Jump to content
Dogomania

Brakuje 140,00 zł miesięcznie do opłaty za hotel i opiekę weterynaryjną. Neri łaciata sunia w fatalnym stanie zbiera na hotel i weta, żeby mogła opuścić schronisko. Bardzo proszę o pomoc dla tej biednej, zrezygnowanej suni.


elik

Recommended Posts

Rozważałam umieszczenie suni w Domowym hotelu "U Reksa" bo cena w sumie ta sama (600 zł + karma = ponad 700 zł), ale bliżej. Sunia nie jechałaby przez pół Polski. Ale uzmysłowiłam sobie, że karmę czasem ktoś zamawia dla psiaka w hotelu gdy kasy mało, a i Fundacja ZEA coś może nam podrzuci więc co jakiś czas będziemy potrzebować tylko 600 zł, a to duża różnica niż co miesiąc 738 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2023 o 04:30, Livka napisał:

Hotel u Dexterki to super miejsce 🙂

Mają ludzie serducha ogromne - polecam 🙂

Cieszę się, że było tam miejsce. Nasza łaciata sunia spokojnie będzie czekać na swój super dom. Ona jeszcze nie wie o tym, że czysta, ciepła buda i micha dobrego żarełka już wkrótce będzie jej. No i zadbamy o jej zdrowie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

No i trach! Było za pięknie, żeby było możliwe.
Przed chwilą zadzwoniła Dexterka i powiedziała, że z przykrością musi odmówić przyjęcia suni, bo jaj mąż dostał propozycję pracy za granicą i do późnej nocy zastanawiali się co zrobić. Podjęli decyzję, że jedzie, a ona sama nie da rady z większa ilością psów, niż te, które już ma. Z tymi już ledwo sobie poradzi i nie ma mowy o przyjęciu do hotelu nowych psów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2023 o 12:10, elik napisał:

No i trach! Było za pięknie, żeby było możliwe.
Przed chwilą zadzwoniła Dexterka i powiedziała, że z przykrością musi odmówić przyjęcia suni, bo jaj mąż dostał propozycję pracy za granicą i do późnej nocy zastanawiali się co zrobić. Podjęli decyzję, że jedzie, a ona sama nie da rady z większa ilością psów, niż te, które już ma. Z tymi już ledwo sobie poradzi i nie ma mowy o przyjęciu do hotelu nowych psów.

Ojej. A to pech. 

Samo życie  ...

Link to comment
Share on other sites

Po telefonie Dexterki miałam chwile załamania. Wszystko gotowe, Asia miała we wtorek zawieź sunię do Dexterki. Poprosiłam, żeby się same dogadały co do przyjazdu suni do hotelu. Wydawać się mogło, że wszystko dopięte na ostatni guzik, a tu guzik!  Szok, nic, Czarna Dziura. Chwila paniki, bo sunia już zarezerwowana, a przynajmniej prosiłam o to Martusię. W desperacji pomyślałam o hotelu u katakka, ale nie miałam nadziei, zadzwoniłam chyba tyko po to, żeby potwierdzić, że u Niej nie ma wolnego miejsca. Tym czasem ze względu na stan zdrowia musiała przenieść jedną sunię do domu i właśnie ma wolne miejsce. Wyobrażacie sobie moją reakcję? Z rozpaczy wpadłam w euforię. Nie mogłam uwierzyć, że problem tak prędko i pozytywnie się rozwiązał. Ale znowu zaraz strach, przecież to tak daleko, jak damy radę  😳  Ale na dzisiaj mam dość. Jutro też jest dzień.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2023 o 17:52, agat21 napisał:

Czasem jest tak bardzo pod górę, że człowiek ma wrażenie, że to złośliwość losu. Jednak potem się układa. I jak już się wreszcie ułoży szczęście jest zwielokrotnione! Tutaj też musi tak być 😃👍

Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Oby jak najszybciej sunia zamieszkała w hoteli u katakka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2023 o 21:00, Grażka123 napisał:

Może to już będzie rozwiązanie problemu. Gdzie jest ten hotel?

To jest rozwiązanie Grażynko i to dobre rozwiązanie, bo to jest super hotel pięciogwiazdkowy z ręką, która nie tylko daje michę, ale i dopieszcza. To jest ten hotel, do którego pojechał Wolfik  🙂

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisałam post i niestety przy próbie wysłania na wątek, post poleciał w kosmos, a mi już do późnej nocy nie udało się wejść na dogo. Znowu ta sama informacja, że na serwerze dogo jest błąd. 

A napisałam, że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to Wspaniały, Dobry Duch dogo w najbliższy wtorek zawiezie sunię do hotelu.

Nie znam słów, które wyraziłyby moją wdzięczność Asiu.
Dziękuję, to zdecydowanie za mało,
ale tylko tyle mogę.

zatrudiserce.jpg.e22d860dadb75c8a7424e8eae56c13e6.jpg

 

Ale jeśli kiedyś będziesz w potrzebie, a będzie to leżało w moich możliwościach, z przyjemnością się odwdzięczę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2023 o 10:09, Grażka123 napisał:

Kawał drogi. Czy znamy jakieś szczegóły wyjazdu, pobytu?

Już wczoraj po rozmowie z Aska7 napisałam na wątku tą radosną wiadomość, że Asia zawiezie sunię do katakka. Niestety dogo uniemożliwiło mi wysłanie tej wiadomości na wątek i już do końca mojego wczorajszego urzędowania nie miałam wstępu na dogo. Bałam się, że tak jak poprzednio, nie będę mogła wejść na dogo przez kilka dni, a to ostatnie dni mojego bazarku, ale na szczęście dzisiaj już mogę  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Mam pewne spostrzeżenia w kwestii uniemożliwienia wejścia na dogo.

Od pewnego czasu, co jakiś czas, po wejściu na dogo, ale nie tylko na dogo, pojawia się  zapytania czy zezwalam na reklamy, udostępnianie mojego adresy różnym podmiotom gospodarczym. Jest tego cała masa. Oczywiście za każdym razem odrzucam te propozycje. Tak poprzednio jak i teraz na krótko przed uniemożliwieniem mi wejścia na dogo, taka właśnie sytuacja miała miejsce. Odrzuciłam wszystkie zapytania o zgodę na... No i wkrótce po tym fakcie nagle straciłam możliwość wchodzenia na dogo.  Tak właśnie stało się wczoraj. Wiem, że kilka osób spotkała taka sama blokada, np mari23, ale nie tylko. 

Czy komuś też zdarzyła się taka sytuacja, że po zablokowaniu reklam, nastąpiła blokada wejścia na dogo, czy jakieś inne utrudnienia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...