Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

aga,

Hmmm ... jakby Ci to powiedziec ;) Mam jeszcze pare Twoich i Cziki fotek. Wszystkie pierwotnie sa dosc duze (po ponad 2 MB, wiec doskonale nadaja sie do wydruku). Od jutra beda dostepne na moim serwerze ftp, wiec mozesz sobie je sciagnac :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć, mam tu pare wakacyjnych fotek Fugi...

Suka Draculi...

_290303_n.jpg

Tu w roli kierowcy - bardzo przydatna umiejętność ...

_290304_n.jpg

Uwielbiamy kamyczki...

_290305_n.jpg

tyle zostało ze świnki, ustała....

_290307_n.jpg

Udało się ją usadzić - na chwilę...

_290306_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chcialm wstawic trzy zdjecia moich piechow ale za kazdym razem cos nie gra? Kurcze co robie zle? :evil: A moze mam ich nie wklejac? O.k Flaire wykasuj ten post, a ja nie bede juz probowac bo widze , ze nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

Terry :D -------nic nie kasuj, na emblemacie widać jakieś 3 psiska. Może wyślij foto do kogoś na @, a ta osoba wstawi? Tutaj wszyscy sobie pomagamy i ja też korzystałam ...taki ze mnie głąb :oops: . Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Terry-bogula ma rację. Ja zeskanowane zdjątka wysyłam do dobrej

duszyczki ( zapytaj) kto może Ci pomóc. Potem odsyłają mi umieszczone juz na ich stronce i tylko wklejam.

Terry CZEKAM na Twoje zdjęcia jestem bardzo ciekawa - nie poddawaj sie musisz to zrobic dla swoich psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Chcialm wstawic trzy zdjecia moich piechow ale za kazdym razem cos nie gra? Kurcze co robie zle? :evil:
Terry, zanim możesz swoje zdjęcia tu wstawić, to muszą już istnieć na jakimś serwerze w necie... Można sobie założyć tu i ówdzie darmowe konto, gdzie pozwalają Ci powiesić ileśtam megabajtów; są również darmowe serwisy, które specjalizują się w "albumach" - możesz tam umieszczać swoje zdjęcia. Jak już masz zdjęcia w necie, to umieścić je tutaj jest prosto... więc zgaduję, że Twoich nie ma jeszcze w necie.

Jak wyślesz je do mnie na maila, to umieszczę na moim serwerze i stamtąd tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies przyjaźni się radośnie z "nieco" większą od siebie rodezjanką(rhodesian ridgeback)..określamy im mianem narzeczeństwa-małżeństwa z tego raczej nie będzie. Jest natomiast dużo zabawy i czasem drobne sprzeczki - jak widać na zdjeciach... oczywiście sprzeczka też była "na niby" - nikomu nic sie nie stało.. pozdrawiamy

73231.jpg

73232.jpg

73233.jpg

Link to comment
Share on other sites

Flaire, te zdjecia sa juz dawno w necie , w koncu juz tu kiedys wstawilam jedno zdjecie z psiego przedszkola i wtedy wszystko poszlo gladko a teraz jest jakis problem.Ze zdjec powycinalam same psy i odpowiednio zmniejszylam wiec wielkosc tez nie powinna byc problemem ale jednak cos nie idzie.No ale sprobüje jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...