Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, psiaki mają tylko 240 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Bardzo Was przepraszam, że nie zrobiłam ogłoszenia Brawurce. Jestem w jakimś niedobrym ciągu. Najpierw odszedł Guciuś, a teraz mój piesio zaczął mocno niedomagać, zeszłej nocy cztery razy wstawaliśmy, żeby go wyprowadzić,od kliku dni ma straszne rozwolnienie. Dzisiaj przestraszeni, że to jakaś straszna niedrożność jelit byliśmy u weta. Na szczęście to "tylko" zapalenie jelit i żołądka.

Postaram się ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 20:16, agat21 napisał:

Bardzo Was przepraszam, że nie zrobiłam ogłoszenia Brawurce. Jestem w jakimś niedobrym ciągu. Najpierw odszedł Guciuś, a teraz mój piesio zaczął mocno niedomagać, zeszłej nocy cztery razy wstawaliśmy, żeby go wyprowadzić,od kliku dni ma straszne rozwolnienie. Dzisiaj przestraszeni, że to jakaś straszna niedrożność jelit byliśmy u weta. Na szczęście to "tylko" zapalenie jelit i żołądka.

Postaram się ogarnąć.

Agatko, na spokojnie. Zdrowia dla psiula.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękujemy mojej sąsiadce Agnieszce Sz. za wsparcie suniek w wysokości 300 zł ❤️

Opłaciłam w związku z tym już pobyt w marcu Bajki i teraz zbieramy na pobyt Brawurki opłacany 15 każdego miesiąca.

Dzięki bazarkowi na FB, który prowadzłai Alaskan z koleżanką zostało z niego opłacone odrobaczanie i zabezpieczenie przeciw kleszczom Brawurki. Bardzo dziękujemy ❤️

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dogo zrobiło prezent na święta i wrociło 😃

Pięknie dziękujemy za życzenia. Na moje już za późno, ale mam nadzieję, że spędziliscie je radośnie.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Magence1 za wpłatę 20 zł stałe na marzec ❤️

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 20 zł stałej na kwiecień na sunie ❤️

Ja dziękuję bardzo Ellig za wpłatę 30 zl stałej na kwiecień dla nich ❤️

 

Poprosiłyśmy o nowe zdjęcia Brawurki, żeby zmienić w ogłoszeniach. Nie mam pojęcia dlaczego nikomu nie wpadła w oko i nie zapadła w serce. Jest mało wyświetleń i u mnie zero pobrań telefonu 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2024 o 13:13, Ewa Marta napisał:

Poprosiłyśmy o nowe zdjęcia Brawurki, żeby zmienić w ogłoszeniach. Nie mam pojęcia dlaczego nikomu nie wpadła w oko i nie zapadła w serce. Jest mało wyświetleń i u mnie zero pobrań telefonu 😞

To jest bardzo dziwne. Brawurka to śliczna sunia i powinna mieć wiele starających się. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 kwietnia minął rok nowego życia psiaków. Dokładnie 1 kwietnia 2023 przyjechały do Anecik w strasznym stanie. 

Z całej czwórki dom znalazło dwoje - Nutka i Farcik. Bajka i Brawurka nadal czekają, choć pewnie o tym nie wiedzą.

Bajka na rocznicę pobytu u Anecik dostanie od Anecik wizytę u groomera.

Od nas dostanie szczepienie i badanie krwi 🥺 Szczęśliwie badanie krwi zostanie sfinansowane z bazarku na FB zrobionym przez Alaskan i jej koleżankę Joannę. Bardzo dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odnowiłam i zrobiłam też nowe ogłoszenia dla Brawurki na Gratce, Lento, Olx i Facebooku.
Na Warszawę, Lublin, Łódź, Chełm, Janów Lubelski.
To już rok minął  jak Brawurka jest pod naszą opieką.
Domki nie sa zainteresowane jej adopcja...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2024 o 14:42, Ellig napisał:

Dzisiaj odnowiłam i zrobiłam też nowe ogłoszenia dla Brawurki na Gratce, Lento, Olx i Facebooku.
Na Warszawę, Lublin, Łódź, Chełm, Janów Lubelski.
To już rok minął  jak Brawurka jest pod naszą opieką.
Domki nie sa zainteresowane jej adopcja...

Elu podaj proszę link do jakiegoś ogłoszenia to ja też zrobię. Im więcej ogłoszeń tym więcej szans, że ktoś zauważy i zakocha się w tej słodkiej suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2024 o 15:16, elik napisał:

Elu podaj proszę link do jakiegoś ogłoszenia to ja też zrobię. Im więcej ogłoszeń tym więcej szans, że ktoś zauważy i zakocha się w tej słodkiej suni.

Serdecznie dziękujemy Elu, ❤️ 
to może link do OLX
https://www.olx.pl/d/oferta/cudowna-sunia-do-adopcji-CID103-IDY8qYo.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2024 o 15:40, elik napisał:

Może uda mi się na kilku portalach ogłosić Brawurkę. Wkleję linki.

Fantastycznie,  serdecznie dziękujemy 

❤️💚💛💙💜

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...