Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

20 godzin temu, Anula napisał:

Wiem jedno,kot potrzebuje odosobnienia aby spokojnie załatwić się i pogrzebać w żwirku.Łazienka jest dobrym rozwiązaniem.Myśmy najpierw nie zamykaliśmy drzwi a później wymontowaliśmy kratkę z drzwi,nawet trochę TZ poszerzył i ładnie ranty zamaskował i było okey. I jeszcze coś jak zdarzyło się Maurycemu zrobić ko na dywaniku to żeby tylko takie problemy nas dopadały to będzie bardzo dobrze.

 

20 godzin temu, elik napisał:

Z tą kratką to świetny pomysł :)

Wiele lat temu mieliśmy kotkę Magię i też  kuwetę postawiliśmy w łazience - najpierw przy otwartych drzwiach, potem TZ wymontował kratkę.

Działało bez zarzutu, polecam pomysł.

U nas ten pomysł

Link to comment
Share on other sites

Tolu, jak tylko się zwolni miejsce u Murki, prosiłam o wzięcie tej molosowatej suni. Nie wiem, niestety, kiedy to miejsce będzie, ale mam nadzieję, że niedługo. Nie wiem, o ile wcześniej można zarezerwować sunię? Czy jak już miejsce będzie? Czy można już teraz, żeby jej gdzie na łańcuch nie wydali?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, beka napisał:

Jaka piękna sunia.  Marta coś o niej wiadomo?

beka - sunia jest cudowna - łagodna, spokojna i to jej takie ludzkie spojrzenie :(

Nie powiem Ci o jej historii, bo tego w tej chwili już nikt tego w schronie nie pamięta, ale o wiek mogę zapytać.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mar.gajko napisał:

Tolu, jak tylko się zwolni miejsce u Murki, prosiłam o wzięcie tej molosowatej suni. Nie wiem, niestety, kiedy to miejsce będzie, ale mam nadzieję, że niedługo. Nie wiem, o ile wcześniej można zarezerwować sunię? Czy jak już miejsce będzie? Czy można już teraz, żeby jej gdzie na łańcuch nie wydali?

A rozmawiałaś z Murką?

Ja ją mogę zarezerwować, wtedy jest prawie pewność, ze trafi do hoteliku, ale chciałabym orientacyjnie wiedzieć, ile będzie musiała czekać, bo takie pytanie usłyszę też w schronie...

Decydujesz się, mam rezerwować?

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam Murkę aby zarezerwowała miejsce i jak tylko się zwolni, by jaj TZ pojechał sunię zabrał. Ja się zdecydowałam, skoro o to prosiłam. Kiedy będzie jeskies miejsce? Nie wiem. Może jutro ktoś znajdzie dom, może za tydzień? Bo chyba na tym polega zwalnianie miejsc w hotelu. Jak się zgodzą zarezerwować "na dlużej" to byłoby cudnie, to nie mały puchaty 5 kg psinek, po którego stoją kolejki. Więc może się uda.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mar.gajko napisał:

Prosiłam Murkę aby zarezerwowała miejsce i jak tylko się zwolni, by jaj TZ pojechał sunię zabrał. Ja się zdecydowałam, skoro o to prosiłam. Kiedy będzie jeskies miejsce? Nie wiem. Może jutro ktoś znajdzie dom, może za tydzień? Bo chyba na tym polega zwalnianie miejsc w hotelu. Jak się zgodzą zarezerwować "na dlużej" to byłoby cudnie, to nie mały puchaty 5 kg psinek, po którego stoją kolejki. Więc może się uda.

Byłam dzisiaj w schronie, suczka zarezerwowana i czeka na początek tego lepszego życia.

P1200422.JPG.ef5db29a684b613cbb6aaccffca

P1200423.JPG.f849a07eb0a385fadbed32fc841

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mar.gajko napisał:

Czysto w tym schronie macie. To aż zadziwiające, bo psy przecież nie wychodzą na spacery 3 x dziennie, a zero goowien w boksach.

Chyba niedługo po sprzątaniu foto zrobione, bo jeszcze ściany boksów podmoknięte.

Co z tą białą kicią, ma już domek?

Link to comment
Share on other sites

Tak, Alicja już ww domku w Zamościu :)

 Ale mamy kolejne koteczki no i Kalambura - jak się trochę uporządkuję ze szkolnymi zaleglościami to wstawię zdjęcia i poproszę o pomoc z ogłoszeniami.

Czekoladka dopiero wczoraj miała sterylkę, wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

O 10.03.2016o17:37, terra napisał:

Fajnie, że Alicja ma domek :)

Czekam na foto.

Przedstawiam Bajaderką - kotka została przywieziona z Krasnobrodu, ma ok. 5 - 6 mies. jest leczona (koci katar).

 Koteczka jest przesymatyczna, lubi głaskanie, energiczna.

 Jutro wrzuce zdjęcia kolejnej koteczki

bajaderka.jpg.206e8c1500db2108b83da8a54f

bajader5.JPG.466eb0933fc2df4e8ea8d97fdd7

bajader4.JPG.712e8afd3c7cf54db91570563da

bajader3.thumb.JPG.58abd231464ab05d64bab

bajader2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...