Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sandra,to dla Ciebie ;)

 

[URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/IGA/DSC_0356.jpg.html]DSC_0356.jpg[/URL]

 

I z roczku, biszkopt w  koncu wyszedl

 

[URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/IGA/DSC_0948.jpg.html]DSC_0948.jpg[/URL]

 

I zostal zjedzony :)

 

[URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/IGA/DSC_1062.jpg.html]DSC_1062.jpg[/URL]

 

Co tam na fejsiku pisza...

 

[URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/IGA/DSC_0767.jpg.html]DSC_0767.jpg[/URL]

 

Mam ich 5 milionow ;) ale ostatnie

 

[URL=http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/IGA/DSC_0692.jpg.html]DSC_0692.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A czemu nie sznauce, odpowiedz jest prosta - wszystkie migusiem znajduja domy, a Liz mi sie zostala. Bolt to wiadomo, prezencik i nie moj wybor.

Się cofłam kawałek co by być mniej więcej na bieżąco... ;-) pozwól że się ustosunkuję.... Faktycznie migusiem. W szczególności pewien pieprzasty sredniak o wdzięcznym imieniu Swiss ;-)
A na marginesie, zaczęłam podczytywac ten wątek od początku (no co,lepiej późno itd) powiedz Zerduszko, w którym mniej więcej miejscu Ty się pojawiasz?
Link to comment
Share on other sites

Bolcik to chyba ma dużo cierpliwości w sobie do Iguni.

I wzajemnie! Siebie sa warci. Suchar sie ciagle pcha  do niej, oblizuje ja, a ona ciagle robi mu badania :> Bolt na komende do Igi leci ja wycalowac, a ona jak tylko uslyszy, ze go wysylamy, zamyka oczy i sie chichra ;) Bardzo opiekunczy jest , jednym slowem dobra  suczka z tegoBolta :P Ale jest jeden warunek, nie wolno dotykac Bolta jak odpoczywa.

 


http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/IGA/DSC_0356.jpgno to teraz widze ale mam zagadkę...c zy to Bolt taki duży czy Iga taka Mała :D

Iga jak to roczniak, 78 czy jakostak ma wzrostu.

 

Hejka, faaaajne foty :-D... A jak sobie przypomnę jak to lata temu, w sumie nie tak dawno KTOŚ mówił że dzieci to niekoniecznie... :-P

Jakby to delikatnie ujac... Sie tak  ulozylo :P

 

Się cofłam kawałek co by być mniej więcej na bieżąco... ;-) pozwól że się ustosunkuję.... Faktycznie migusiem. W szczególności pewien pieprzasty sredniak o wdzięcznym imieniu Swiss ;-)
A na marginesie, zaczęłam podczytywac ten wątek od początku (no co,lepiej późno itd) powiedz Zerduszko, w którym mniej więcej miejscu Ty się pojawiasz?

Swissa oddalam, bo wyl. Zreszta kto by gonie oddal do TAKIEGO domu :)

A dobry watek przegladasz? Ja od poczatku jestem, 31 post.

 

Przelecial ten rok, jak nie wiem. 4 tydzien chodze do pracy, wiec wybaczcie, ale foty jutro jak znajde czas. Poza tym przygotowuje ksieciunia do zawodow w maju.... 3x w tyg. trening. No i od soboty bede prowadzila kurs agility dla poczatkujacych i nie rozumiem czemu tam Moniki z Ruda nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

 No i od soboty bede prowadzila kurs agility dla poczatkujacych i nie rozumiem czemu tam Moniki z Ruda nie ma :(

 

wow wow!! gratki pani instruktor :D a czemu nie pisałaś wcześniej, że to Ty będziesz? może byłaby to motywacja :p a tak serio to wkurza mnie odległość do Was... na same dojazdy mój smok by mnie zbankrutował :/ ale myślę nad wybraniem się do Agilife - bliżej chyba już nie znajdę nic :D tylko najpierw to muszę popracować nad własną sprawnością fizyczną bo jest jakaś masakra - upasłam się jak wieprz ... ble

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iga jak to roczniak, 78 czy jakostak ma wzrostu.

 

 

 

Łoooooo mamusiu jaka urosnieta już :D (miarkę sobie wziełam i pomierzyłam od podłogi) :D i do Tazzmana przyrównałam... fakt nie wygodnie by jej było bo zza niego to jakos nosek i oczka by wystawały... z tym, ze noska nie jestem pewna :D moze być ze samo czoło hahah

Link to comment
Share on other sites

wow wow!! gratki pani instruktor :D a czemu nie pisałaś wcześniej, że to Ty będziesz? może byłaby to motywacja :P

Jakby to rzec .... znalam Twa odpowiedz :P

 

Łoooooo mamusiu jaka urosnieta już :D (miarkę sobie wziełam i pomierzyłam od podłogi) :D i do Tazzmana przyrównałam... fakt nie wygodnie by jej było bo zza niego to jakos nosek i oczka by wystawały... z tym, ze noska nie jestem pewna :D moze być ze samo czoło hahah

Ales wymyslila :D Rozczulajaca jestes!

Saththa, mówisz Iga urośnięta? Hmmm...A co powiesz jak Ci powiem, że moje młodsze dziecię już 72 ma? Czyli typowego sznaucera olbrzyma w kłębie przerasta hehehe....

W jego wieku Iga miala ponad 80cm, ale jak ja postawilam  i zmierzylam,to sie skurczyla 10cm ;)

Link to comment
Share on other sites

foty z roczku wyszły genialne! super pomysłowe, młoda świetnie wystrojona a zdjęcie ze zjedzonym tortem wymiata :D naprawdę gratuluję pomysłu, żałuję, że też na coś takiego nie wpadłam gdy moje rok kończyły. chętnie bym jeszcze chociaż kilka obejrzała, może wrzucisz jeszcze trochę?

Link to comment
Share on other sites

Saththa, mówisz Iga urośnięta? Hmmm...A co powiesz jak Ci powiem, że moje młodsze dziecię już 72 ma? Czyli typowego sznaucera olbrzyma w kłębie przerasta hehehe....

 

ja nie wiem czym Wy te dzieci karmicie :eek2: hyhyh

 

 

 

zerduszko

 

Saththa, w 31 Mar 2015 - 12:00 PM, powiedział:snapback.png

Łoooooo mamusiu jaka urosnieta już :D (miarkę sobie wziełam i pomierzyłam od podłogi) :D i do Tazzmana przyrównałam... fakt nie wygodnie by jej było bo zza niego to jakos nosek i oczka by wystawały... z tym, ze noska nie jestem pewna :D moze być ze samo czoło hahah

Ales wymyslila :D Rozczulajaca jestes!

 

jakoś musiałam pomierzyć coby sobie uzmysłowic nie? :P

 

 

agaga21

Napisany Dzisiaj, 08:26

foty z roczku wyszły genialne! super pomysłowe, młoda świetnie wystrojona a zdjęcie ze zjedzonym tortem wymiata :D naprawdę gratuluję pomysłu, żałuję, że też na coś takiego nie wpadłam gdy moje rok kończyły. chętnie bym jeszcze chociaż kilka obejrzała, może wrzucisz jeszcze trochę?

 

Hahah ja to bym tego tortu jako zjedzony nie opisała :D Raczej zdemolowany o :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...