Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Właściwie to nie wiem co mam napisać, chyba tylko, że wiem, że nic nie wiem. Bo reasumując wnioski z wyników to jest : na dwoje babka wróżyła. Może być suchy fip :-(, ale może też nyć tylko bardzo silny stan zapalny w obrębie pysia, nosa i oczu. PCR odradza robić, bo ostatnio miała kilka takich przypadków i wyniki przychodziły takie, że nic z nich nie wynikało.
Kacperek dostał jeszcze jeden antybiotyk :crazyeye:. Tym razem z grupy tetracyklin na 10 - 14 dni. Podobno u kotów ze stanami zapalnymi dają bardzo dobre efekty. Poza tym oczywiście na osłonę trilac.
W międzyczasie mamy zrobić usg u dr.Marcińskiego i badanie moczu.

Ale najważniejsze będzie teraz.........................
1. Kacperek zrobił pierwszą prawdziwą koo - dużą, uformowaną i ciemnobrązową :lol: :multi:
2. Kacperek bardzo lubi pieszczoty i jak tylko słyszy mój głos wstaje i zaczyna ocierać się o nogi i czeka na drapanko i głaskanko :loveu:
3. Kacperek ma dobry apetyt, je małe porcje, ale kilka razy dziennie :lol::multi:
4. Kacperek już leciutko otwiera oczy, takie wąskie szpareczki :lol:
5. Kacperek przybrał na wadze [B][SIZE=3]20 dkg :lol: :multi: :multi:[/SIZE][/B]
Dzisiaj wydałam na leki w aptece i zastrzyki w lecznicy 60 zl.
Ale z tej radości kupiłam mu jeszcze puszeczkę jedzonka dla rekonwalescentówi gurmeet gold, aby urozmaicać dietę rudzielcowi ;).

Bardzo dziękuję za wpłaty na pomoc dla Kacperka:

[B][SIZE=3]Psiama :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Tomcug :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Bico :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Kasiatatry:loveu:- 50 zł[/SIZE][/B]
[SIZE=3][B]Irenaka - 50 zł[/B][/SIZE][SIZE=1] ( tak myslę, bo nie było nicka; proszę potwierdź to)[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[B][COLOR=red]Bardzo Dziękuję !!!!!![/COLOR][/B]
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Przed chwilą Kacperek docenił walory smakowe i odżywcze parzonego mięska wołowego :eviltong:. Najpierw nie chciał, ale jak spróbował to zjadł 5 maleńkich kawałeczków :lol:.
[/quote]

Kochany Kacperunio :loveu:
U mnie hustawka obaw - martwie sie i na przemian ciesze :oops:
Jest apetyt mimo wszystko, bedzie dobrze, tak czuje - a intuicji rzadko kiedy mnie zawodzi
Maly walczy to na pewno widac i ciut przybral na wadze

Ewa :loveu: dziekujemy za dokladne relacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Kochany Kacperunio :loveu:
U mnie hustawka obaw - martwie sie i na przemian ciesze :oops:
Jest apetyt mimo wszystko, bedzie dobrze, tak czuje - a intuicji rzadko kiedy mnie zawodzi
Maly walczy to na pewno widac i ciut przybral na wadze

Ewa :loveu: dziekujemy za dokladne relacje[/quote]

Maszaberla :loveu: z tą huśtawką to super trafiłaś.
Ja też każdą nawet najmniejszą zmiane dostrzegam i wierzę, że bedzie coraz lepiej. Staram się nie dopuścić myśli o innym zakończeniu niż wyzdrowienie Kacperka.

Tweety :loveu:, myslami Cie ściągnęłam, jak mała?
O wymazie nie było mowy, zapytam. Dzieki za podpowiedź.

Malagos :loveu:, to chyba trudne wyniki, bo kilka mądrych głów mówi podobnie :-o.
Zaprosisz Bunię? Ja wiem, że to super fachowiec. Aaaa i jeszcze można zaprosić CoolCaty z Łodzi, ale nie wiem czy Ona jest na dogo czy tylko na miau. Ale najwyżej wyślę im wyniki mailem i podpytam co o tym myslą.

Link to comment
Share on other sites

Ewciu, miło, że o nas myślałaś, Nika wróciła do domu na szczęście.[SIZE=1] Ordynator nakazał się nam ...odrobaczyć:evil_lol: , bo jeżeli to nie wyrostek, to może robale. Ponoć ludzie powinni robić to raz w roku profilaktycznie[/SIZE] [SIZE=1]więc muszę sobie wkleić do książeczki, że jestem odrobaczona[/SIZE] ;)

A za chłopaka trzymamy mocno kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Już chciałałam się cieszyć...ale jeszcze doczytałam Twój ostatni post Ewuniu i ...cieszę się z malutkich,a gigantycznych osiągnięć Kacperka,a jednocześnie chodzi za mną myśl o jego braciszku!
Spokojnej nocy ...dla wszystkich!:loveu:[/quote]

Więcej szczegółów na ten temat zna Margo. To Jej rewiry.
Kacpruś jeszcze przed chwilą odrobinkę zjadł, dostał leki i porcję pieszczot i poszedł grzecznie lulu, mówiąc Cioteczkom: DOBRANOC.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Ewciu, miło, że o nas myślałaś, Nika wróciła do domu na szczęście.[SIZE=1] Ordynator nakazał się nam ...odrobaczyć:evil_lol: , bo jeżeli to nie wyrostek, to może robale. Ponoć ludzie powinni robić to raz w roku profilaktycznie[/SIZE] [SIZE=1]więc muszę sobie wkleić do książeczki, że jestem odrobaczona[/SIZE] ;)

A za chłopaka trzymamy mocno kciuki![/quote]

Czy chodzi o jakąś istote ludzką tutaj? Bo jeśli tak, to ja jestem mniejszym ekspertem od brzuchow.. choruję od conajmniej 14 lat i kiedys tez mi mowili, ze wyrostek.. ale nie straszę :)

A z kociambrem wszystko bedzie dobrze :p po kosciach czuję :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

HURRA:multi::multi:KICIUŚ CZUJE SIĘ KAPEŃKĘ LEPIEJ:multi::multi::multi::multi::multi: CIOTECZKI WYBACZCIE ,ŻE JESZCZE NIC NIE WPŁACIŁAM,ALE OKAZAŁO SIĘ ,ŻE NADAL MAM DEBET W BANKU:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:PRZYSIĘGAM ,ŻE PO PIERWSZYM KACPERECZEK DOSTANIE KASKĘ:oops::oops::oops:;)TAK MI GŁUPIO:oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Evcia, dzieki za info o Kacpruniu :multi:. Martwi to, że jeszcze nie namierzony ten główny robal co go żre :shake:. ALe tak to niestety bywa .... przerabiałam to ... . Wirusy, bakterie mutują się na potęgę, u niemal kazdego kota dają inny obraz objawiowy. Czasami trzeba się długio naczekac i napróbować, az się trafi w sedno i bedzie wiedziało co to było lub czym się to zwalcza. Stan Kacpruszka jest stabilny z tendencją w górę, więc tylko się cieszyć, bo o to chodzi :loveu::loveu::loveu: .

Czuję w kościach, że w końcu namierzy się ten świniak co go toczy :cool3:.

Pisz o kosztach i potrzebach prosto w oczy !! :crazyeye:. Chłopakowi trzeba pomóc. Aż się boje co by było gdybyście go nie zgarnęły .....

Co jest z braciszkiem Kacpra ???? :crazyeye:. Jaki stan, gdzie jest ?. Napiszcie choć słówko, bo wczesniej mi chyba na oczy padło, nic w tym temacie nie widzaiałm ....

korek221 .... ja czekam na wypłatę jak dżdżownica na deszcz w porze suchej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Jeszcze na dodatek braciszek Kacperka - nie wiedzialam ze jest jeszcze jakas rodzinka :oops:[/quote]

Taką informację dostałam od Margo. Podobno też jest chory, ale 3 tygodnie temu był w lepszym stanie niż Kacperek. Co dzieje się z nim aktualnie nie wiem.
Margo, gdzie jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Braciszek ma się dobrze i raczej jest zdrowy. Co ciekawe, jest u mnie pod blokiem z 10 bezdomniaków i poza Kacperkiem są zdrowe. Karmicielka nieźle je dokarmia, mają świetne miejsce na zimę, ciepłą pralnię, do której mają stały dostęp. Mają w niej swoje legowiska i ciepłe rury, na których się wylegują.
Jest jedna kicia bez oczka, ale też zdrowa. Tylko Kacperek jakiś chorowity był :(

Link to comment
Share on other sites

Kacperek stabilnie do przodu powolutku, tycimi kroczkami. Najkwazniejsze, że je i że ma apetyt !!! :multi::multi::multi:

Formica zerknęła na wyniki. Wyniki jednak to za mało by cos wyrokowac jednoznacznie ... Niemniej leukocytoza (czyli chyba za duzo leukocytów :roll:) może oznaczac białaczkę, ale za dużo tu może by coś powiedziec na pewno :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...