Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, psiaki mają tylko 240 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Pozwolicie , ze  napiszę tu Kilka słów o Lusi.
Malutka 5-6 miesi
ęczna Lusia przyjechała do mnie 16 października, pomocy dla niej szukała dyrekcja i wolontariuszki ze schroniska w Zamościu, sunia przebywała w schronisku już 5 miesięcy, była izolowana od innych psów, ponieważ była słaba i gryziona. Miała chore oczy, brudną skołtunioną sierść i niedowagę jak to psiaki w schronisku. Bardzo potrzebowała kontaktu z człowiekiem.
Ju
ż u mnie Lusia miała zrobione badania krwi, przegląd weterynaryjny, została trzykrotnie odrobaczona, zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom, zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, dostała leki / krople do oczu, miała zapchane kanaliki nosowo łzowe/ a 22 listopada sunia przeszła zabieg kastracji. Lusia pięknie nabrała wagi, teraz waży 5,4 kg, nauczyła się żyć w domu i w mieście.
Lusia dała mi bardzo dużo radości, pokochałam ją całym sercem, trudno było mi się z nią rozstać. Malutka znalazła kochający dom u przyjaciół mojego syna i 5 grudnia  2023 r.  Lusia została adoptowana.
Teraz mieszka z kochaj
ąca rodzinką Marty i Michała oraz ich dwójką dzieci Leną i Jankiem. Marta i Michał G. podarowali mi  przysłowiowy grosz na psy pod moją opieką, na psy potrzebujące pomocy i tak dzisiaj dzielimy się tym groszem z Brawurką i Bajką.
Pieni
ądze poleciały na konto Ewy Marty.

Życzymy wam kochani dużo radości na te Święta i Nowy Rok 2024 a dla wszystkich psiaków dobrych domów, miłości i pełnej miski.

 

409486529_685698926884408_2513324423113704535_n.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 14:19, elik napisał:

Lusia miała niesamowite szczęście, że wypatrzyłaś ją wśród wielu psów w schronie i przygarnęłaś ją na DT. W dodatku zrobiłaś to tak całkiem "po cichu"    brawoTy.jpg.70688819dc6d8f37cb94ad8bf9133bee.jpg

Elu, Lusię wypatrzyła Wolontariuszka Lidka i  Ona oraz Alaskan M.szukała dla niej pomocy i tak malutka trafiła do mnie na BDT. 🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 14:06, Ellig napisał:

Pozwolicie , ze  napiszę tu Kilka słów o Lusi.
Malutka 5-6 miesi
ęczna Lusia przyjechała do mnie 16 października, pomocy dla niej szukała dyrekcja i wolontariuszki ze schroniska w Zamościu, sunia przebywała w schronisku już 5 miesięcy, była izolowana od innych psów, ponieważ była słaba i gryziona. Miała chore oczy, brudną skołtunioną sierść i niedowagę jak to psiaki w schronisku. Bardzo potrzebowała kontaktu z człowiekiem.
Ju
ż u mnie Lusia miała zrobione badania krwi, przegląd weterynaryjny, została trzykrotnie odrobaczona, zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom, zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, dostała leki / krople do oczu, miała zapchane kanaliki nosowo łzowe/ a 22 listopada sunia przeszła zabieg kastracji. Lusia pięknie nabrała wagi, teraz waży 5,4 kg, nauczyła się żyć w domu i w mieście.
Lusia dała mi bardzo dużo radości, pokochałam ją całym sercem, trudno było mi się z nią rozstać. Malutka znalazła kochający dom u przyjaciół mojego syna i 5 grudnia  2023 r.  Lusia została adoptowana.
Teraz mieszka z kochaj
ąca rodzinką Marty i Michała oraz ich dwójką dzieci Leną i Jankiem. Marta i Michał G. podarowali mi  przysłowiowy grosz na psy pod moją opieką, na psy potrzebujące pomocy i tak dzisiaj dzielimy się tym groszem z Brawurką i Bajką.
Pieni
ądze poleciały na konto Ewy Marty.

Życzymy wam kochani dużo radości na te Święta i Nowy Rok 2024 a dla wszystkich psiaków dobrych domów, miłości i pełnej miski.

 

409486529_685698926884408_2513324423113704535_n.jpg

Radośnie melduję że 100 zł  dla Bajki i Brawurki sa już na ich koncie. Z całego serca dziękujemy rodzince Lusi za prezent, a Eluni - Ellig za przeznaczenie tej kwoty na Bajkę i Brawurkę ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak się dzisiaj ucieszyłam, że Bajka i Brawurka dostały 300 zł od Agnieszki Sz. a tu nagle faktura za ustalone wcześniej badania krwi, ale też niestety za leczenie. Bo Brawurka ma niestety wyciek z sutków, które są nabrzmiałe.  Trzeba to wyciszyć, a potem trzeba zdecydować co dalej. Zdaniem weta, to pokłosie nieudanej kastracji:( Szlag by to trafił:(

Przekazuję w tej sytuacji 200 zł dla Brawurki z pieniędzy, które dostałam zamiast kwiatów na imieniny od mojego męża i syna. Myślalam, że będą czekały na czarną godzinę, ale zdaje się, że to właśnie teraz wybiła.

 

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca dziękuję moim znajomym za ogromną pomoc dla Bajki i Brawurki ❤️ Dzięki Wam schodzi stres z czego opłacimy ich pobyt w styczniu, bo brakuje już mniej niż więcej. Grudzień szczęśliwie opłacony.

Dostałyśmy następujące wpłaty:

100,00 zł - Dorots Ś.❤️

350,00 zł - Malgosia i Rafał ❤️

50,00 zł - Kasia K. ❤️

100,00 zł - Małgosia D. ❤️

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2024 o 11:20, alma591 napisał:

Czy moja stała za grudzień nie dotarła/nie ma jej w rozliczeniach/?Wpłacałam ok.16.12.

Najmocniej Cię przepraszam. Oczywiście dotarła... W tym dniu płaciłam pobyt psiaków w hotelach, robiłam dwa przelewy na ZEA i umknęła mi Twoja wpłata. Już się poprawiam, zapisuję w rozliczeniach.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Almie591 za wpłatę 30 zł stałej na grudzień w dniu 18.12 ❤️

Również bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 30 zł stałej na styczeń dla suniek ❤️

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...