Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

56 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Rzeczywiście jest gruba, nie wygląda na psa łańcuchowego, bardziej na takiego, który pilnował....Zestarzała się i przestała być potrzebna....Wyraźnie tył jej siada, czasami az się zachwieje...Przykro było patrzeć na ten mega smutny pyszczek....

powinna schudnąć bo inaczej czarno to widzę :(

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ta sunia trafiła do schroniska razem z mama i siostra...Obie znalazły domki, ona została....To nie jest staruszka...sunia ma ok 8 lat, może ciut mniej....Sunia nie zna innego zycia, tylko to schroniskowe...Nam z Tola marzy się domek dla niej..Jeśli zechcesz ja wziać pod swoje skrzydła, byłoby cudownie!!!

mam 2 radysiaki w hotelach prawie bez deklaracji i nie dam rady wziąć 2 kolejnych a obiecałam sobie , że wyciągnę jakiegoś staruszka.

Teraz mam ból głowy bo chciałoby się pomóc wszystkim :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2017 o 10:21, Havanka napisał:

Ogłosiłam Żelkę na Warszawę. Szkoda nie wykorzystać takich zdjęć !

No i zgłosił się domek zainteresowany adopcją malutkiej - pani mieszka w Bydgoszczy, w bloku - rodzina zwierzolubów, psy były w domu od zawsze. 

Niedawno odszedł ukochany  jamniorek, długo chorował - no i w domu zrobiło się pusto. Pani Roksana to bardzo cieplutka osoba, mieszka z 15 letnia córką, w domu jest jeszcze kot.

Dzięki wstawiennictwu Alaskan poprosiłam o wizytę Gemmei, która była na wizycie PA u zamojskiej Poli :)

Trzymajcie kciuki.

Jeszcze troskę Żelki

P1270002.JPG

P1270003.JPG

P1270004.JPG

P1270005.JPG

P1270007.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Oby domek okazał sie tym właściwym. Żelka - młoda, śliczna, zdrowa, a telefonów jak na lekarstwo. Zdjęcia Żelki świetne, zwłaszcza te z Elżbietką, jej idolką.

 

1 minutę temu, elik napisał:

Sunia jest przesłodka, a w tych majciorkach superaśna :)

 

Żelka zwariowała na punkcie kotki - chodzi za Elzbietka krok w krok, wykłada się przed nią, trąca noskiem, zawodzi ;)

Mamy z TZem niezły ubaw ;)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

 

Żelka zwariowała na punkcie kotki - chodzi za Elzbietka krok w krok, wykłada się przed nią, trąca noskiem, zawodzi ;)

Mamy z TZem niezły ubaw ;)

A co na to Elżbietka :) ?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

A co na to Elżbietka :) ?

Elżbietka wyrażnie zaskoczona i czasami nie wie, co z tym uwielbieniem zrobić;)

 Jak Żelce uda się zaskoczyć  kotkę, to  Elżbietka i po nosie daje się posmyrać, ale zdarza się i tak, ze sunia dostaje łapą po pyszczku, ale nic sobie z tego nie robi i za moment znowu chodzi za kotką ;)

Link to comment
Share on other sites

Zuka nie tylko toleruje Żelkę, ale nawet polubiła ją, skoro odstąpiła jej swoje legowisko. A za wtorek trzymam mocno kciuki !

Miałam też zapytanie w spr. Żelki. Pani chciała ją do towarzystwa starszego psa (też ze schronu), ale najprawdopodobniej przemyślała sprawę i się wycofała.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A w jakiej gazecie?? Podaj link, dobrze? Tydzień temu nie było szczeniaczków w schronisku...Na stronie schroniska też nic o tym nie piszą...

No właśnie szukałam i nie mogę znaleźć.Było zdjęcie trzech szczeniaczków w tym jeden bardzo podobny do malamutta.Policja  zawiozła szczeniaki do Schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2017 o 16:03, Alaskan malamutte napisał:

Ta suczka jest "nowa" , nie pytałyśmy ile ma lat. Z wyglądu to staruszka, ledwo chodzi...Możemy popytać.. P1270122.JPG

Chciałabym zarezerwować miejsce u Murki dla tej suni i założyć jej wątek .

Jest jeszcze w schronie ? Jeżeli tak to mogłybyście ją zarezerwować ?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Sprawdzimy. Postaramy się na tygodniu, albo w sobotę podjechać do schroniska. 

Podjedziemy, tylko przy rezerwacji trzeba podać przybliżony czas odbioru suczki, nie może to być dłużej, niż 10 - 14 dni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...