Jump to content
Dogomania

Brakuje 140,00 zł miesięcznie do opłaty za hotel i opiekę weterynaryjną. Neri łaciata sunia w fatalnym stanie zbiera na hotel i weta, żeby mogła opuścić schronisko. Bardzo proszę o pomoc dla tej biednej, zrezygnowanej suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 24.11.2023 o 13:46, Tola napisał:

Sunia już odłączona - to podobno  starsza, spokojna pani, od razu podeszła do siatki, jak zwykle.

IMG-20231124-WA0016.jpg

IMG-20231124-WA0018.jpg

Wspaniale, że sunia jutro opuści schronisko.

Mnie, jak zwykle żal tych, które zostają......

Te dwie za dalszymi kratami...  Buraska wygląda na podlotka, a ta biała to istny mix mojej Kajuni i Leosia...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 18:55, elik napisał:

Jestem nietomna  😞  Wczoraj grasowałam na dogo do pierwszej w nocy, żeby rozliczyć bazarek, a potem wszystko na jednej nodze, żeby zdążyć na pogrzeb kuzyna poza Krakowem. Wpadłam do domu, Sonia jak zwykle przy dłuższej nieobecności (czasem nawet przy krótkiej) narobiła szkód 😞  Sprzątanie, spacer, obiady no i jestem. W tej krzątaninie mogłam coś poplątać, ale soreczki nie bardzo wiem co  😳  Bardzo proszę podpowiedz Grażynko, co powinnam poprawić.  

Sunia już jutro opuści schronisko. Asia przenocuje ją u siebie, a pojutrze zawiezie  do katakka.  

Spokojnie Elu, to można zrobić w każdej chwili: 20,00 Pani Irenka z Katowic jest dwa razy, to na końcu trzeba poprawić na 50,00 Pani Iwona z Sosnowca. Końcowe podsumowanie deklaracji jest dobre (choć trochę brak w stosunku do potrzeb).

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Neri łaciata sunia w fatalnym stanie zbiera na hotel i weta, żeby mogła opuścić schronisko. Bardzo proszę o pomoc dla tej biednej, zrezygnowanej suni.
Dnia 27.11.2023 o 20:09, Tola napisał:

TZ jest jutro umówiony z Aska7 około 11.00, dam znać jak sunia wyjedzie ze schroniska

Wspaniale  🙂  Martusiu może uda się zrobić kilka zdjęć suni, takich do ewentualnej zbiórki. Zdjęcia z hotelu już nie będą się do tego nadawały.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 20:07, Grażka123 napisał:

Spokojnie Elu, to można zrobić w każdej chwili: 20,00 Pani Irenka z Katowic jest dwa razy, to na końcu trzeba poprawić na 50,00 Pani Iwona z Sosnowca. Końcowe podsumowanie deklaracji jest dobre (choć trochę brak w stosunku do potrzeb).

Bardzo dziękuję Grażynko. Tak bywa, że jak zrobi się jakiś błąd, to potem patrzy się i się go nie widzi.
A tu błąd powstał stąd, że  chcący sobie ułatwić wpisywanie, skopiowałam Panią Irenkę i miałam przerobić na Panią Iwonkę, ale na skopiowaniu zostało, bo pilnie zajęłam się czymś innym no i tak wyszło  🙂  A suma prawidłowa, bo tu czuwa "mój" Excel, z którego ściągam wyniki  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 22:52, elik napisał:

Wspaniale  🙂  Martusiu może uda się zrobić kilka zdjęć suni, takich do ewentualnej zbiórki. Zdjęcia z hotelu już nie będą się do tego nadawały.

Zdjęcia do ewentualnej zbiorki trzeba robić w hotelu, w ciągu pierwszych dni pobytu lub w czasie wizyty w lecznicy. W zbiórce mogę umieścić jedno zdjęcie ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 23:02, Tola napisał:

Zdjęcia do ewentualnej zbiorki trzeba robić w hotelu, w ciągu pierwszych dni pobytu lub w czasie wizyty w lecznicy. W zbiórce mogę umieścić jedno zdjęcie ze schroniska.

Poproszę o zrobienie zdjęć w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 04:23, Livka napisał:

Dobry dzień czas zacząć 🙂

Szczęśliwej i bezpiecznej podróży - śnieg prószy i prószy ...

Pięknie powiedziałaś  🙂 Tak, czas zacząć także nowy, dobry rozdział w życiu Neruni.

Niech podróż do tego nowego życia będzie bezpieczna. Szerokiej, bezpiecznej drogi Dziewczyny Asiu i Neruniu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 08:58, Grażka123 napisał:

Piękne imię Aska wymyśliła dla suni i bazarek też wyszedł widzę wspaniały. Sunia jak pozna na pewno będzie dumna.

Jest wiele pięknych imion, a wśród nich na pewno jest też Neri. Dziękowałam Asi na bazarku, ale i tu podziękuję, bo wdzięczności nigdy za wiele 🙂   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2023 o 09:20, Isiak napisał:

Jak dobrze, że dzisiaj wyjeżdża! Spokojnej i szczęśliwej drogi, Asiu!

Neri - piękne imię na nowy początek życia.

Tak, już za godzinę z kawałkiem Nerunia opuści schronisko. Czekam z niecierpliwością na pierwsze wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...