Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Ale wygląda już o wiele lepiej niż na początku, zresztą przy takiej opiece :loveu:musi wyglądać lepiej. Ważne, że już je, że przytył, bo jest silniejszy i łatwiej mu będzie walczyć z chorobą. Żeby jeszcze oczka wyzdrowiały, to już będzie można powiedzieć, że jest dobrze. Ale i tak, w porównaniu z tym, co było, widać, że chłopak wraca do zdrowia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ewciu naprawde świetnym probiotykiem dla kotów jest Biogen-KT, dokładnie to: [url=http://www.bio-gen.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=55]BIO-GEN Sp. z o.o. - BIOGEN K t[/url]
Dzięki niemu pokarm bedzie się lepiej wchłaniał, koszt ok. 25zł w lecznicach, jak nie ma wetka może CI to zamówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Wujek Zmysł, to bardzo wyjątkowy wujek, taki wujek przez wielkie W i UJEK też :loveu::loveu::loveu:

Kacperek da radę, musi.
Jego brat jest całkiem dobrze wypasionym kocurkiem. Możliwe też, że jest tatą kilku nienarodzonych jeszcze kociaków pewnej białoczarnej panienki, która, jak się wczoraj okazało, jest kotna :-([/quote]

Litości, Margo, nie osłabiaj mnie :mad:.
Czy nie da się ciachnąć tej kici ?
Następne kocie biedy :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Wszystkim, którzy kibicują i bardzo pomagają Kacperkowi.
To prawda, że kocio jest już w dużo lepszej formie niż był na początku, kiedy to nie reagował na nic co wokół niego się dzieje. Tylko leżał i nawet główki nie podnosił. ja w nocy do niego szłam i patrzyłam czy oddycha :-(.
Teraz Kacpruś to już kawał chłopa, znowu się poprawił i waży już [COLOR=red][B]1,50 kg :multi: :multi: :multi:[/B][/COLOR][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kacperek :multi::multi::multi:

Niestety, jeśli chodzi o czarnobiałą mamusię, to na ciachnięcie już za późno. Ma takie brzuszysko, że lada dzień się rozwali... Pytałam karmicielki co zrobi z małymi, więc coś tam mruczała pod nosem. Powiedziałam, że teraz to chyba tylko uśpienie slepego miotu - odpowiedziała, że tak. Jak będzie to się okaże... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Dziękujemy Wszystkim, którzy kibicują i bardzo pomagają Kacperkowi.
To prawda, że kocio jest już w dużo lepszej formie niż był na początku, kiedy to nie reagował na nic co wokół niego się dzieje. Tylko leżał i nawet główki nie podnosił. ja w nocy do niego szłam i patrzyłam czy oddycha :-(.
Teraz Kacpruś to już kawał chłopa, znowu się poprawił i waży już [COLOR=red][B]1,50 kg :multi: :multi: :multi:[/B][/COLOR][/quote]

Tylko te oczka :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Z przodu faktycznie Kacperek wygląda tragicznie. Te oczka i chuda łapka bez sierści strasznie przygnebiajce :-( No ale od tyłu prezentuje się całkiem nieźle ;) Przelałam dzisiaj 30 zł z pierwszego bazarku. Czekam jeszcze na jedą wpłatę z drugiego bazarku i poleci do Kacperka jeszcze z 50 zł
Kacperku nabieraj siły i ciała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Evo chciałaś żebym zajrzała więc jestem. Widzę, że masz pod swoją opieką kolejne biedactwo. Prześlij mi mailem nr konta. Kacperek jest śliczny ale bardzo słaby i chory. Jak wyzdrowieje to pomogę szukać domku dla niego.[/quote]

Dzięki Maju, że zajrzałaś. To miło jak tyle osób wspiera ( nie tylko finansowo) bidulka.
Kacperek jest tak wdzięcznym stworkiem, że to wynagradza cały włożony trud. Jak tylko się do niego podchodzi włącza się motorek, nawet jak wetka coś przy nim robi ;).

Szukanie dla niego domku to piesń dalekiej przyszłości. Jego stan jest jeszcze bardzo kiepski. KK jest tylko trochę mniejszy, a teraz gorzej się leczy, bo leki na oczy osłabiają działanie leków na kk :-(. Coś za coś, niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Z przodu faktycznie Kacperek wygląda tragicznie. Te oczka i chuda łapka bez sierści strasznie przygnebiajce :-( No ale od tyłu prezentuje się całkiem nieźle ;) Przelałam dzisiaj 30 zł z pierwszego bazarku. Czekam jeszcze na jedą wpłatę z drugiego bazarku i poleci do Kacperka jeszcze z 50 zł
Kacperku nabieraj siły i ciała :loveu:[/quote]

Dziekujemy Cioteczko :loveu:.

Łapinki obie takie bez futerka, bo wygolone po kroplówkach, ale to najmniejszy problem.
Ale idzie ku dobremu. Dzisiaj jak Kacperek wrócił z lecznicy pojadł, pospał i nawet trochę pobawił się myszką :lol:.
Jutro rano znowu jedziemy do lecznicy. Kacpruś chyba już trochę się przyzwyczaił do tego, bo podczas kilkugodzinnego pobytu w lecznicy nawet trochę pojadł :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej koreczku:lol:...czekam!

...lubisz może biało/czarne klimaty? To zajrzyj tu...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/benie-dla-bardzo-chorych-kocurkow-kacperka-psotusia-w-bieli-czerni-do-3maja-136486/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/20/44e3beb21e8ef941.jpg[/IMG][/URL]

...a swoją drogą -piękny banerek...
:oops::oops::oops: ja się ciągle nie umiem nauczyć...a właściwie nie wiem jak je robić...podlinkowane...a tak bym chciała umieć!

Link to comment
Share on other sites

WITAJ MÓJ ULUBIONY RUDIDASKU:loveu::loveu::loveu::loveu: JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ? JAK SIĘ MAJĄ TWOJE OCZĘTA? KICIU CIOTKA KOREK WRESZCIE FORSĘ MA:multi::multi: I ZARAZ CI JĄ DA;)MAM NADZIEJĘ ,ŻE JESZCZE DZIŚ ZDĄŻĘ PRZELAĆ KASIORKĘ ZA TWOJE KICIUŚKU BAZARKI I WYSŁAĆ PACZUCHĘ Z FANCIKAMI DO CIOCI ZUZLIKOWEJ ;)... JAK NIE ZDĄŻĘ DZIŚ TO W PONIEDZIAŁEK NA 100%:p ZDROWIEJ KAPISIU -ŚLĘ CI CAŁY WOREK SUPER GŁASKÓW:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...