Jump to content
Dogomania

Mała, chudziutka Pesteczka z zamojskiego schroniska też chciałaby spędzić zimę w ciepłym miejscu, a być może już we własnym domu, tylko samej zawsze źle, prosi więc o pomoc i opiekę. Ma dom, zamieszkała w Bielsku.B.:)


Tola

Recommended Posts

Ogłoszenia Pesteczki:

Tola: Warszawa https://www.olx.pl/d/oferta/mala-pelna-uroku-pesteczka-do-adopcji-CID103-IDXynxI.html?bs=olx_pro_listing

Onaa: Lublin https://www.olx.pl/d/oferta/sliwka-bardzo-chcialabym-miec-swoj-wlasny-dom-CID103-IDXcxKk.html?bs=olx_pro_listing

 Przydałoby się jeszcze OLX na Kraków i Katowice, czy ktoś może pomoc?

Pesteczka na święta chyba nie pojedzie do swojego domu, bo jak na razie to żaden godny uwagi domek nie pojawił się, niestety:(

Link to comment
Share on other sites

Drugi test ujemny, więc wygląda na to, że lamblie pokonane :)

Z czystością niestety jest regres, głównie chodzi o sikanie. Podejrzewam, że może być jakiś stan zapalny, bo sporo tego sikania ostatnio :( Będę próbowała jej złapać mocz, ale nie wiem jak się to uda, bo sunia sika dosłownie przy samej ziemi. No i boi się byle czego, łatwo ją spłoszyć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2023 o 10:31, Poker napisał:

Może się uda do łyżki wazowej złapać mocz.

Ja mam chochelkę do łapania moczu, ale ostatnio się jej właśnie wystraszyła :(

Może się uda zebrać strzykawką mocz z podłogi, bo czasem zdarza się, że się wyleje poza podkład.

Link to comment
Share on other sites

Warto jeszcze zrobić usg, bo u nas dwa psy mają co jakiś czas kryształy i też się to objawia częstym sikaniem. Wcześniej jeszcze niezyjace Amely i moja Goplana też miały. Czasem krysztalki wychodzą z moczem, to widać, ale niekiedy oklejaĵą się tylko na ściankach pęcherza.

Dnia 4.12.2023 o 09:24, Murka napisał:

Drugi test ujemny, więc wygląda na to, że lamblie pokonane 🙂

Jeśli podawałaś Metrovis, to on jest bardzo skuteczny. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2023 o 19:08, Tola napisał:

Elu, czy zrobiłaś olx Pesteczce, czy coś przeoczyłam?

Nie przeoczyłaś Martusiu  😞 
Nie daje rady, chodzę spać po północy, na drugi dzień nie mogę wstać, śpię do 10-tej i tak w koło. Coś muszę robić, coś zmienić, bo dłużej tak nie dam rady  😞  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...