Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Mam bardzo dobra wiadomość - rozmawiałam przed chwilką z Agnieszką, która zabrała pod swoją opiekę Hanę i tego małego piska po wypadku -  dzisiaj odbyła się kolejna konsultacja  piesia no i  zadecydowano,  że jednak operacji nie będzie.  Zostały wykonane kolejne badania, które wykazały, ze jednak ta odłamana kość leży dalej od miednicy, niż sądzono na początku. Złamanie ma ok. roku, Dyziek nauczył się z tym żyć, nic go już nie boli. Jest natomiast wskazanie do intensywnej rehabilitacji, żeby jak najbardziej wzmocnić bardzo osłabione mięśnie i cały kościec, Dyziek ma też zalecone różne preparaty na odbudowę. 

Agnieszka powiedziała mi dzisiaj, ze w klinice wszyscy byli zachwyceni Dyziem, taki z niego przytulak:).

 

Hana natomiast bardzo się otworzyła, skacze nawet z radości przy powitaniu. Ma ogromny apatyt, więc jest szansa, ze te sterczące kości szybko znikną.

W następnym tyg. sunię czeka intensywna nauka chodzenia na smyczy, bo zna tylko ciężar łańcucha na szyi.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Coś jakby drgnęło w adopcjach, jutro prawdopodobnie do Krakowa jedzie malutka Hebe,

a w poniedziałek zabieg sterylizacji ma jej mama Hanka; jedziemy do Izbicy, bo w Zamościu brak terminów:(.

Proszę o kciuki.

 

To pieski, czy koteczki, bo jakoś nie kojarzę?

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, elik napisał:

To pieski, czy koteczki, bo jakoś nie kojarzę?

Elu - to koteczki, mamy straszny zastój w kocich adopcjach, w Dt w Zamościu p. Małgosia ma 17 kociaków:(.

A jeszcze te kłopoty zdrowotne.

Mała Hebe, która jedzie jutro o koło 17 do Krakowa

1627397346847.jpg

 Jej mamcia Hanka

1627397591494.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Pojechała malutka Hebe do Krakowa, chyba właśnie dojeżdża, mam nadzieję, że nie będzie długo smutna bo tutaj w Zamościu został braciszek i mamcia...

To nasza druga kocia adopcja w tym roku, mam nadzieję, że teraz będzie ich więcej, bo inne koty czekają, w DT w Zamościu jest ich teraz 13:(

1627397314008.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

To nasza druga kocia adopcja w tym roku, mam nadzieję, że teraz będzie ich więcej, bo inne koty czekają, w DT w Zamościu jest ich teraz 13:(

To faktycznie bardzo kiepsko było do tej pory z kocimi adopcjami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2021 o 22:49, elik napisał:

Ma apetyt.    To dobrze wróży  🙂  

Dzisiaj dostałam świeżutkie zdjęcia Hebe z informacją, że z małej bardzo  charakterna  rozrabiara, czyli typowa szylkretka ;).

Pan nie jest zaskoczony, bo poprzednia koteczka to też szylkretka i takiej właśnie pan poszukiwał;)

6009281457518774704.jpg

5298207857665890487.jpg

3164061885887752554.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj umówiłam Gutka na rezonans głowy i szyi do Wrocławia, koszt to 1200zł.

Badanie wyznaczono na 08.10. , oby wszystko wyszło dobrze...

Ogromny koszt  😞  Trzymam kciuki za pozytywny wynik rezonansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...