Jump to content
Dogomania

~Zarzekała się żaba błota... wszystkie szczenięta w domach, sunia w hoteliku


Recommended Posts

Czy nieśmiało mogę poprosić o jakiś drobne wsparcie finansowe?... Sara jest u nas od 7 lipca, i wszystkie poprzednie wpłaty poszły na karmę dla niej i szczeniaków 😞  A teraz na początek hotelowania musimy zaopatrzyć Sarę w jedzonko

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2023 o 18:39, limonka80 napisał:

Przesłałam przed chwilą parę złotych, miałam już w zeszłym tygodniu, ale jakoś się zagapiłam ...

Trzymam mocno kciuki za Sarę, żeby się otworzyła i  była szczęśliwa.

Uratowaliście ją i dali szansę na nowe życie ❤️ 

Dziękuję, jesteś niezawodna! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2023 o 16:51, malagos napisał:

Zapłaciłam paniom 200 zł.

Jest szansa, by Sarę przejęła Fundacja Przyjaciele Palucha. Czekamy na decyzję hoteliku, kiedy moze przyjąć Sarę. My z Tomkiem mamy za zadanie zawieźć Sarę na sterylizację i Sara z Makowa pojedzie do hotelu.

Kiedy będzie wiadomo na 100%, że przejmie Sare fundacja? 😊 Trzymam kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem już, byłam na wycieczce z naszym Kołem Gospodyń Wiejskich, wróciliśmy w nocy. 

Już uzupełniam wiadomości i bardzo dziękuję za wpłaty!

Nie wiem, na czym stoję. Wcześniej była rozmowa, że przyjadą we dwie po Sarę, zabiorą na sterylizację w Warszawie, zawiozą do hoteliku. Wczoraj smsem zapytałam o termin zabrania Sary (w grę wchodził ten, dzisiejszy wtorek lub czwartek), ale to już nieaktualne. Najlepiej, jakbyśmy to my wysterylizowali sunię i to szybko, bo potem jedna z pań ma urlop etc, etc.  A terminy u dr Magdy są dość odległe. Dziś Tomek pojechał z sąsiadką i jej kotką na sterylkę, to wybada osobiście te terminy i znów jakoś będziemy dogrywać... 

Dam znać, co, kiedy i jak. 

Link to comment
Share on other sites

To jest kolejna zmiana - po Sarę przyjedzie pani Klaudia w czwartek rano, zabierze do hoteliku. Tam sterylizacja, za którą moja gmina zgodziła się zapłacić. Dam worek karmy Pan Mięsko 9 kg za 110,44 zł  Cielęcina z indykiem, właśnie przyniósł kurier. Potem zamówię jeszcze coś na adres hotelu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

To teraz podsumowanie:

Nesiowata   30 zł

limonka80   70 zł

Aldrumka    30 zł

Jo37             30 zł

RAZEM: 160 zł

WYDAŁAM: 

200 + 100 zł na paliwo = 300 zł

Pan Mięsko                    110,44 zł 

RAZEM: 410,44 

Resztę, czyli 190 zł dokładam ja i moja siostra Anna.

Policzcie, proszę, ile by w hoteliku kosztowało utrzymanie suki i 7 szczeniąt przez ten czas, co były u nas, od 5 lipca. Zazdroszczę czasem tym hotelikom i domom tymczasowym "płatnym'...

Zamykam wątek i postaram się już więcej nie ładować się w kłopoty z bezdomnymi psami.

Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~Zarzekała się żaba błota... wszystkie szczenięta w domach, sunia w hoteliku
Dnia 31.08.2023 o 16:53, Aldrumka napisał:

Na przyszłość, myślę, że mimo rozgoryczenia będzie, daj znać to zrobimy chociaż bazarek imienny. Zawsze coś się zbierze. Nie zawsze jest czas na wędrowanie po wątkach, albo pomysł tego typu. 

Coś jeszcze wpłacę za jakiś czas.

Nie chodzi o pieniądze, Aldrumko. Nic nie wpłacaj, pomogłaś mi bardzo. Po prostu czuję się wypalona, zmęczona. Zajmę się wnukami, dziećmi, planujemy wyjazd z Tomkiem w leśną głuszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 21:12, malagos napisał:

Nie chodzi o pieniądze, Aldrumko. Nic nie wpłacaj, pomogłaś mi bardzo. Po prostu czuję się wypalona, zmęczona. Zajmę się wnukami, dziećmi, planujemy wyjazd z Tomkiem w leśną głuszę.

Małgosia i Tomek pomogli tak wielu psom, że można je liczyć w setkach. I po prostu, nie mają siły i chęci na dalszą aktywność. Chcą pożyć własnym życiem, nacieszyć się sobą i Rodziną. Bo czas ucieka,a psia bezdomność, zamiast się zmniejszać, to się zwiększa.....

Fundacje żrą się między sobą, na psiej bezdomności zarabia wiele osób, sensownych zmian w prawie nie widać, a Siłaczkom  i Judymom już nie starcza sił.....

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 21:28, konfirm31 napisał:

Małgosia i Tomek pomogli tak wielu psom, że można je liczyć w setkach. I po prostu, nie mają siły i chęci na dalszą aktywność. Chcą pożyć własnym życiem, nacieszyć się sobą i Rodziną. Bo czas ucieka,a psia bezdomność, zamiast się zmniejszać, to się zwiększa.....

Fundacje żrą się między sobą, na psiej bezdomności zarabia wiele osób, sensownych zmian w prawie nie widać, a Siłaczkom  i Judymom już nie starcza sił.....

Podpisuję się pod tym swoimi łapami. Osoby pomagające zwierzakom w realu,a wiemy,że to ciężka praca fizyczna,czasami już nie dają rady.Ostanio ktoś mi powiedział,że jak masz miękkie serce musisz  mieć twardą dupę/przepraszam za wyrażenie/.Rozumiem Małgosię,bo ma wielkie,dobre serce dla zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...