Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 19.06.2023 o 22:51, Tola napisał:

Pokażę jeszcze drapaki, jakie dzisiaj przyszły do DT kociaków, prezent od p. Kasi z FB💕

received_2169219566601240.jpeg

 

Ten duży kupiłam też naszym tymczasikom w zooplusie, tylko czarny diabełek od razu zniszczył drapakową myszkę. I praktycznie zamieszkał na drapaku uznając go za swoje królestwo na wyłączność 😄

Te maluchy widać mlodsze, jeszcze trzymają się razem. Nasze już każde w inna stronę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do Krainy Wiecznych Łowów odszedł nasz cudowny Kurzyk adoptowanych z Lublina. Żył z nami raptem 7 lat. 😞

Screenshot_20230620_144305_Facebook.thumb.jpg.77b870fbd684445a20737b864981d8e5.jpg

Czy ktoś potrzebuje karmy RC Early Renal?  Tato później zobaczy ile zostało i możemy wysłać potrzebującemu kotkowi.

Jeżeli ktoś chciałby też drapak dwupoziomowy po bialaczkowych kotach to tez oddamy.

 

Link to comment
Share on other sites

Tyle zostało karmy po naszym kotku:

 

signal-2023-06-20-14-54-09-367-1.thumb.jpg.00cacda93b1cc1f324e558c564f5b1ed.jpg

Niewiele, ale może ktoś potrzebuje. Zdjęcia drapaka nie mam, ale jest mocniejszy. Ma dwa pięterka i budkę. Moje koty tylko siedziały na nim i obserwowały. Niezniszczony. No ale koty białaczkowe z niego korzystały.

Link to comment
Share on other sites

U mnie jakąś seria: Kurzyk przegrał walkę nie z HCM, nie z przewlekła choroba nerek, ale z białaczka, która tyle czasu była utajona. A tu jeszcze mojego  8 kg psa upolował 9-msc szczeniak rasy myśliwskiej (waga 25 kg). Głęboka rana kłuta na szyi, obok druga mniejsza po drugim zebie. Nie przestawał ataku nawet jak mój pokazał mu brzuch... antybiotyk, zastrzyki, bo jest gorączka, apatia, drgawki. 😞 Paskudny ten tydzień. 

Mój pies jest rewelacyjny do innych, chodzimy na treningi socjalizacyjne, duzo posiwecamy czasu na to, aby był opanowanym świetnym psem. Amatorsko ćwiczymy agility, nosework, duzo wycieczkujemy się. Zawsze otwarty do swiata, teraz kłębek nerwów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 14:43, Tyśka) napisał:

Dzisiaj do Krainy Wiecznych Łowów odszedł nasz cudowny Kurzyk adoptowanych z Lublina. Żył z nami raptem 7 lat. 😞

Screenshot_20230620_144305_Facebook.thumb.jpg.77b870fbd684445a20737b864981d8e5.jpg

Czy ktoś potrzebuje karmy RC Early Renal?  Tato później zobaczy ile zostało i możemy wysłać potrzebującemu kotkowi.

Jeżeli ktoś chciałby też drapak dwupoziomowy po bialaczkowych kotach to tez oddamy.

 

Bardzo współczuję, trzymaj się😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 17:43, Tyśka) napisał:

Tyle zostało karmy po naszym kotku:

 

signal-2023-06-20-14-54-09-367-1.thumb.jpg.00cacda93b1cc1f324e558c564f5b1ed.jpg

Niewiele, ale może ktoś potrzebuje. Zdjęcia drapaka nie mam, ale jest mocniejszy. Ma dwa pięterka i budkę. Moje koty tylko siedziały na nim i obserwowały. Niezniszczony. No ale koty białaczkowe z niego korzystały.

Drapak może przyda się p. Małgosi, która w Zamościu prowadzi Dt dla kotów białaczkowych i to nie tylko dla kotów z ZEA. Tylko nie wiem, czy to nie za daleko i nie będzie problemu; chyba że masz potrzebujących bliżej siebie.

Dnia 20.06.2023 o 19:44, Aska7 napisał:

Właśnie dzisiaj przeczytałam, wrzuciłam info na nasz profil na FB. Jakiś paskudny wirus😢

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 20:16, Tola napisał:

Drapak może przyda się p. Małgosi, która w Zamościu prowadzi Dt dla kotów białaczkowych i to nie tylko dla kotów z ZEA. Tylko nie wiem, czy to nie za daleko i nie będzie problemu; chyba że masz potrzebujących bliżej siebie.

 

Drapak jest w Tomaszowie u moich rodziców. My będziemy po 15.07 u nich, możemy jeden dzień zrobić wycieczkę do Zamościa i przywieźć, chyba że ktoś wcześniej będzie w Tomaszowie i mógłby odebrać.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio smutno na forum z powodu zaginięć zwierzaków, więc może kolejne dobre wiadomości o szczeniakach poprawią nam trochę naströj - kolejna maluszka Hera ma dom we Wrocławiu,🙂 Poker właśnie do mnie dzwoniła, może napiszę parę słów o przyszłym domku.  Ja bardzo dziękuję za kolejną wizytę 💞🌺  Młodzi przyjadą po szczeniaka do Zamościa i od razu zabiorą dob Wrocławia Stellę 🙂 

received_1194819224527962.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 20:20, Tyśka) napisał:

Drapak jest w Tomaszowie u moich rodziców. My będziemy po 15.07 u nich, możemy jeden dzień zrobić wycieczkę do Zamościa i przywieźć, chyba że ktoś wcześniej będzie w Tomaszowie i mógłby odebrać.

Bardzo się cieszę i bardzo dziękuję 🌺💞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 20:27, Tyśka) napisał:

Usunąć ogłoszenie Stelli i Hery czy poczekać? 

Już można usunąć, bardzo dziękuję za pomoc. Mnie dzisiaj usunęli kolejne ogłoszenie szczeniaków, to na Warszawę, jako powód podano zmianę treści , a ja nic w nim nie poprawiałam. Nie wie teraz, czy Elliot i Karmelek mają jakiekolwiek ogłoszenia, oni nadal bez domu😢

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 20:32, Tola napisał:

Już można usunąć, bardzo dziękuję za pomoc. Mnie dzisiaj usunęli kolejne ogłoszenie szczeniaków, to na Warszawę, jako powód podano zmianę treści , a ja nic w nim nie poprawiałam. Nie wie teraz, czy Elliot i Karmelek mają jakiekolwiek ogłoszenia, oni nadal bez domu😢

To mi wyślij na messenger ich zdjecia, zmienię u siebie to zbiorowe na nich. Zupełnie już się pogubiłam, ile zostało maluchow I które to.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2023 o 22:16, Jaaga napisał:

To mi wyślij na messenger ich zdjecia, zmienię u siebie to zbiorowe na nich. Zupełnie już się pogubiłam, ile zostało maluchow I które to.

Zostały 3 szczeniaki bez domu - Ati,  Karmelek i Eliot - zdjęcia też w takiej kolejności. Ati ma ok. 3 mies, chłopaki są z tego młodszego miotu 

received_290657549970034.jpeg

 

received_1259793338244301.jpeg

received_207057502211091.thumb.jpeg.f1ae36e92f3f3946e1ee4ad32cace296.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...