Jump to content
Dogomania

Mała, porzucona Hejka z okolic Biłgoraja ma już swoj dom - zamieszkała w Bytomiu:)


Recommended Posts

Hejka wczoraj nie dostała blokady, bo cała seria była wadliwa i przychodnie musiały zwracać. 

Dziś Andrzej pojechał do innej przychodni, gdzie wetka leczyła hormonami nasze sunie, więc może ona będzie miała większy wybór środków.  To bardzo ważne, bo gdyby dostała cieczki, to musiałaby siedzieć 3 tyg w klatce, a zabieg byłby możliwy dopiero 2 mies. po zakończeniu cieczki.

Dziś dostanę też wyniki z testu na lamblie, bo wczoraj już kończyli pracę i nie mieli czasu napisac i wyslac wyniku. Po drodze Andrzej wstąpi też tam, żeby od razu wynik wpisać do książeczki. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hejka waży 9,5 kg. Test na lamblie ujemny, wpisany w książeczkę.  Dwa dni dostała Aniprazol, dziś Simparicę.

Niestety nie udało się dostać blokady. Naszej znajomej p. doktor nie byli, a jej pracownica nie zgodziła się dać. Musimy więc zaszczepić wirusowke i odczekac 2 tyg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.02.2024 o 09:58, Poker napisał:

Wygląda jak mały diabełek. Musi chcieć ją bardzo aktywny dom.

Ja bym wytrymowała bokobrody.

Też pomyślałam, że jej skrócę te bokobrody, ale i tak inna sierść jest na zadzie. Dziwna sierść, dziwne umaszczenie. Nie wiem nawet jak je określić w książeczce.

Link to comment
Share on other sites

Jakby była dwa razy większa, to rozglądałabym się za jakimś lakenois w okolicy... Sierść, bokobrody, wygląd diabełka, uszy, temperament  - to się zgadza, tylko że nie ma miniaturowych lakenois...

Link to comment
Share on other sites

Zaaklimatyzowała się i już zaczęła zawodzić, kiedy jest sama. Ma histeryczny głos, chyba bardziej niż Nemo. Jest otwarte okno, w domu obok robotnicy pracują i jak słyszy coś głośniejszego, to się odzywa. Raczej nie będzie się nadawać do mieszkania w bloku, gdzie miałaby dłużej pozostawać sama. Tylko to nie dziwi, bo to typ psa, który chce coś robić. Moje cavalierki są dla niej za stateczne, a Nemo ma tylko na spacerach. Za to wtedy tworzą  diablikowy duecik 😈

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ona potrzebuje właścicieli, skłonnych trzy godzinny dziennie pracować z psem. Właścicieli, dla których praca z psem jest największą radością, a nie obowiązkiem. Za stara jestem dla niej, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest trudna. Jest po prostu szczeniakiem i nie lubi zostawać sama. Za to ma ogromna potrzebę kontaktu, sama też bawi się zabawkami. Idealna do rodziny z domem i ogrodem , a najlepiej gdyby byl już nieduży pies lub jedna osoba nie pracowała/ pracowała w domu.

Już sama wchodzi do domu, z piętra sama schodzi, reaguje na wołanie. Lubi coś robić, ale tego chyba wszyscy spodziewaliśmy się po psie w takim typie.

Link to comment
Share on other sites

Hejka zdecydowanie na zdjęciach wygląda na większą i masywniejszą. Jak ją zobaczyłam,  to trudno było uwierzyć, że to ta sama sunia. Pani z Aleksandrowa pisała, że ma 40 cm.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2024 o 13:59, b-b napisał:

Zapisuję się u małej.

Postaram się coś wpłacić . Tylko gdzie?

 

Dziękujemy❤️Jutro wstawię konto Zea do pierwszego postu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2024 o 01:47, Poker napisał:

Nie wiem ile cavalierki mają w kłębie .

Hejka na zdjęciach  wygląda na dużą  sunię. 

Ja też nie wiem 😉 Nie wpadłam na to, żeby je mierzyć, bo mi to i do niczego nie było potrzebne. Wiem ile ważą.

Hejka waży 9,5 kg, więc nie może być duża. Myślę, że jeśli do ogłoszeń zrobię zdjęcie z cavalierem, to ludzie zorientują się w rozmiarze Hejki, bo wielkość cavalierów chyba większość ludzi kojarzy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...