Jump to content
Dogomania

[Wrocław]Biała kudłata sunia z działek! Potrzebny transport do Gniezna!


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łapałysmy sukę na sedalin, która oszczeniła sie lisiej norze przy samych torach. Podaje sie sedalin( najlepiej w paście ), w np. parówce. Obserwuje sie psa . Gdy zaczyna sie słaniać ,iść za nim. Gdy wybiera kierunek tory, po prostu, odetnijcie mu droge stając na torach. W pustej przestrzeni lepiej łapac psa , bo widac gdzie sie przemieszcza. Ostatni nasz pies łapany na sedalin, nie chcial zasnąć , poszedl w pole, bylo ciemno, znalezlismy go po godzinie, spiącego , byl mróz, balam sie , że zamarznie.

Link to comment
Share on other sites

O cholera... ja też zamotana i wyleciało mi z glowy :mad:
Jak tylko coś ustalicie, to daj mi znać! Strasznie przykro mi się robi jak pomyślę o tamtej drugiej sunii, która została sama na działce :placz::placz:

A to panna Idefiks :eviltong: już w nowym domku:
[IMG]http://i40.tinypic.com/2zecva1.jpg[/IMG]
Wykąpana i "odstawiona" ... w miarę naszych skromnych możliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]No i klops :( Właśnie dzwoniła do mnie pani, która wzięła Idzię, że z malej wylazł niezły diabełek... Kupka, sika i demoluje :crazyeye: I natychmiast mamy ją zabierać :placz:
[SIZE="4"]Potrzebne DT na już!!!!![/SIZE][/B]

U Naa mała była jak aniołek... Nie wiem co się stało. Może ona potrzebuje towarzystwa innych psów, które mogłaby naśladować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Ludzie są beznadziejni. :mad: :mad:

Najwygodnie pozbyć się psa, zamiast nauczyć go zachowania czystości...

A demoluje, bo pewnie jest niewybiegana.[/quote]
Najgorsze jest to, że Idzia nie lubiła wychodzić na spacery, nie brudziła i nie niszczyła - nie było czego jej pod tym względem uczyć..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jest nadzieja na domek..
Idzia nie pojechała do schroniska.. u Madzi poczeka do piątku na dt z dużą szansa na ds u.. swojego szwagra:razz: zobaczymy jakie z niej ziółko..
Trzymajta kciukasy cioteczki!
I szukamy dt dla drugiej suni! Są tabletki, są chęci, tymczasu brak..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...