Jump to content
Dogomania

Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU


Brysio

Recommended Posts

Nie było mnie trochę na wątku a tu takie zmiany, może to i nie najgorsze wyjście z tym domem tymczasowym, i nawet nie za drogi . Mogę zadeklarować , niestety tylko biedne 10 zł :oops: , chyba żeby mi się czasem więcej udało wpłacić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jusstyna85']Czy to jest DT u P.Ani?

Ja nie wiem,czy Ariel nadaje sie,żeby być pośród tylu psów...
Jemu przydałby sie DT bez innych psów,albo jak już to z 1,czy dwoma...

P.Ania da radę go oddzielic?[/quote]

To nie jest chyba dt Pani Ani. Ta Pani ma możliwość umieszczenia Ariela w osobnym boksie, z dala od innych psów. Mam telefon do tej Pani, jak chcecie to mogę dać.

Link to comment
Share on other sites

Witam:cool1:, przed chwilką○ się zarejestrowałam z myślą o Arielku. Od jakiegoś czasu krążę na tym forum, trafiłam za pierwszym razem na wątek o innym Arielku, który sierść stracił, wspomogłam trochę finansowo, jako anonim. A teraz chciałabym wspomóc trochę tego Arielka;)

deklaruję 20 zł, postaram się wysyłać wiecej w miarę możliwości, ale deklaruję na razie tyle. Proszę mi tylko wskazac, gdzie mogę przesyłać pieniądze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aliszcze']Witam:cool1:, przed chwilką○ się zarejestrowałam z myślą o Arielku. Od jakiegoś czasu krążę na tym forum, trafiłam za pierwszym razem na wątek o innym Arielku, który sierść stracił, wspomogłam trochę finansowo, jako anonim. A teraz chciałabym wspomóc trochę tego Arielka;)

deklaruję 20 zł, postaram się wysyłać wiecej w miarę możliwości, ale deklaruję na razie tyle. Proszę mi tylko wskazac, gdzie mogę przesyłać pieniądze:lol:[/quote]

Dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dopiszcie moje 20 zł/miesiąc. Mam słabość do tego imienia. ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fpr-zwp-lodz-ariel-obraz-psiego-nieszczescia-prosimy-o-pomoc-finansowa-133774/index98.html[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-ariel-prosi-o-transport-do-nakla-nad-notecia-132971/index23.html#post12409068[/URL]

Wydaje się, że Ariel to dość szczęśliwe imię. :lol:

Link to comment
Share on other sites

zbiera się powoli więcej ciotek i więcej kasy ale to wciąż za mało, a ten DT i tak dość tani jest.
ja deklarowałam 30 zł miesięcznie i dołożę do tego 50 zł jednorazowo, to razem ode mnie 80 zł - prześlę jednym przelewem.
Brysio kochana, racja wpisuj w pierwszym poście bardzo skrupulatnie wszystkie deklaracje wpłat comiesięcznych i jednorazowych, żeby nic nam nie umknęło, a watek był przjrzysty;)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][FONT=Century Gothic][COLOR=#008080]Stałe deklaracje:

bico 30 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal]kaa 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal]Brysio 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal]Aliszcze 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal]agata51 20zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]



[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal]Wpłaty jednorazowe[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal]Asiaczek 30 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=teal][B]bico 50 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']Dziękujemy slicznie. Dziewczyny al e opiszcie prosze na jakich zasadach jest to dt i gdzie dokladnie, bo tak zbieramy nic nie wiedzac, nie ma na forum tej osoby?[/quote]

Brysio, o dt:

"Mam możliwość zapewnienia domu tymczasowego dla psa lub kota.
Mam dom z ogrodem pod Krakowem, obecność „ludzką” 24 godziny na dobę i doświadczenie w opiece nad różnymi zwierzętami. Niestety nie mogę zapewnić utrzymania przyjętego zwierzaka czy też jego leczenia w ramach moich finansów ( bo sama adoptowałam gromadkę stworzeń
„nieadopcyjnych” w związku z ich podeszłym wiekiem lub
niepełnosprawnością ) i ich utrzymanie wyczerpuje moje finansowe
możliwości. Stąd oferowany dom tymczasowy jako płatny.

Stworzonko w” domu tymczasowym” może być zarówno mieszkańcem domu jak użytkownikiem budy z kojcem i wybiegiem w ogrodzie. Może też mieć w zależności od sytuacji : kontakt z innymi stworzeniami ( moimi
życzliwymi domownikami : psami i kotami ) lub w razie potrzeby
oddzielne pomieszczenie w domu lub oddzielny kojec - oczywiście z
zapewnionymi spacerami po całym ogrodzie.

( PS. Dom mój jest też otwarty na potrzeby świnek morskich i chomików
Zapewniam apartamenty w „niekociej” części domu ;-) )

Mój telefon 517 677 767. "

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy Pani Ania z pod Krakowa to ta sama Pani która ma już nasze 2 psy i pokaźną gromadkę swoich ? Jeśli tak to nie jest dobry pomysł aby Ariel tam jechał, on potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem i tak jak Justyna napisała DT gdzie nie będzie psów. Pani Ania pomimo najszczerszych chęci,nie da rady zająć się nim indywidualnie :shake: , ona pracuje a przy kilkudziesięciu psach trudno o jakieś zajmowanie się indywidualne psem , choćby pęknąć, to jest nie wykonalne. A zabrać go i zamknąć w kojcu po to tylko żeby tam siedział to sorry , ale według mnie jest bez sensu. Ta kobieta i tak bierze na swoje barki więcej niż może udźwignąć :roll: , nie obciążajmy jej kolejnym psem.
Szukajmy innego DT .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Mam pytanie, czy Pani Ania z pod Krakowa to ta sama Pani która ma już nasze 2 psy i pokaźną gromadkę swoich ? Jeśli tak to nie jest dobry pomysł aby Ariel tam jechał, on potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem i tak jak Justyna napisała DT gdzie nie będzie psów. Pani Ania pomimo najszczerszych chęci,nie da rady zająć się nim indywidualnie :shake: , ona pracuje a przy kilkudziesięciu psach trudno o jakieś zajmowanie się indywidualne psem , choćby pęknąć, to jest nie wykonalne. A zabrać go i zamknąć w kojcu po to tylko żeby tam siedział to sorry , ale według mnie jest bez sensu. Ta kobieta i tak bierze na swoje barki więcej niż może udźwignąć :roll: , nie obciążajmy jej kolejnym psem.
Szukajmy innego DT .[/quote]

Dziewczyny, to się dowiedzcie czy to ten sam dt, bo ja nie wiem... wiem, że ta Pani napewno nie ma kilkudziesięciu psów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Brysio, o dt:

"Mam możliwość zapewnienia domu tymczasowego dla psa lub kota.
Mam dom z ogrodem pod Krakowem, obecność „ludzką” 24 godziny na dobę i doświadczenie w opiece nad różnymi zwierzętami. Niestety nie mogę zapewnić utrzymania przyjętego zwierzaka czy też jego leczenia w ramach moich finansów ( bo sama adoptowałam gromadkę stworzeń
„nieadopcyjnych” w związku z ich podeszłym wiekiem lub
niepełnosprawnością ) i ich utrzymanie wyczerpuje moje finansowe
możliwości. Stąd oferowany dom tymczasowy jako płatny.

Stworzonko w” domu tymczasowym” może być zarówno mieszkańcem domu jak użytkownikiem budy z kojcem i wybiegiem w ogrodzie. Może też mieć w zależności od sytuacji : kontakt z innymi stworzeniami ( moimi
życzliwymi domownikami : psami i kotami ) lub w razie potrzeby
oddzielne pomieszczenie w domu lub oddzielny kojec - oczywiście z
zapewnionymi spacerami po całym ogrodzie.

( PS. Dom mój jest też otwarty na potrzeby świnek morskich i chomików
Zapewniam apartamenty w „niekociej” części domu ;-) )

Mój telefon 517 677 767. "[/quote]
To na pewno ta sama pani , przecież pisze że ma gromadkę stworzeń nieadopcyjnych, u niej są głównie staruszki lub psiaki chore. Od nas jest tam 13 letni Feniks z chorymi stawami i 2 Letnia Ddżejka po nosówce nerwowej, z tikami nerwowymi. Zobacz to wątek Feniksa

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/13-latek-umiera-potrzebne-wsparcie-finansowe-na-leki-juz-w-domku-125099/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']To na pewno ta sama pani , przecież pisze że ma gromadkę stworzeń nieadopcyjnych, u niej są głównie staruszki lub psiaki chore. Od nas jest tam 13 letni Feniks z chorymi stawami i 2 Letnia Ddżejka po nosówce nerwowej, z tikami nerwowymi. Zobacz to wątek Feniksa

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/13-latek-umiera-potrzebne-wsparcie-finansowe-na-leki-juz-w-domku-125099/[/URL][/quote]

Może i tak, ale ta Pani czeka na kolejnego psa, jeśli nie Ariel to mówcie to umieszczę tam chętnie innego psa. Skoro Pani proponuje jeszcze jedno miejsce tzn. że podoła opiece wszystkich psów.

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja.

Znam pania Anie, bo sama wiozlam do niej Feniksa. To osoba o ogromnym sercu, bardzo kocha psy i chcialaby im wszystkim pomoc. Ale jest to tez oosba, ktora nigdy nie odmowi. I to wszyscy u niej wykorzystuja, wsadzaja psy do niej po kolei jak leci. O tym ze ona ma duzo psow dowiedzialam sie dopiero jak Feniks juz u niej byl. I powiem szczerze, ze gdybym wiedziala przed przywiezeniem Feniksa to dlugo bym sie zastanawiala czy jej go dac.
To zlota kobieta, nigdy sie nie poskarzy jak nie bedzie rady dawac. Przykre jest to, ze ludzie umieszczaja u niej tyle psow a nie pomysla o tym, ze ona kiedys rady moze nie dac i co wtedy bedzie z psami?

a pozatym ja bym bardziej skupila sie na wyciagnieciu Ibisa, ktory cierpi w schronisku. Ariel odkad jest na pawilonie leiej sie czuje i dogaduje z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']To teraz ja.

Znam pania Anie, bo sama wiozlam do niej Feniksa. To osoba o ogromnym sercu, bardzo kocha psy i chcialaby im wszystkim pomoc. Ale jest to tez oosba, ktora nigdy nie odmowi. I to wszyscy u niej wykorzystuja, wsadzaja psy do niej po kolei jak leci. O tym ze ona ma duzo psow dowiedzialam sie dopiero jak Feniks juz u niej byl. I powiem szczerze, ze gdybym wiedziala przed przywiezeniem Feniksa to dlugo bym sie zastanawiala czy jej go dac.
To zlota kobieta, nigdy sie nie poskarzy jak nie bedzie rady dawac. Przykre jest to, ze ludzie umieszczaja u niej tyle psow a nie pomysla o tym, ze ona kiedys rady moze nie dac i co wtedy bedzie z psami?

a pozatym ja bym bardziej skupila sie na wyciagnieciu Ibisa, ktory cierpi w schronisku. Ariel odkad jest na pawilonie leiej sie czuje i dogaduje z psami.[/quote]

To ja też powiem ostatnie słowo: Pani Ania sama mi zaproponowała pomoc, wcześniej miała być dla biedaka z Katowic, ale on znalazł dom, dlatego zaproponowałam Ariela. Nigdy się Pani Ani nie narzucałam, sama się zgłosiła w sprawie katowickiego Miśka i nawet niedawno do mnie dzwoniła i pytała się co z psiakiem, czy jakiś do niej przyjeżdża. To tyle w sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To ja też powiem ostatnie słowo: Pani Ania sama mi zaproponowała pomoc, wcześniej miała być dla biedaka z Katowic, ale on znalazł dom, dlatego zaproponowałam Ariela. Nigdy się Pani Ani nie narzucałam, sama się zgłosiła w sprawie katowickiego Miśka i nawet niedawno do mnie dzwoniła i pytała się co z psiakiem, czy jakiś do niej przyjeżdża. To tyle w sprawie.[/quote]
Lara nie gniewaj się jeśli masz kontakt z Panią Anią i sama Ci zaproponowała że chce wziąć psa, to w porządku, ja tylko uważam że kojec nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ariela, wiem że chciałaś dobrze i cieszę się że pomyślałaś akurat o nim ,:loveu: tylko znam tego psa dobrze i wiem że on potrzebuje więcej uwagi ze strony człowieka, on potrafił się gryźć z psami z zazdrości i rywalizować z nimi o odrobinę pieszczot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']tylko znam tego psa dobrze i wiem że on potrzebuje więcej uwagi ze strony człowieka, on potrafił się gryźć z psami z zazdrości i rywalizować z nimi o odrobinę pieszczot.[/quote]

wobec tego [B]mam pytanie do kaa[/B] - czy Ariel jest agresywny w stosunku do innych psów? Czy pogryzł już jakiegoś innego psa?
Z tego co wywnioskowałam po wątku, to Ariel jest zagrożony przez inne psy i jemu grozi zagryzienie, proszę więc o jasną odpowiedź...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...