Jump to content
Dogomania

Z troskliwego BDT Poker udałem się do mojego wspaniałego DS. Miałem jechać do hotelu, ale Poker dała mi BDT. DZIĘKUJĘ POKER :) Tofik - roczny psiak, 7 kilo wagi zamknięty w betonowym boksie jednego z najgorszych schronów umiera z zimna i strachu.


elik

Recommended Posts

Dnia 8.01.2024 o 20:12, Alaskan malamutte napisał:

Z przekazu p. Renatki też wynika, że to będzie dobry dom. 

Cieszę się, ze mam swój malutki udział w tej adopcji 🙂

 

Wskazanie wizytatora to nie malutki udział Asiu. To ogromna pomoc, za którą serdecznie Ci dziękuję  dzikuj61.jpg.de1479aa1deaf1a8489dc943df1619b6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 20:10, Poker napisał:

Jak na razie wszystko  wskazuje, że to będzie  bardzo dobry dom. Jestem pewna w 99 %. 1 % zostawiam po poznaniu ludzi.

Wyślę umowę, a jak nie zdadzą egzaminu, potargasz  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Jak z posikiwaniem Tofika? Ustaje? Jeśli w ten sposób wojowniczy terierek sygnalizuje wszystkim innym samcom w promieniu kilometra "ja tu rządzę", to znaczy, że ze zdrowiem jest w porządku.  W ew. nowym domu będzie jedynakiem? Wtedy posikiwanie powinno ustąpić. Oczywiście na spacerze będzie nadal znaczyć terytorium uznane za własne królestwo.  W obecności suczek każdy tak charakterny samiec silniej podkreśla zapachem swoje prawa.

Link to comment
Share on other sites

Prawie już nie podsikuje. Na spacerze też nadmiernie nie znaczy. Nie zauważam w nim  chęci dominacji. Od 2 - 3 dni trochę się wyciszył, jest mniej rozlatany, ładnie reaguje na imię, fuj, chodź, idziemy. Z siad jest różnie. Najlepiej umie to robić w kuchni na chodniczku.

Na razie będzie jedynakiem, ale przydałoby mu się towarzystwo i pan powiedział, że już myślą o nim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2024 o 16:55, Poker napisał:

Fiś waży  już  7.800

miech7.gif.44a9576c943498cf760753c555fc2330.gif   W naszym regionie, może też w innych, tym mianem określa się kogoś, kto ma jakiegoś fioła  gifpomieszaomusie.gif.e679fc1ee5ec59d3defa6f84ef21e627.gif

A ile miał, jak przyjechał?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2024 o 23:53, Poker napisał:

Ważył 7.200.

To ładnie przytył   🙂  

Dnia 9.01.2024 o 23:53, Poker napisał:

Pięknie się  bawią  z sunią.

Pomimo tak dużej różnicy wieku? Widocznie sunia dobrze się czuje, bo trzynastoletnie pieski raczej rzadko mają ochotę na zabawę.

Link to comment
Share on other sites

Sunia ogólnie spoważniała, ale czasem bawi się z Tyćką, no a teraz z Tofisiem.

On się zachowuje jak podrostek: a to przebiegnie jak perszing, kotkę pogoni, która go wyraźnie prowokuje, a to podrzuci zabawkę, a to znowu pakuje łapki na kolana, żeby go miziać. Siedzi z nami , a właściwie leży między naszymi nogami , gdy rano jesteśmy w łazience, wszystkim jest zainteresowany, bacznie obserwuje, a to chwyci za kapeć na mojej nodze, a to podskoczy, żeby dać buzi 🙂

Bardzo rozrywkowy chłopak z niego. Wszystko robi z ogromnym wdziękiem. Jest to naprawdę jeden z najfajniejszych naszych tymczasków.

Trzeba go traktować jak dziecko poznające świat i testujące co można , a czego nie.

Na pewno nie można się z nim nudzić.

Dziś udało mi się słownie opanować go zanim wpadł w histerię na widok psa. 

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2024 o 09:52, Poker napisał:

Sunia ogólnie spoważniała, ale czasem bawi się z Tyćką, no a teraz z Tofisiem.

On się zachowuje jak podrostek: a to przebiegnie jak perszing, kotkę pogoni, która go wyraźnie prowokuje, a to podrzuci zabawkę, a to znowu pakuje łapki na kolana, żeby go miziać. Siedzi z nami , a właściwie leży między naszymi nogami , gdy rano jesteśmy w łazience, wszystkim jest zainteresowany, bacznie obserwuje, a to chwyci za kapeć na mojej nodze, a to podskoczy, żeby dać buzi 🙂

Bardzo rozrywkowy chłopak z niego. Wszystko robi z ogromnym wdziękiem. Jest to naprawdę jeden z najfajniejszych naszych tymczasków.

Trzeba go traktować jak dziecko poznające świat i testujące co można , a czego nie.

Na pewno nie można się z nim nudzić.

Dziś udało mi się słownie opanować go zanim wpadł w histerię na widok psa.

Kochany chłopak. Dobrze, że nie był z nami dłużej, bo czuję, że zawojowałby nas jak amen w pacierzu  🙂 
Co on ma do tych psów, że tak je atakuje?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2024 o 19:42, Nadziejka napisał:

                      Trzymam mocno mocno 💓

Eliku czy dobiegly pieniażki z baz dla Tofika?

Tak Nadziejeczko dotarły wczoraj.
Razem z Toficzkiem bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla mojego kolejnego podopiecznego.

dzikuj6.jpg.7e7fd101b9b59a8ca720d7695d70291f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...