Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='Cleo2008']jak uzywasz mojej wypowiedzi z komentarzem to piszesz do mnie. jestes tu od wczoraj? odebralam to jako krytyke w moim kierunku[/QUOTE]

No to widać jesteś wyczulona na swoim punkcie - bo to jest forum o psach, na wątku rozmawia się o psach, a nie o Tobie. I wypowiedź dotyczyła wydarzenia, dla ścisłości, żebyś nie odebrała tego personalnie.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na PW, ale napiszę i tutaj, moze dotrze do kogoś.
Chodzi mi o to, że takie aktywne prowadzenie wątku na FB przez dogomaniaków, to po prostu farsa - bo jest kilka psów ze schroniska, które są albo w hotelach, albo jeszcze w schronie i zbierają na DT/hotel, a na tych wątkach, tych psów, które realnie potrzebują pomocy, nie ma nikogo. Krótko mówiąc - taka hipokryzja, wątki psów zamojskich umierają, bo prawie nikt na nie nie zagląda, jak choćby wątek Huntera, który zaraz nie będzie się miał gdzie podziać, albo wątki psów, które siedzą w schronach, np. Azja, i zbierają na hotel - a na FB trwa wojna. Bo każdy woli pielęgnować swoje urazy, zamiast coś zrobić i pomóc, nawet podnosić durny wątek. Typowo polskie - my lubimy czuć się skrzywdzeni i oszukani.

Link to comment
Share on other sites

co ty opowiadasz, nie masz absolutnie racji. po prostu tych bid jest tyle, ze nie sposob do kazdego dotrzec, a fb jest wieksza siecia niz dogo i dociera do wiekszej ilosci osob, nie tylko do dogomaniakow. moze jestes tu dluzej i masz inne doswiadczenia...
ale masz prawo do swojego zdania, ja mam inne
gdzie ten watek huntera?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']To trzeba bylo sie lepiej wyrazic, bo wydarzenie dotyczy psa, a nie mnie. Zatem mi chodzi o psy (dla scislosci), a ty wyjezdzasz z osobistymi wycieczkami...
skonczmy juz[/QUOTE]

Wiesz co, ja się staram być dyplomatyczna - ale pokaż mi, gdzie zwróciłam się do Ciebie personalnie, bo z tego co wiem, napisałam "dziewczyny", a jednej osoby nie zaliczam do liczby mnogiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']jestes prowokacyjna, nie bede dalej komentowac. wole wrocic do tematu psow, szkoda czasu na klotnie. tez ci napisalam pw. napij sie wody albo co.
w kazdym razie takie dyskusje napewno nie zachecaja do pozostania na tym watku. pozdrawiam[/QUOTE]

Za to Ty śmieszna. Wątki innych psów masz pod nosem - na początku tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

ja naprawdę nie rozumiem co tu się dzieje. Przede wszystkim odnosząc się do poprzednich wypowiedzi poniektórych osób: wątek założyła zdaje się Tola, więc po kiego zrobił się z niego wątek pochwalny schronu? Tak wam niektórym się nie podoba, że ciągle są wspominane psy, które zniknęły, że nie chwali się nowych inicjatyw i postępu (sic!) w schronie, więc droga wolna! Załóżcie wątek: "Cudowny schron zamość" i wypisujcie tam pochwały, fotografujcie szczęśliwe psy wywlekane na sznurach do szczęśliwych rolników; oczywiście nie będzie tam miejsca na niewygodną prawdę, że nie wiadomo m.in. co się dalej z psami dzieje, bo to nieważne - ważna jest SPRZEDAŻ. Nieważne, że pewien osobnik jest sobie panem i władcą, robi co mu się żywnie podoba, i śmieje się w twarz naiwniakom, co tam. I gwarantuję, że nikt wam tego wątku zaśmiecać nie będzie. Zróbcie tam sobie kółeczko różańcowe i się cieszcie.
A tu niech zapanuje spokój. Nadal będziemy sobie po cichu organizować adopcje, takie, gdzie przynajmniej wiadomo gdzie psina poszła, nadal będziemy w ślimaczym beznadziejnym tempie pracować, będziemy niestety nagłaśniać sprawę na fb i innych portalach, a nie podwijać brudy pod dywan.
A tak a propo, Cleo nie wiesz przypadkiem jak działa FB jeśli chodzi o usuwanie postów? bO z czystej ciekawości chciałabym wiedzieć dlaczego moje posty w temacie niezapomnianego niewygodnego Łajtka zniknęły. Czy ich pozbywa się założyciel wątku, jeśli ich nie chce, czy jaK?

Link to comment
Share on other sites

Widzę Rodzice, że i do Ciebie nie dociera. Wątki zamojskie umierają, bo mało kto tam wchodzi, Hunter nie ma kasy na dalszy byt, bo koszty są ogromne, psy, które miały szanse - np. beżowa sunia, na którą od 2 miesięcy czekało BDT - są olewane, bo na zamojskim lepiej jest walczyć o to, ze schron jest zły. A może po prostu warto tę energię zainwestować w te psy, które jej potrzebują, zamiast udowadniać kto ma rację, i czyja racja jest lepsza w imię zasady: "Bo moja jest tylko racja i to swieta racja, a nawet jesli jest twoja to moja racja jest bardziej mojsza niz twojsza bo to wlasnie moja racja jest racja najmojsza!!"

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][SIZE=4]14.03.2011 została zarejestrowana [/SIZE]
[SIZE=4][B]Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA.[/B][/SIZE][/LEFT]

Posiadamy juz nr KRS.
Trochę potrwa rejestracja w US i Statystycznym oraz uzyskanie konta, ale to juz z górki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ja naprawdę nie rozumiem co tu się dzieje. Przede wszystkim odnosząc się do poprzednich wypowiedzi poniektórych osób: wątek założyła zdaje się Tola, więc po kiego zrobił się z niego wątek pochwalny schronu? Tak wam niektórym się nie podoba, że ciągle są wspominane psy, które zniknęły, że nie chwali się nowych inicjatyw i postępu (sic!) w schronie, więc droga wolna! Załóżcie wątek: "Cudowny schron zamość" i wypisujcie tam pochwały, fotografujcie szczęśliwe psy wywlekane na sznurach do szczęśliwych rolników; oczywiście nie będzie tam miejsca na niewygodną prawdę, że nie wiadomo m.in. co się dalej z psami dzieje, bo to nieważne - ważna jest SPRZEDAŻ. Nieważne, że pewien osobnik jest sobie panem i władcą, robi co mu się żywnie podoba, i śmieje się w twarz naiwniakom, co tam. I gwarantuję, że nikt wam tego wątku zaśmiecać nie będzie. Zróbcie tam sobie kółeczko różańcowe i się cieszcie.
A tu niech zapanuje spokój. Nadal będziemy sobie po cichu organizować adopcje, takie, gdzie przynajmniej wiadomo gdzie psina poszła, nadal będziemy w ślimaczym beznadziejnym tempie pracować, będziemy niestety nagłaśniać sprawę na fb i innych portalach, a nie podwijać brudy pod dywan.
A tak a propo, Cleo nie wiesz przypadkiem jak działa FB jeśli chodzi o usuwanie postów? bO z czystej ciekawości chciałabym wiedzieć dlaczego moje posty w temacie niezapomnianego niewygodnego Łajtka zniknęły. Czy ich pozbywa się założyciel wątku, jeśli ich nie chce, czy jaK?[/QUOTE]
a o jaki post ci chodzi (nie o tresc, tylko gdzie?)
np widac kto zalozyl watek Lajtka na fb i watpie, zeby ona to zlosliwie usunela (ale jak ci moge jakos pomoc np zapytac to daj znac...)
moje posty moge usuwac tylko ja, jesli zniknie jakis moj post to nie wiem jakim cudem to sie dzieje, moze ktos zglasza do moda? aczkoliwek powiem ci ze ja nie raz zglaszalam i nic sie nie dzialo, wiec... trudno mi zgadnac jak to dziala naprawde...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']gratulacje!!! :smile:
rok Tolu popraw ;)[/QUOTE]

DZIĘKI.
Poprawiłam.
Na wątku zamojskich szczęściarzy zostały dodane kolejne psy: Eliza, Evita i Kleksik.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/139674-Szczęściarze-z-zamojskiego-schroniska[/URL]-)

Rodzice Maciusia - może dorzuc tam tez swojego byłego podopiecznego, bo to zamościanin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola'][LEFT][SIZE=4]14.03.2011 została zarejestrowana [/SIZE]
[SIZE=4][B]Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA.[/B][/SIZE][/LEFT]

Posiadamy juz nr KRS.
Trochę potrwa rejestracja w US i Statystycznym oraz uzyskanie konta, ale to juz z górki.[/QUOTE]
Gratuluję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']DZIĘKI.

Na wątku zamojskich szczęściarzy zostały dodane kolejne psy: Liza, Evita i Kleksik.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/139674-Szcz%C4%99%C5%9Bciarze-z-zamojskiego-schroniska"]http://www.dogomania.pl/threads/139674-Szczęściarze-z-zamojskiego-schroniska[/URL]-)

[/QUOTE]

A Filonek?:-( Nie zapominajmy o nim. Pomimo że nie doczekał DS, to też był szczęściarzem.
Nie umierał w schronisku , tylko wśód wspaniałych ludzi, otoczony opieką i miłością.

To nie jest Liza tylko Elizka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']A Filonek?:-( Nie zapominajmy o nim. Pomimo że nie doczekał DS, to też był szczęściarzem.
Nie umierał w schronisku , tylko wśód wspaniałych ludzi, otoczony opieką i miłością.

To nie jest Liza tylko Elizka :cool3:[/QUOTE]
Juz poprawiam:oops:
I dorzuce oczywiscie Filonka.

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Cały czas zapominam wrzucić Miodka tam. A to po prostu dopisać post, tak?[/QUOTE]
Tak - trzeba dopisac post ze zdjeciem Miodka i linkiem do wątku, a ja wtedy wrzuce go na 1 stronę

Czekam na dodatkowy post od moderatora - bo w 1 juz się psiaki nie mieszczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']co chciałabys wiedziec ? Moge tylko zadzwonic i zapytac o interesujące Cie szczególy .[/QUOTE]
- płeć
- od kiedy jest w schronie/ jak tam trafił/a,
- w jakim jest mniej więcej wieku,
- stosunek do innych psów, ludzi,
- czy jeśli zobowiązemy się do zabrania psa to zostanie przed wydaniem wysterylizowany/ wykastrowany,
- czy wydadzą psa na fundację.

To na początek :) Chciałabym też prosić o kilka lepszych fotek, ale jak rozumiem przez tel. jest to niemożliwe.

Docelowo- chcemy zabrać psa ze schronu i znaleźć mu odpowiedzialny dom.

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kacedy']- płeć
- od kiedy jest w schronie/ jak tam trafił/a,
- w jakim jest mniej więcej wieku,
- stosunek do innych psów, ludzi,
- czy jeśli zobowiązemy się do zabrania psa to zostanie przed wydaniem wysterylizowany/ wykastrowany,
- czy wydadzą psa na fundację.

To na początek :) Chciałabym też prosić o kilka lepszych fotek, ale jak rozumiem przez tel. jest to niemożliwe.

Docelowo- chcemy zabrać psa ze schronu i znaleźć mu odpowiedzialny dom.

Bardzo dziękuję.[/QUOTE]
Dobrze ,zobaczę co da się dowidzieć .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...