Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

IMGP2334.JPG

IMGP2337.JPG

O tą sunię pytało tutaj parę osób - poprosiłam dzisiaj o zczytanie - w książeczce 2016 rok urodzenia. Mam ją na starych zdjęciach, więc w schronisku jest już trochę:(.

Pracownik określił ją jako spokojną, trochę wycofaną

IMGP2339.JPG

IMGP2340.JPG

IMGP2345.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKA Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Całe życie był na łańcuchu, teraz po śmierci właściciela wylądował w schronisku.

Interesowało się nim podobno parę osób, ale ze względu na skłonności do agresji - pies nadal w schronisku:(.

Pies przebywa sam w jednym z nowych kojców.

131766074_3486945924757733_3750189829648513759_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2020 o 11:12, Tyśka) napisał:

A ja tylko tak przypomnę nieśmiało, że za 3tygodnie planuję transport dla Amika, z Krasnystawu (35km od Zamościa) pod Wrocław, może akurat jakiś Zamojszczak załapałby się na podwózkę do hoteliku albo gdzieś...?

Tysiu wiesz już dokładnie kiedy pojedziesz ? Po 20-tym stycznia ? Czy wcześniej ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Całe życie był na łańcuchu, teraz po śmierci właściciela wylądował w schronisku.

Interesowało się nim podobno parę osób, ale ze względu na skłonności do agresji - pies nadal w schronisku:(.

Niestety to się zdarza u cocker spanieli :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Średniej wielkości psiak; zdjęcia tego nie pokazują, ale sierść w fatalnym stanie, podobna miał zabrany niedawno Ferri.

IMGP2351.JPG

IMGP2352.JPG

 

Martusiu, zdjęcia aż nadto pokazują w jak fatalnym stanie jest jego sierść  :(  Dredy, pozlepiane błotem lub kałem  :(  Jak musi mu to ściągać skórę  :(   A co jest pod tymi dredami?? :(

Link to comment
Share on other sites

 matko jedyno matko jedyno ...kochane wyciagnijcie cudem tego bialutkiego wychudzonego....moze ktoras dobraduszka zdecyduje  mozze uda cud zycia kolejnego i kolejnego

wszytkie wszytkie oczenka wszytkie prosza o ratunek .... czlek jeno ryczy z bezsilnosci

boc one wszytkie i te niewidoczne zupelnie 

 wszytkie w sercu duszy n zawsze na zawsze....

i jakis piesio na poprzedniej str zdj

 z niebieskimi oczenkami niezwyklymi 

     

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Livka napisał:

Tysiu wiesz już dokładnie kiedy pojedziesz ? Po 20-tym stycznia ? Czy wcześniej ?

W poniedziałek zadzwonię do Pana i się upewnię, kiedy moze. Na pewno nie wcześniej niż 19.01. Będzie to transport platny, bo niestety bezpłatnie nie udało się nikogo znaleźć. Im więcej psów pojechałoby, tym bardziej będą rozłożone koszty.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

W poniedziałek zadzwonię do Pana i się upewnię, kiedy moze. Na pewno nie wcześniej niż 19.01. Będzie to transport platny, bo niestety bezpłatnie nie udało się nikogo znaleźć. Im więcej psów pojechałoby, tym bardziej będą rozłożone koszty.

Około 7 stycznia dowiem się czy będzie miejsce w hoteliku dla piesa, któremu chciałabym pomóc.

Może uda się to wszystko zgrać w czasie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Całe życie był na łańcuchu, teraz po śmierci właściciela wylądował w schronisku.

Interesowało się nim podobno parę osób, ale ze względu na skłonności do agresji - pies nadal w schronisku:(.

Pies przebywa sam w jednym z nowych kojców.

131766074_3486945924757733_3750189829648513759_o.jpg

Nie mogę tego pojąć ..., ktoś się przeliczył z możliwościami ...

To gratka dla znawców rasy, może ktoś podejmie się wyprowadzenia śliczniaka na prostą ...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Nie mogę tego pojąć ..., ktoś się przeliczył z możliwościami ...

To gratka dla znawców rasy, może ktoś podejmie się wyprowadzenia śliczniaka na prostą ...

Z tego co mówił pracownik schroniska, to zainteresowana była też jakaś organizacja, ale widać nic z tego nie wyszło. Pies ma 4 lata i prawdopodobnie większość tego czasu  spędził na łańcuchu.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

W poniedziałek zadzwonię do Pana i się upewnię, kiedy moze. Na pewno nie wcześniej niż 19.01. Będzie to transport platny, bo niestety bezpłatnie nie udało się nikogo znaleźć. Im więcej psów pojechałoby, tym bardziej będą rozłożone koszty.

 

2 godziny temu, Livka napisał:

Około 7 stycznia dowiem się czy będzie miejsce w hoteliku dla piesa, któremu chciałabym pomóc.

Może uda się to wszystko zgrać w czasie.

Bardzo chciałabym, aby z tego transportu mógł skorzystać jakiś psiak że schroniska. Rozmawiałam z Bogusiu, że po 15 postaram się jeszcze raz podjechać do schroniska, może po zabiegu będzie jakiś niewielki psiak z obecnej  kwarantanny. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj umknęły mi zdjęcia tej starszej szorstkiej suni, o której od długiego czasu tutaj wspominamy; rozmawiałam o niej wczoraj z p. Wiesławem - jest bardzo wycofana, bez oznak agresji, ale też nikt tam specjalnie nie próbował tego sprawdzać...

IMGP2343.JPG

IMGP2344.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Livka napisał:

Tolu mogłabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat Rudego ( w dredach) ?

Tak, oczywiście. On jest na wielu poprzednich moich zdjęciach ze schronu.

Ma prawdopodobnie chore ucho, bo  opuszczone, trzepie nim cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...