Jump to content
Dogomania

Zawody w Dziergowicach


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej:D

no Grzes tez myslalem zeby przekimac sie pod namiocikem (nie ma to jak spac na karimacie w namiociku :) ) ale stwierdzilem ze domek wychodzi tanio, wiec co mi tam ...acha moze zaoszczedze wam klopotu.. dzwoncie od razu na tel. 600 615 826 jest to nr goscia od tych domkow w Dziergowicach a dlatego wam go podaje bo i tak jak zadzwonicie pod nr 077 483 05 03 skieruja was na nr ktory wam podalem :)...no Agnieszka ja bylem drugi jesli chodzi rezerwacje domkow :D

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne dzięki Ewaka za propozycję. :D

Tylko jest nas "trochę" dużo. :oops:

Ja, dwa psy (które sypiają zawsze przy nas) oraz (jako, że Lidka nie jedzie) mój starszy syn, który będzie moim pomocnikiem.

:hmmmm: ... chociaż ... można by tak syna z psami frruu do namiotu, a ja ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeziuu, Pay, ale Ty trudne pytania zadajesz ?... :roll:

Kiedy to jest ? U nasz wszystko zależy od grafiku Waldka, niektórych zajęć na uczelni za chiny nie może opuścić, a ja w tej chwili nie znam jeszcze jego grafiku. Nie pamiętam w zasadzie, może on też jeszcze nie zna całego na ten semestr ?...

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!!
.

:hmmmm: ... chociaż ... można by tak syna z psami frruu do namiotu, a ja ... :wink:

nagla zmiana planow....i.... jade pod namiocik

cora co ty kombinujesz ?? ;)

... :o ... :hmmmm: ...

Pay, prześlij mi kalendarz imprez "związkowych" - może gdzieś bym się zjawił (tam gdzie będzie velo).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...