec no ale uff.

Jak wy to robicie ze żyjecie. Ja sobie nie wyobrażam zestawienia rower plus Yuks. Ostatnio to jak próbowałam jechać, to biegał dookoła roweru następnie przechodził pod pedałami. Dobrze że nie było za durzo ludzi bo musiało to dobrze wyglądać. Póki co jestem obrażona i z rowerem nie próbuje.

Ps Niech Ego wróci bo ja nie mam juz siły.

Link to comment
Share on other sites

YoOoOoO!!!

Tajra najczesciej trenuje na zawodach :P nie chce mi sie trenowac jak nie musze... ostatnio z psem biegalam (jechalam) w jakuszycach.. mialam zaczac przygotowanie do sezonu w wakacje.. ale tak sie mowi od poniedzialku... wakacje minelay a ja nadal nie biegam :-?

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, ja również do Dziergowic się wybieram, niestety w charakterze widza. W związku z tym mam pytanie, czy ja mogę także przywieźć psa jako widza? Poza tym czy te godziny rozpoczęcia wyścigów są aktualne? W jakim miejscu Dziergowic to jest? Przyjadę raczej bez noclegu, nie wiem czy z rodziną czy sam. Namiot nie wchodzi w rachubę, domki zajęte, hotel pewnie za drogi, więc ogniskiem bedę się musiał obejść smakiem, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...