Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

Chude psy mają swoje plusy...mniej jedzą więc są tańsze w utrzymaniu :D

 

Pozwolę sobie się nie zgodzić :)

 

Moje chude 12 kilo je 200g karmy dziennie... Moje 42 kilo sznaucera olbrzyma je 400 gram :razz: tę samą karmę jedzą :) Idefix powien jeść jakieś 120 gram a nie 200 :razz:

Link to comment
Share on other sites

Sandra jak wiesz widziałam i głaskałam oba psiaki.Ob cudne przytulaki.Bolcik chyba jednak  jest chudszy od Fixa.

Myślę,że oba psiaki mają taką naturę i zawsze będą szczuplutkie.Przecież u ludzi też tak jest.

Trzeba się do tego przyzwyczaić.Ważne,że oba zdrowe i energiczne. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

 

A Igunia już się przyzwyczaiła do psiego szczeku jak śpi czy się budzi? Maniula czasem nawet nie drgnie jak psy listonosza pożerają przez okno ;)

 

Odpowiem po czasie - właśnie czasem ja debil budzi :mad: I to zeby na listonosza czy kominiarza, ale on się tak drze na wszystkich, a szczególnie na panciocha nawet jeśli ten zszedł tylko do auta czy na śmieci :chainsaw:

Sandra jak wiesz widziałam i głaskałam oba psiaki.Ob cudne przytulaki.Bolcik chyba jednak  jest chudszy od Fixa.

A teraz jeszcze chudszy :-?  Ale nadrabia powoli :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Nastrasz Bolcika że mu struny głosowe wytniesz, u mnie na czarną wypowiedziane odpowiednim tonem podziałało :grins: . U Shiny dodałam wzmocnienie w postaci nawarczenia na psa i ściągnięcia z okna za fraki, ale u niej to tylko takie delikatne przywrócenie pracy mózgu żeby zrozumiała co mówię ;).

Albo niech pańcio zabiera pieska ze sobą, jeden powód mniej do darcia :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Albo niech pańcio zabiera pieska ze sobą, jeden powód mniej do darcia :mdrmed:

Do roboty tez by mógł :laugh2_2:

Na szczekania Bolta nie m mocnych, ona wie, ze ma być cicho, ale się biedy nie potrafi opanować. Cały się trzęsie z emocji i patrzy na mnie błagalnym wzrokiem "nie wytrzymam!" :siara:

Link to comment
Share on other sites

Daj spokój z tymi kotami, czym lepiej je znam tym mniej chce je mieć :mdleje:

Ja tez :errrr:

 

 

A jak to się stało,że Jagoda poszła pogigancić? Czyżbyś zamiast zamordować wyrzuciła ją ? :megagrin:

W taki sam sposób w jaki została zamknięta w pojemniku na pościel nowej kanapy. Kot, to kot. A facet, to tylko facet

Link to comment
Share on other sites

Chyba jest jakaś zmowa mająca doprowadzić do pozbycia się Jadźki. Dzis Lizka postanowiła ja wkomponować w podłogę. Pierwszy raz taka akcja u mnie w domu. Pierwszy raz taka Liz widziałam. Lizka straciła cierpliwość, jakbym jej nie przerwała, to chybaby  z Jadźki marmolada była.

Link to comment
Share on other sites

Z wiekiem cierpliwość już nie taka ;)

Lepiej zeby sie w najbliższym czasie uzbroila w duzo cierpliwosci ;)

 

:megagrin:  nie, jego to akurat nie dotyczyło - w pracy taka nerwowa atmosfera była, a w domu mi się Drops z rudzidłem pożarli

Łe, praca, łeeee :lookarou:

Dropsowi sie nei dziwie, bedzie smarkula na nim wisiec :look3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...