Jump to content
Dogomania

Lady już w nowym domu!wszystkiego dobrego księżniczko!!!


stonka1125

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']Postaram sie dolozyc, nie powiem narazie ile, bo nie wiem.
Co gorsze na forum podhalana tez zaczyna widac dno w szkatulce.[/quote]
szarotka :multi: jesteś kochana - czekiamy więc na dobre wieści - ja jeszcze pomolestuję Eti ale ona na wakacjach więc dopiero jak wróci - ja juz kończę bazarek dla Lady , czekam jeszcze na jedna wpłatę - razem będzie 156 zł :multi: - ja mam wolne a tz biega codzień na pocztę z tymi paczuszkami - na razie cichutko sie nie buntuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Sara to masz dobrze, ze Twoj TZ sie chce w to bawic. Moj zyje w nieswiadomosci :):) i tak jest lepiej :):)[/quote]
nie chce ale musi bo jak nie to :mad:
ps . wszystkie wpłaty za bazarek wpłynęły - ostateczny wynik 161 zł :multi:
jeszcze za pół godziny drugi skończę i za oba razem Ani wpłacę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwlajn']Sara, tak z ciekawości: co Twój avatarek przedstawia?:)[/quote]
płacząca róża - o czerwonym zadziornym diabelskim charakterku - bo ja to taki diabelski płaczek jestem nic nie wart - wystarczy raz zaleźć mi za skórę a nie wybaczę do śmierci :diabloti: i nienawidzieć potrafię strasznie :diabloti: - i wbijać szpile jak ta róża - heh - DZISIAJ UPAŁ STRASZNY - czekam na wieczór bo te psiaki nasze i Lady w tym futrze to pewnie ledwie zipią dziś :angryy:- że tez one tych kożuszków nie mogą na lato ściągać :angryy: - buziaki dla naszej łapinki kochanej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SARA.dierra']płacząca róża - o czerwonym zadziornym diabelskim charakterku - bo ja to taki diabelski płaczek jestem nic nie wart - wystarczy raz zaleźć mi za skórę a nie wybaczę do śmierci :diabloti: i nienawidzieć potrafię strasznie :diabloti: - i wbijać szpile jak ta róża - heh - [/quote]

Jak czytam Twoje posty, to nie wierzę. :razz: To nie Ty.:p

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzis z Lady u weta po nastepny zastrzyk.
We storek ponownie na podanie sterydu. Drapanie na tle alergicznym- po podaniu leku, na razie jest super i sie nie drapie:multi: Widac ,że jej lepiej i lepiej sie czuje.
Zrobimy tez zdjęcie łapki- wet duma czy coś mozna zrobic aby jej pomóc w chodzeniu..może cos tam wyduma:evil_lol:
Na razie nic nie schudła:mad: NADAL PONAD 32 KG....z 5 musi zgubić:mad:

Finansowo leczenie- po skończeniu kuracji. Potem zajmiemy sie sterylką i ewentualnie łapką.

Do spacerów z Lady i Kierem dołączył Ariel;)

Link to comment
Share on other sites

Z niewygody. Ona nauczyła się z tym żyć i jakos sobie radzi, podnosi łapke gdy bardziej przeszkadza...ale zobaczymy co zdjęcie pokaże i wtedy ewentualnie bedzie mozna nad czyms myslec dalej.
Dostaje karme light;)

Szarotka- mozna i 32 kg to nie tak wiele, ale dla podhalana:evil_lol: Lady to wielkościowo labrador -tylko buzia podhalańska;)
Pewnie ktos sie bawił w "ciekawe" łączenia rasowe:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Byłam dzis z Lady u weta po nastepny zastrzyk.
We storek ponownie na podanie sterydu. Drapanie na tle alergicznym- po podaniu leku, na razie jest super i sie nie drapie:multi: Widac ,że jej lepiej i lepiej sie czuje.
Zrobimy tez zdjęcie łapki- wet duma czy coś mozna zrobic aby jej pomóc w chodzeniu..może cos tam wyduma:evil_lol:
Na razie nic nie schudła:mad: NADAL PONAD 32 KG....z 5 musi zgubić:mad:

Finansowo leczenie- po skończeniu kuracji. Potem zajmiemy sie sterylką i ewentualnie łapką.

Do spacerów z Lady i Kierem dołączył Ariel;)[/quote]

aniu ja zwiększam swoją deklarację do 50,00 zł tylko proszę na wątku podaj konto bo chcę przelewać a nie wiem gdzie i stonka też nie wie tylko my zostałyśmy ciotki które ją wyciągnęły zapomniały że ona musi jeść

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GochaT']aniu ja zwiększam swoją deklarację do 50,00 zł tylko proszę na wątku podaj konto bo chcę przelewać a nie wiem gdzie i stonka też nie wie tylko my zostałyśmy ciotki które ją wyciągnęły zapomniały że ona musi jeść[/quote]
bo miałam załadowaną skrzynkę i kasowałam co popadnie i tak mi sie stało:oops:
to czekamy na konto :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...