Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Nie "dziś ma umówione usg " tylko dziś musi umowić się na usg, a na dziś miała, ale usg ze sobą ;).
Niestety usg dla Kacperka jeszcze nie umówione, bo mamy poważniejszy problem :-(.
Już wczoraj nie chciałam Wam tego pisać, wystarczy, że ja nocy nie przespałam. Wydawało mi się, ze Kacper stracił oko :-(. Gdy mu wpuszczałam krople z jednego oka trysnął w dużej ilości płyn. Byłam przerażona. Dzisiaj pognałam do wetki. Okazało się, że jest taki silny stan zapalny i oczko się zarosło. Kacper został na kilka godzin w lecznicy i miał podawane leki. To jest walka o uratowanie gałki ocznej, bo widzieć na to oko pewnie nie będzie. Jak zejdzie opuchlizna będzie przeprowadzony zabieg otwarcia oczka. Na drugim oku jest nadżerka, ale powierzchowna, w gałce widać zmętnienie. Kacprusia bardzo bolą oczy i nie chciał ich otwierać, dlatego do tego lepszego oka dostał środek przeciwbolowy, żeby oczko było otwarte. I rzeczywiście teraz jest trochę lepiej.
Jutro znowu Kacpruś jedzie na kilka godzin do lecznicy. Biedak bardzo się stresuje tym pobytem. Pani dr stawia mu jedzonko, a on nawet nie zajrzy do przysmaków.
W domu natomiast nadrabia zaleglości i dzięki temu waży już 1,40 kg :lol: :multi:. Katar nadal jest, może troszkę mniejszy. Natomiast ładnie goją się ranki na pysiu i pod brodą.
Dzisiaj r-ek za leki do oczu 45 zł.
Pozdrawimy Cioteczki i dziękujemy za wsparcie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Biedny Kacperek i biedna EVA :glaszcze: Kociak chory i obolały, opiekunka zamartwiona i po bezsennej nocy. Może dzisiaj będzie spokojniej... Jak już sie wyśpisz to przyślij mi nr konta do wpłat bazarkowych i adres, na jaki mam wysłać aniołka :-)

Link to comment
Share on other sites

Evciu, jesteście bardzo dzielni, obydwoje. Wszystkie nasze krakowskie ogonki trzymają za Was co tam mają do trzymania, a że samych tymczasów jest 50 sztuk to i ma kto trzymać;)
[SIZE=1]Wiesz, że ja cały czas jestem w pogotowiu gdyby coś.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bazarek Zuzilkowej z pięęęęęęęęknymi kolczykami dla Kacperka i Psotka

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/benie-dla-bardzo-chorych-kocurkow-kacperka-psotusia-w-bieli-czerni-do-3maja-136486/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/20/44e3beb21e8ef941.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Margo :loveu::loveu::loveu:

Kacperku, trzymaj się! Walcz jak Psotuś!
Wczoraj młoda pani "doktor" stwierdziła, że już za późno na Virbagen, że to nie ma sensu, ale jak jeszcze raz usłyszę coś takiego, to wolałabym nie być na jej miejscu :angryy:


Ściskamy mocno!

Link to comment
Share on other sites

Kacpruchu, ciotka psiama myśli o Tobie często :roll:. Walcz misku, walcz, bo jest o co !!! Twój świat będzie już tylko lepszy !!!
EVO, nawet nie wiem jak wyrazić dziekuję, że zajmujesz się Kacprem, że dajesz mu serce, czas, miłość. Oczka to nie wszystko jeśli na szali wisi stawka życie. Kociaste bez oczka, nawet dwóch mają się swietnie, szybko łapią nowy tryb. Jedna z moich kotek po niemowlęcym kk ma mocno zamglone oczko, drugie ma tylko plamkę. Oczy nie sa sprawne idealnie, to widac na pierwszy rzut oka jak się na nie przyjrzeć, ale to w niczym nie przeszkadza jej szaleć w identyczny sposób jak kumpela z oczkami zdrowymi, o ile nawet nie bardziej ... . Ciężki czas trzeba przetrwać, będzie tylko lepiej :p. Wierzę w to bardzo głęboko.

Jesteśmy z Tobą EVCIA !!! :multi::multi::multi::multi:

Nowe cudne bazarki Margo-ekspertka wysmarowała, polecam ze szczególnym sentymentem ten pluszowy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kacperek spędza dnie w lecznicy, WET walczy o jego oczy. Wieczorkami EVA zabiera go do domku i wtedy mały najada się do syta :loveu:.

Zbieramy fundusze na leczenie Kacpra.
Zapraszam na mięciutki bazarek z mojego podpisu - nie pozałujecie !!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kacpruś wrócił z dziennego oddziału szpitalnego ( jak ja to nazywam) dzisiaj ok godz 19.
Wyjątkowo nie musialam po niego jechać, bo zrobil to nieoceniony Wujek Zmysł :loveu: i na dodatek wsparł Kacprusia kasą.
Tak więc mamy dodatkowe:

[B][SIZE=3]50 zł - ZMYSŁ :loveu: [/SIZE][SIZE=2][COLOR=red] dziękujemy[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=1][COLOR=black]Kacpruś dzisiaj już lepiej się czuje i znacznie lepiej wygląda. Szkoda mi go bardzo, bo się biedak stresuje tymi pobytami w lecznicy, ale trudno, to dla jego dobra. Potrwa to minimum 5 -6 dni i potem zabieg :-(.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]Wujek Zmysł zrobił Kacperkowi kilka zdjęć. Pewnie coś nam tu wstawi ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406'][SIZE=1][COLOR=black]Kacpruś dzisiaj już lepiej się czuje i znacznie lepiej wygląda. Szkoda mi go bardzo, bo się biedak stresuje tymi pobytami w lecznicy, ale trudno, to dla jego dobra. Potrwa to minimum 5 -6 dni i potem zabieg :-(.[/COLOR][/SIZE]

[/quote]

Biedny malenki :-(:shake:
Mam nadzieje ze to paskudztwo nie pozostawi trwalego sladu i chociaz 2 oczko pozostanie sprawne :oops:

Link to comment
Share on other sites

Wujek Zmysł, to bardzo wyjątkowy wujek, taki wujek przez wielkie W i UJEK też :loveu::loveu::loveu:

Kacperek da radę, musi.
Jego brat jest całkiem dobrze wypasionym kocurkiem. Możliwe też, że jest tatą kilku nienarodzonych jeszcze kociaków pewnej białoczarnej panienki, która, jak się wczoraj okazało, jest kotna :-(

Link to comment
Share on other sites

Wujku co się zowie ZMYSŁ, kolejny raz chylę czoło :p.

Gdzie takich wujków sieją ? :cool3:

Kacprucho - trzymaj się chłoopaku. Ciotki z lecznicy na pewno nie są takie złe, a ile dobrego robią :p. Cały czas mocno kciukasy trzymam za oczyska :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Wujek Zmysł, to bardzo wyjątkowy wujek, taki wujek przez wielkie W i UJEK też :loveu::loveu::loveu:

Kacperek da radę, musi.
Jego brat jest całkiem dobrze wypasionym kocurkiem. Możliwe też, że jest tatą kilku nienarodzonych jeszcze kociaków pewnej białoczarnej panienki, która, jak się wczoraj okazało, jest kotna :-([/quote]


A czy brat Kacperka miał robiony test?
Zdrówka życzę obu kocurkom.
Psotuś również :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...