Jump to content
Dogomania

Artur: zwykły, choć niezwykły czarny kundelek: już u Jaagi, nie ma stałych deklaracji


Recommended Posts

Dnia 8.03.2023 o 17:16, Jo37 napisał:

A może historię Meli i Artura pokazać w ogłoszeniach. Wspólny dom byłby super.

 

Dnia 8.03.2023 o 17:32, rozi napisał:

Ojej, faktycznie, rozdzielić ich znowu...   😞

 

Dnia 8.03.2023 o 18:15, Tola napisał:

 

Bardzo wzruszające są te psie historie.

Może faktycznie oba psy mają gdzieś tam na górze zapisaną wspólną  przyszłość, kto wie...

Pomarzyć dobra rzecz, ale już adopcja Artura jest dość trudna... dzikiej niedotykalskiej Meli praktycznie nierealna. Adopcja dwóch nieadopcyjnych psów brzmi już zupełnie abstrakcyjnie:( Chyba, że ktoś dorobi im dodatkowo wspólne ogłoszenie na próbę...?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 20:45, Jo37 napisał:

Czemu myślisz, że adopcja Artura jest trudna? Relacja Jaagi o tym nie świadczy. 

W tym sensie, że jest starszy, duży i czarny. Nie uważam, że niemożliwa, ale trochę obawiam się, że się zasiedzi. Mam nadzieję, że nie, bo okazało się, że to rewelacyjny pies.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2023 o 20:33, Tyśka) napisał:

 

 

Pomarzyć dobra rzecz, ale już adopcja Artura jest dość trudna... dzikiej niedotykalskiej Meli praktycznie nierealna. Adopcja dwóch nieadopcyjnych psów brzmi już zupełnie abstrakcyjnie:( Chyba, że ktoś dorobi im dodatkowo wspólne ogłoszenie na próbę...?

Też tak pomyślałam, że może tu zrobimy im wspólne ogłoszenia,  choć Mela nadawalaby się tylko do domu z ogrodem i szczelnym ogrodzeniem. Nie ma mowy o założeniu smyczy. Musi chodzić luzem, choc z Arturem jest bardziej wyluzowana i odważna. 

Może ktoś z dobrym sercem się nad nimi zlituje. Szanse marne, ale nigdy nie wiadomo.

Artur jest genialny. Oczywiście błyskawicznie reaguje na imię za każdym razem i nauczył się aportować piłeczkę.  Ostatnio dostaliśmy od Poker taką, która robi furorę wśród psów.  Nie wiem w czym tkwi jej tajemnica, ale psy ją uwielbiają. Artur nie chce wracać do domu, kiedy ją aportuje.

IMG_20230311_091932.jpg

IMG_20230311_091929.jpg

IMG_20230311_094214.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Polecam (trochę drogą) piłkę dla dużych, Perełka uwielbiała ją, robole ukradli

Nie ma teraz takich dużych w Zooplus, ta nasza miała jakieś 20cm, kosztowała 150 czy coś.

Edit.: jest

https://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/777661?variantid=777661.0&gclid=Cj0KCQiA6rCgBhDVARIsAK1kGPJUT5IOrReUzO_z2WRm9rCN9R-zSz5D293H_bHWO4DgvdNE1zoLHxYaAtSuEALw_wcB

 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2023 o 14:59, rozi napisał:

Pullery są też w Pepco, potwierdzam. Psiak bardzo lubi:).

 

A jeżeli jakiś pies lubi szelest gniecionego plastiku to takie zabawki też już sa: https://groomershop.pl/kong-squeezz-crackle-ball-l?gclid=EAIaIQobChMI8LOH4YfU_QIVNQWiAx3ncw-pEAQYBCABEgIM5_D_BwE#

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2023 o 13:47, Aska7 napisał:

Co to za piłeczka ?

Na pierwszym zdjęciu widać, z takiej elastycznej, miększej przezroczystej jakby gumy we wzorki. Mamy cały ogród porozrzucanych zabawek i piłek. Każdą szybko tracą zainteresowanie. Tą Zoja uwielbia i stale nosi w zębach, tak jak Artur. Wykradają ją sobie wzajemnie. Zoja kładzie ją sobie nocą na swój fotel,  żeby mieć pod kontrolą 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2023 o 15:02, Tyśka) napisał:

Jak Ci wygodniej. Może być do mnie, bo ja i tak robię ogłoszenia dziewczynom 🙂

Własnie tak pomyślałam. to zmniejszych i przekazesz dalej? 

Niestety, coś mi wolno chodzi komputer. Jesli nie dam rady, to będą jutro, bo wyszło aż 45 zdjeć

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2023 o 15:07, Jaaga napisał:

Własnie tak pomyślałam. to zmniejszych i przekazesz dalej? 

Niestety, coś mi wolno chodzi komputer. Jesli nie dam rady, to będą jutro, bo wyszło aż 45 zdjeć

Pewnie, też jak coś piszesz na wątku to od razu dziewczynom podsyłam;) Z tymi zdjęciami na spokojnie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2023 o 15:34, Tyśka) napisał:

Pewnie, też jak coś piszesz na wątku to od razu dziewczynom podsyłam;) Z tymi zdjęciami na spokojnie. 

Część wysłałam na stowarzyszeniowy messenger. Tobie na maila wysłalam 3 wiadomości i jeszcze wyślę, tylko znowu muli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...